تیوال کنسرت گروه دامور
S3 : 14:39:03
  جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۲
  ۲۰:۳۰
کنسرت گروه آوازی دامور 16 اسفندماه امسال در سالن آمفی تیاتر موسسه خیریه محک برگزار خواهد شد که بخشی از عواید این اجرا به کودکان سرطانی محک تعلق خواهد گرفت.

گروه آوازی دامور جوانترین گروه آکاپلای ایران است که در زمستان 89 فعالیت خود را به سرپرستی فراز خسروی دانش در تهران آغاز نمود . "دامـور" به معنای آواز نرم و لطیف می باشد که مرتبط با نوع فعالیت گروه انتخاب شده است.

این کنسرت به خوانندگی غزل اکلیلی ، محمود رحمانی ، مینا جعفری ، عطا حکاک و پریسا دلفانی برگزار خواهد شد.

قطعات گروه منتخبی از موسیقی سازی است که در شاخه های کلاسیک ، محلی و پاپ اجرا می شوند. این قطعات در 6 خط ملودی مجزا برای صدا تنظیم شده ، همراه با افکت های صوتی و تقلید سازهای رایج (درامز ، گیتاربیس ، ترومپت ، نی و ...)بدون همراهی ساز است که با این نوع تنظیم مخاطب می تواند موسیقی سازی را بشنود.

 این گروه در طول مدت فعالیت خود توانسته در اولین سال شرکت در بیست و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر مقام سوم را کسب نماید. همچنین کنسرت مستقلی را در مهرماه سال 91 که با استقبال خوب مخاطبان همراه شد ، برگزار نماید.

از دیگر سوابق گروه می توان به همکاری با مازیار فلاحی در آبان ماه سال 91  اشاره کرد که برای اولین بار در کشور ، موسیقی پاپ بدون همراهی ساز توسط گروه آوازی دامور ، به خوانندگی مازیار فلاحی اجرا شد.

این گروه به دعوت معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم مستند حقیقت به اجرای برنامه پرداخت.

  همکاری در کنسرت میثم مروستی در اسفندماه 1391 از دیگر  فعالیتگروه آوازی دامور می باشد.


بهای بلیت:  ۲۵,۰۰۰ تا ۳۵,۰۰۰ تومان