تیوال نمایشنامه‌خوانی رومولوس کبیر
S3 : 20:09:44
امکان خرید پایان یافته
  شنبه ۲۶ مرداد و جمعه ۱ شهریور
  ۱۹:۰۰
  ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه
 بها: ۲۵,۰۰۰ تومان

: فریدریش دورنمات
: حمید سمندریان
: مقداد اسلامی
: (به ترتیب ورود به صحنه) فرزان رنجبر( تیتوس ماما)، نوید محمدی(پیراموس)، علیرضا کریمی (آشیلس)، مقداد اسلامی (رمولوس)، امید اسدی(تولیوس روتوندوس)، مهدیس توکلی(آپولیون)، محبت دار افرین(ژولیا)، عسل سادات اصفهانی(رِآ)، حمیدرضا زغم(مارس)، میر نادر مظلومی(سنو)، نغمه نخعی شریف(سولفوریدس)، کاوه مرحمتی(سزاروپف)، سپیده محمدی(آشپز)، حامد رحیمی نصر(امیلیان)، شاهین بامداد(فیلاکس)، حمید رضا فراهانی(ادواکر)، امیراسحاقمیرشیرتری(قاصد)

: دکتر حمید رضا افشار
: مریم ملکی
: فریبا جدیدی
: محمد رضا چشمه

شماره تماس جهت هماهنگی:‌۰۹۱۰۲۱۲۱۲۹۲

خلاصه: رمولوس فرمانروای روم غربی با بی خیالی و بی توجهی تعمدی، به اخبار هولناک جنگ که بی وقفه از شکست رم و  سقوط سرزمین های تحت فرمانروایی اش و کشته شدن و به اسارت در آمدن لشگریان  و سپهسالارانش می گوید، در ویلای ییلاقی خود، مشغول و درگیر مرغ و خروس‌بازی است‌. سر آخر همه او را که دیوانه می نماید، ترک می‌گویند و رمولوس تنها در همان ویلا، چشم در راه ژرمن ها می ماند. رمولوس عدالت را در پی نابودی امپراطوری سفاک رم می‌جوید.
تمام داستان و اتفاقات این نمایشنامه جذاب، در دربار امپراطور رم و ظرف ۲۴ ساعت روی می دهد. یک روز پیش از سقوط امپراطوری پرشکوه رم.

مکان

خیابان انقلاب، میدان فردوسی، بعد از خیابان نجات الهی(ویلا)، کوچه سمنان پلاک ۳
تلفن:  ۸۸۹۳۵۶۶۳ - ۰۹۱۲۰۴۲۰۳۷۷- ۰۹۰۳۴۹۳۴۱۶۷


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
در این بخش مطلبی نوشته نشده‌است.