آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال فیلم هفت و نیم
S3 : 13:31:50 | com/org
بها: ۵,۱۰۰ تا ۷,۰۰۰ تومان
این فیلم ماجرای زندگی هفت دختر افغانی و ایرانی را در هفت اپیزود به صورت سکانس پلان روایت می‌کند؛ «هفت و نیم» قصه دخترانی است که جمعه شب مراسم عروسی آنها برگزار شود اما هر کدام از آنها به نوعی درگیر مسئله‌ای هستند.
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
یادش بخیر یه دوران تئاتر میرفتم قبل از کرونا!!!
تئاتری بود به اسم محبوبه ها که هدف این بود که بخاطر زن و مشکلات زن ساخته بشه اما دقیقا تو این پوسته شده بود تئاتری ضد زن و از نظر من به تحقیر زن پرداخته بود.فیلم هفت و نیم رو به اعتبار کارگردان و برای حمایت آنلاین دیدم،متاسفانه دقیقا همون حس رو داشتم حتی زنان قوی فیلم هم نمیتونستن محکم واستن و بگن نه،مثال زن اپیزود دوم که واسه خودش زندگی هم داشت...و کلا نمیفهمم چرا به اسم زن و برای دفاع از زن ،حقارت رو به خورد زن میدن.فیلم بسازید،کتاب بنویسید،تئاتر بسازید که به زن قدرت بده نه بهش بگه این درماندگی آموخته شده رو بپذیر!!!!!!
نرگس جان دیشب فیلمو دیدم
میخواستم بیام ، بنویسم :
" فیلم جسورانه ای بود
به امید روزهای روشن و برقراری عدالت و مساوات."
که متن شمارو دوباره خوندم و دیدم اینم حرف درستیه.
اینکه بعضی وقت ها هم خودمون باید یک کاری برای خودمون بکنیم، نه مثل شخصیت های داستان. و بهتر بود توی این اپیزود ها زنان قوی ای هم دیده میشدند.

اما در کل نظرم به فیلم 7 از 10 هست.
celine
نرگس جان دیشب فیلمو دیدم میخواستم بیام ، بنویسم : " فیلم جسورانه ای بود به امید روزهای روشن و برقراری عدالت و مساوات." که متن شمارو دوباره خوندم و دیدم اینم حرف درستیه. اینکه ...
منم دلم میخواست زن قوی رو کنار مشکلات نشون میداد.حیف کرد،موافقم
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید