آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال کارگاه آموزش زبان انگلیسی از طریق نمایش فیلم Green Book
S3 : 20:36:32 | com/org
امکان خرید پایان یافته
سه‌شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸
۱۴:۰۰
۴ ساعت
بها: ۴۰,۰۰۰ تومان

کارگردان: Peter Farrelly
بازیگران: Mahershala Ali, Nick Vallelonga, Linda Cardellini ,Sebastian Maniscalco
محصول سال: ۲۰۱۸
ژانر: comedy-drama

درباره فیلم:         
 Green Book فیلمی کمدی – درام به کارگردانی پیتر فارلی است. این فیلم تور پیانیست کلاسیک و جاز آمریکایی-جامائیکایی، دان شرلی،  به همراه بانسری اهل نیویورک به نام تونی لیپ در سال  ۱۹۶۲ که راننده و محافظ او ست، در جنوب آمریکا به تصویر می‌کشد. این فیلم توسط فارلی ، بر اساس مصاحبه ها با پدرش و شرلی ، و همچنین نامه هایی که پدرش به مادرش نوشت، نوشته شده است نمایش جهانی فیلم با پخش آن در فستیوال فیلم بین المللی تورنتو در سپتامبر ۲۰۱۸ آغاز شد که فیلم را برنده جایزه انتخاب مردمی کرد. فیلم در ۲۱ نوامبر ۲۰۱۸ در آمریکا توسط یونیورسال استودیوز اکران شدو نقدهای مثبتی دریافت کرد که در آن‌ها بازی علی و مورتنسن مورد ستایش قرار گرفته‌اند.

خلاصه داستان :
داستان فیلم ازآنجایی آغاز می‌شود که تونی لیپ که به عنوان محافظ رستوران  فعالیت می کند، مدتی به عنوان راننده دکتر دان شرلی انتخاب شده و قرار است تا در مسیری مشخص با یکدگر همسفر شوند، شرلی یک پیانیست چیره‌ دست است و یک نوازنده بسیار سرشناس در سبک جاز می باشد، آن‌ها باید به کتاب سبز اعتماد و تکیه کنند تا این کتاب آن‌ها را به سمت موسسه‌هایی هدایت کند که برای یک شخصیت آفریقایی و آمریکایی، امن‌تر از بقیه مکان‌ها است. آن‌ها در میانه‌ی راه خود، با مشکلات و مسائل نژادی مختلفی برخورد می‌کنند و به همین دلیل تصمیم می‌گیرند که اختلاف‌ها را کنار بگذارند تا بتوانند در این ماجراجویی طولانی مدت زنده بمانند و همچنین از آن لذت ببرند.


اهداف دوره:
- تحلیل و آموزش اصطلاحات فیلم
- پرسش و پاسخ به زبان انگلیسی توسط اساتید برجسته آکادمی زبان سفیر گفتمان


 کسب اطلاعات بیشتر:  ۸۴۳۴۷۱۱۸
WWW.GOSAFIR.COM


- دسترسی به مکان برگزاری، از ایستگاه متروی قلهک امکان پذیر است.
مکان

خیابان شریعتی، خیابان یخچال، سینما پردیس قلهک

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید