آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایشگاه بی من با حضور من
S3 : 00:38:55 | com/org
جمعه ۰۱ تا ۰۶ آذر ۱۳۹۸
۱۰:۰۰ تا ۲۰:۰۰

افتتاحیه: جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶ الی ۲۰

 پیام استاد احمد آریامنش: 
نمایشگاه حاضر، حاصل نزدیک به دوسال آموزش به تعداد محدودی از عاشقان و علاقمندان کرشمه و سفیر میباشد که بنده کمترین، سعادت همراهیشان را داشتم، در کنار مراتب آموزشی و نگرش های مختلف، با علاقه ای که جمع حاضر از خود نشان دادند، مقرر شد توجه بیشتری به قلم کتابت بشود و بسمت نگارش قطعات ادبی در قطع کوچک پیش برویم، خصوصا از کاغذ آهار مهره بهره گرفته شود که خود با توجه به تجربه اندک نازنینان، زحمت بیشتری را میطلبید. هستند برخی بزرگوانی در این جمع که از قبل، کمترین  وجه مشترکی با دنیای قلم و دوات را نداشتند، اما سعادتی برای من حاصل شد تا با تعداد محدودی از بهترین های روزگار، مختصر آموزشی را با هم تجربه کنیم .
مقوله نمایشگاه هم در ابتدا خیلی جدی نبود، اما وقتی شور و شوق عزیزانم را دیدم بر آن شدم، هم بجهت همراهیشان و هم بلحاظ ارائه مجموعه ای نو از نگارش کلاسیک خطوط سفیر و کرشمه با قلم کتابت، مجموعه حاضر را با تمام ضعف و قوت هایش  تقدیم علاقمندان کنم، باشد تا در طی سالیان آتی آثار بهتر و فاخرتری تقدیم ساحت فرهنگ و هنر بشود . 
احمد آریا منش
آبان ۹۸

دسته‌بندی
خوشنویسی

مکان

تهران، کریمخان زند، روبروی ایرانشهر، پلاک ۹۱
تلفن:  ۸۸۳۱۳۴۳۱

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید