آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایشگاه گیرنده ضعیف
S3 : 04:26:54 | com/org
جمعه ۲۴ تا ۳۰ آبان ۱۳۹۸
۱۵:۰۰ تا ۱۹:۰۰

افتتاحیه: جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷ الی ۲۰

نمایشگاه انفرادی عکس «گیرنده‌ی ضعیف» با آثاری از سودابه شایگان، روز جمعه، ۲۴ آبان در گالری تم گشایش خواهد یافت. در این نمایشگاه ۱۵ اثر عکس از شایگان روی دیوار خواهد رفت و تا ۳۰ آبان فرصت بازدید از نمایشگاه وجود خواهد داشت. در بیانیه این نمایشگاه می خوانیم:
خبرها بی‌درنگ پشت سر هم روی صفحه‌ی تلوزیون، گوشی موبایل و ... نقش می‌بندند و همواره هستند چیزهایی که فرصت خودنماییِ بی‌دردسر را از آن‌ها می‌گیرند؛ برفک‌ها، پارازیت‌ها و از همه جالب‌تر خودِ تماشاچی که قدرت درک و لمس خبرهای بدِ مربوط به دیگران را نخواهد داشت. اگر کار به عوض کردن کانالِ تلویزیون یا روی برگرداندن از آن نرسد و تماشاچی سعی کند خبر را با چشم باز ببیند و درک کند باز هم نهایتا تصویری که در ذهنِ او شکل می‌گیرد تصویری دور از واقعیتِ خبر، انتزاعی، مبهم، پر از نویز، برفک و پارازیت خواهد بود چرا که ما از درکِ رنجِ دیگران عاجزیم.

دسته‌بندی
عکاسی

مکان

تهران، خیابان کریم خان زند، نجات الهی شمالی، کوچه زبرجد، پلاک ۱۰
تلفن:  ۸۸۸۵۳۷۷۱-۸۸۸۵۳۷۸۲

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید