آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایشگاه رویارویی ۲
S3 : 01:20:56 | com/org
جمعه ۱۲ تا ۱۸ مهر ۱۳۹۸
۱۲:۰۰ تا ۲۱:۰۰

 روزهای تعطیل گالری: تعطیلات رسمی.

 

افتتاحیه: جمعه ۱۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲ الی ۲۱

رویداد رویارویی ۲ در ادامه‌ی ممارست قبلی‌اش، مشقی درجهت شیوه‌ای تازه برای تولید اثرهنری است. شیوه‌ای که براساس آن تعامل مخصوصی مابین کیوریتور و عکاس -  به مثابه‌ی همکاری‌ رسانه‌ی زبان  با رسانه‌ی عکاسی – برقرار شده است. 
در این رویداد، طی پنج هفته، یک کیوریتور و پنج هنرمند مبادرت به ارائه‌ی  ماحصل مشقی می‌کنند که در وهله‌اول از مواجهه عکاسانه‌ی عکاس با فضا‌های داخلی و خارجی  شکل گرفته است. دروهله دوم، از تعامل کیوریتور با این مواجهات درخلال فرآیندهای زبانی، نقش فرضی و گسترش‌یافته تری برای اشیای عکاسی شده مهیا شده است. 
این تعامل در گفتگویی دایمی مابین کیوریتور و عکاس رد و بدلی هنرمندانه را شکل داده است، به گونه‌ای که اجازه نمی‌دهد شی عکاسی شده صرفا در قاب عکاسانه معنای خود را  کامل کند. در نتیجه، فهم تاریخی ما از اشیا و مفاهیم نیز به چالش کشیده می‌شود. 
به این ترتیب، نوشته‌‌های همراهی کننده‌ی عکس‌ها، گسترش دهنده‌ یا وصل کننده‌ی نقش مفهومی اشیا از داخل قاب عکس به خارج از آن و به مفاهیم فرضی و تازه‌ی زبانی هستند. گسترشی که بیننده را وامی‌دارد نه تنها در خوانشش از مفاهیم، بلکه در خصوصیت عینیت‌گرایی عکاسی نیز تجدید نظر کند.    

 

دسته‌بندی
عکاسی

مکان

تهران، خیابان کریمخان، خیابان عضدی جنوبی، پلاک ۴۳
تلفن:  ۸۸۸۰۲۰۰۰

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید