آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایشگاه آرمان شهر جنینی
S3 : 18:01:49 | com/org
جمعه ۲۵ تا ۳۰ مهر
۱۶:۰۰ تا ۲۰:۰۰

 روزهای تعطیل گالری: پنجشنبه ها

 

افتتاحیه: جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۶ الی ۲۰:۳۰

«به نظر اولین نهاد دموکراتیک مطلق که همه انسان‌ها تقریباً به تساوی آن را تجربه می‌کنند، زندگی جنینی است و آخرین آن شاید مرگ باشد که تاکنون هیچ‌کس نتوانسته مانع آن شود. آرمان‌شهر جنینی تنها خیالی زیباست که درنهایت به ضد خود منتهی می‌شود؛ دنیایی ترسناک و قانونمند، عاری از افسون و رؤیا، محکوم به پذیرش تکنولوژی و الگوریتم‌های بیشمار کنترل‌کننده یا همان پادآرمان‌شهر. حالات و عواطف دیده‌شده در تصاویر، ادراک حملات مداوم بیرونی همان پادآرمان‌شهر است که رویای شیرین جنینی در جزیره‌ای نه‌چندان دورافتاده را هرلحظه بر هم می‌زند.
مجموعه حاضر در پی بیان ادراک انسان پیش از تولد است. ازآنجایی‌که ثبت تصاویر به‌صورت آنی، به‌وسیله ابزارهای تصویربرداری موجود و بدون دسترسی مستقیم به سوژه صورت گرفته، لزوماً بر پایه قواعد عکاسانه پدید نیامده است. شکل‌گیری این مجموعه بر اساس تصاویری به‌دست‌آمده از نزدیک به هزار جنین است که در مدت یک سال ثبت‌شده‌اند.»

دسته‌بندی
عکاسی

عکس‌های پایه

نمایشگاه آرمان شهر جنینی | عکس نمایشگاه آرمان شهر جنینی | عکس

مکان

میرداماد، نرسیده به شریعتی، رودبارغربی (جنوبی)، کوچه کاووسی، پلاک ۲۷
تلفن:  ۲۲۲۷۱۶۹۳-۲۲۲۲۱۹۴۴

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید