آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایشگاه تابستانه آرتیبیشن
S3 : 10:54:46 | com/org
۱۶ تا ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
۱۰:۰۰ تا ۱۷:۰۰

روزهای تعطیل گالری: جمعه ها

 

در پی فراخوانی که آرتیبیشن در طول دو هفتۀ گذشته داشت، آثار زیادی از سراسر ایران از هنرمندان جوان و باتجربه را جمع‌آوری کرد؛ این نمایشگاه به‌طورکلی نه تنها از هنرمندان سایت آرتیبیشن که از همۀ هنرمندان دعوت شده بود تا آثار خود را با تخفیف‌های ویژه و قیمتی مناسب به فروش برسانند.
در این فراخوان ۷۰۰ هنرمند از هنرمندان عضو آرتیبیشن و خارج از آن شرکت کردند، از بین این هنرمندان 85 هنرمند و ۱۱۶ اثر در نمایشگاه فروش تابستانه پذیرفته شده است. در این نمایشگاهِ فصلانه، آرتیبیشن سعی داشته است آثاری را تا اندازۀ یک در یک مترمربع و با تخفیف‌هایی ویژه از هنرمندان تا سقف قیمت 5 میلیون تومان جمع‌آوری کرده و در معرض بازدید علاقه‌مندان هنر و خرید سرمایه‌گذاران قرار دهد.
فروش ویژۀ این نمایشگاه به صورت آنلاین و آفلاین در سایت و گالری آرتیبیشن برگزار خواهد شد و از همۀ مخاطبین برای بازدید از این نمایشگاه دعوت می‌شود.
نمایشگاه راس ساعت ۱۶ روز جمعه ۱۶ شهریورماه برگزار و تا ۲۵ شهریور ماه ادامه خواهد داشت در روز افتتاحیه این نمایشگاه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ و در ۹ روز بعدی از ساعت ۱۱ صبح تا ۸ شب و در روزهای تعطیل از ساعت ۱۶ تا ۲۰ برای بازدید عموم گشوده خواهد بود.

 افتتاحیه: جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶ الی ۲۰ 

مکان

تهران، میرداماد، میدان مادر، خیابان شاه نظری، میدان کاظمی، خیابان کاظمی، کوچه مازیار، کوچه دریا، پلاک ۶
تلفن:  ۲۲۹۲۲۵۳۸

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید