تیوال نمایش قیطریه
S3 : 10:22:32
  ۱۰ تا ۳۰ دی ۱۳۹۵
  ۱۸:۳۰
  ۱ ساعت و ۲۰ دقیقه
 بها: ۳۰,۰۰۰ تومان

: نازیار عمرانی
: (به ترتیب حروف الفبا) ملودی آرام نیا، شقایق دهقان، معصومه رحمانی، فرزانه سهیلی، گیتی قاسمی و با تشکر از سپند امیرسلیمانی

: آرزو رونقی
: علیرضا حبیبی
: علیرضا لاجورد
: مهدی اصفهانی

راه های ارتباطی با تئاتر باران: سایت اینستاگرام کانال تلگرام

گزارش تصویری تیوال از نمایش قیطریه / عکاس: رضا جاویدی

... دیدن همه عکس ها »

ویدیوهای وابسته

آواهای وابسته

مکان

خیابان فلسطین، پایین تر از خیابان انقلاب، پلاک ۲۹۲/۱
تلفن:  ۶۶۱۷۶۸۲۵، ۶۶۱۷۶۸۱۲


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
"قطریه" نمایشی زنانه است / شقایق دهقان به صحنه رفت
نازیار عمرانی با ارائه توضیحاتی گفت: پائیز 93 این متن را در مورد هفت زنی که خواسته و ناخواسته مسیر زندگی‌شان تغییر کرده است را نوشتم.
او ادامه داد: بر اساس مشورت‌هایی که با الهام پاوه‌نژاد داشتم، کاراکترها به پنج شخصیت کاهش پیدا کرد. بهار 94 این نمایشنامه را به نام "پنج روایت عاشقانه زنانه" با بازی الهام پاوه‌نژاد، شبنم مقدمی، بهنوش بختیاری، نیکی مظفریان و پریسا قهرمانی نفع بنیاد برکت خوانش شد.

بازخوردهای بسیار خوبی از این اجرا دریافت کردم و از همان زمان تصمیم به اجرای آن گرفتم.عمرانی خاطرنشان کرد: اکنون این متن با عنوان "قیطریه" از 10 دی‌ماه در تئاتر باران به صحنه رفت؛ اما باید بگویم تنها بیست درصد آنچه در نمایشنامه‌خوانی داشتیم باقی مانده و متن تبدیل به اثری کاملا جدید شده ... دیدن ادامه » است.

ما در این نمایش علاوه بر مونولوگ، کنش نمایشی دیالوگ هم داریم.این کارگردان تئاتر افزود: در طول سال‌های زندگیم کاملا مستقل زندگی کردم و توانستم زندگی‌ام را پیش ببرم. در این میان تصمیماتی گرفتم که مسبب آنها خودم هستم. بنابراین این پنج زن، بخشی از کاراکتر من را دارند.

عمرانی با اشاره به تغییر بازیگران نمایش گفت: در این اجرا شقایق دهقان، گیتی قاسمی، معصومه رحمانی، فرزانه سهیلی و ملودی آرام‌نیا نقش‌آفرینی می‌کنند. علاقمند بودم بازیگران قبلی حضور داشته باشند اما هر کدام به دلایلی نتوانستند در این اجرا همراه ما شوند.

نمایش "قیطریه" 10 دى تا 7 بهمن ماه ساعت 18:30 به مدت 80 دقیقه در تئاتر باران به صحنه می‌رود.
کیوان نامجو و Nimble این را خواندند
مهدی حسین مردی، فائزه بیات و شایسته محمدی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید