آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش قصه مردی که مو نداشت
S3 : 23:21:10 | com/org
از مرداد ۱۳۹۸
۲۰:۳۰
بها: ۴۰,۰۰۰ تومان

 بر اساس نمایشنامه‌ای از زنده‌یاد علی حاتمی›› فروش اینترنتی بلیت در دیگر سایت‌های محترم انجام می‌شود

مکان

خیابان نوفل‌لوشاتو، تقاطع خیابان رازی
تلفن:  ۶۶۷۶۰۵۳۰-۶۶۷۵۱۰۴۶-۶۶۷۶۳۵۶۹

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
نمایشی موزیکال برگرفته از یکی از قصه‌های کهن و برداشتی از نمایشنامه‌ای نوشته‌ی زنده‌یاد علی حاتمی که در نگاهی نوین با پاره‌ای از موقعیت‌های به‌روز درآمیخته، تا مخاطب با اثری تازه‌تر روبه‌رو گردد.
متن علی‌رغم همه‌ی جاذبه‌هایی که بخش اعظمش را از فضای ریتمیک و به نوعی آهنگین خود به دست آورده در انتها با نوعی اطاله(بسط، درازا،تفصیل)همراه می‌شود که جذابیت‌های قسمت‌های ابتدایی را از دست می‌دهد اما همچنان به مدد بازی بازیگران که درک درستی از ریتم صحنه و فضاسازی مورد نیاز این جنس از نمایش‌ها دارند، موفق می‌شود غالب تماشاگران را باخود همراه سازد که یکی از علل آن تنوع موقعیت‌های طراحی شده و درنظر گرفتن میزانسن‌هایی با تحرک و پویاست که مجال مناسبی برای ارائه انواع تیپ‌ها و خاستگاه آن‌ها فراهم می‌کند.
گروه موسیقی زنده از امتیازهای ویژه این نمایش محسوب می‌شود که نقشی غیر قابل انکار در توفیق اثر ایفا می‌کند و هماهنگی و انسجامی مثال‌زدنی با بازیگران را در اجرای مجموعه‌ای از ترانه‌ها و دیالوگ‌های موزون و منظوم پیش چشم بیننده قرار می‌دهد و بر جاذبه اثر افزوده است.
در زمینه طراحی صحنه و لباس کوشش بر آن است تا با حداقل‌ها نتیجه‌ای متناسب حاصل شود که در برخی لحظات همانند تصویرسازی چهل گیس به موفقیت نائل می‌گردد اما این محدودیت‌ها گاها برخی بخش‌ها را هم دچار کمبودهایی می‌نماید. بهره‌گیری از عناصر نورپردازی با در نظر گرفتن همه نقاط قوتش اما جای کار بیشتری را طلب می‌کند که حتی می‌توانست کمبودهای صحنه را هم تا حدی ... دیدن ادامه ›› پوشش دهد.
در کلیت، این نمایش به عنوان یک اثر مفرح می‌تواند تا حدودی جوابگوی نیاز مخاطب برای دقایقی شادزیستن و لذت‌مندی باشد.
درجه کیفی: B
کارگردانی: ۸/۱۰
متن نمایشی: ۷/۱۰
بازی‌ها: ۸/۱۰
طراحی صحنه: ۷/۱۰
طراحی لباس: ۷/۱۰
گریم: ۷/۱۰
نور: ۷/۱۰
موسیقی و افکت: ۹/۱۰
امیر مسعود این را خواند
ماهرو رستمی، نیلوفر اخوان و NeginLadjevardi این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید