آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش غول بابا
S3 : 01:22:51 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۱۵ اردیبهشت تا ۳۱ خرداد ۱۳۹۸
۱۹:۱۵
۱ ساعت
بها: ۲۰,۰۰۰ تومان

تلفن هماهنگی:٠٩١٠٦٢٩٦٧١٩

دسته‌بندی
کودک و نوجوان

گزارش تصویری تیوال از نمایش غول بابا / عکاس: سارا ثقفی

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› غول بابایی که می‌تواند شاهکار بشود

›› اجرای "غول بابا" در تالار هنر

آواها

مکان

میدان هفت تیر، ورزشگاه شیرودی، خیابان شهید مفتح خیابان ورزنده
تلفن:  ۸۸۸۴۷۲۷۲ - ۸۸۳۰۶۶۴۰

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
سلام / من امشب نمایش رو دیدم . من کار کودک و نوجوان زیاد می بینم و بچه هام رو می برم . بدون اغراق می تونم بگم از لحاظ عروسک گردانی و ترکیب ش با قصه نمایش و ضرافت هایی که لازمه ی یه کار عروسکی و رئال هست، بی نظیر بود . واقعاً دست مریزاد میگم به این گروه شهرستانی ( مشهدی ) که با همه مشقات اجرای طولانی در تهران، این کار رو کردند و البته فصل خرداد و زمان امتحانات بچه ها باعث شده تا از استقبال عمومی کار کودک و نوجوان کم بشه / اگه تا حالا نرفتید این دو روز آخر رو از دست ندید
این نمایش کودک و نوجوان تمدید شد. خرید بلیت پنجشنبه ۱۶ و جمعه ۱۷ خرداد به نویسندگی مهدی سیم ریز، کارگردانی محبوبه پاداش، مهدی سیم ریز و با بازی مینا قهرمانی، فاطمه شیرزاده، زهرا ناوشکی آغاز شد.
رضا غیوری این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
داستان نمایش که ترکیب خوبی از فضایی ایرانی با قصه‌ای غیر ایرانی بود زیبا و دلنشین بود. عروسک‌ها و بازیگران برای بچه‌ها جذاب بودند و لهجه شیرین مشهدی بازیگران نمایش را جذاب‌تر کرده بود. دخترک سه ساله من به نظر زیاد داستان را متوجه نشد، ولی از اتفاق‌ها، عروسک‌ها و بازی‌ها لذت برد. احتمالا بیش از او من لذت بردم!
جای افسوس است که با وجود چنین کارهای زیبا و خلاقی برای بچه‌ها، خانواده‌ها کمتر متوجه چنین تفریحات مفید، لذت بخش و حتی کم هزینه‌ای برای کودکانشان هستند.
برای گروه آرزوی موفقیت دارم. انشاالله کارهای دیگری هم از آن‌ها در آینده شاهد باشیم.
خرید بلیت این نمایش به کارگردانی محبوبه پاداش و مهدی سیم ریز با بازی مینا قهرمانی، فاطمه شیرزاده و زهرا ناوشکی از یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه با تخفیف روز اول اجرا آغاز شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید