تیوال نمایش کهربا
S3 : 05:18:01
  ۲۸ اردیبهشت تا ۲۸ خرداد ۱۳۸۹
  ۱۹:۰۰
 بها: ۷۰,۰۰۰ تومان


نمایش" کهربا "نویسنده و کارگردان سیمین امیریان اجرا در تالار سایه مجموعه تیاتر شهر در این نمایش اشکان صادقی ،امیر کربلایی زاده ، کیومرث قنبر ی آذر ،سوسن مقصود لو ،نسیم ادبی ،اکبر رحمتی و حسین محب اهری ایفای نقش می کنند .
طراح صحنه این نمایش رضا شاپور زاده ،طراح چهره ماریا حاجیها و طراح پوستر و بروشور مهدی رایگان است .

مکان

تقاطع خیابان انقلاب و ولی‌عصر، مجموعه فرهنگی و هنری تئاترشهر
تلفن:  ۶۶۴۶۰۵۹۲-۴


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
salam.lotfan agar etella darid khabar bedid ke yek daghighe sukut bazam ejra dare ya kheyr?
merc
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آخه چرا اینقدر بد؟خیلی بد بود خیلی بد. بازی ها بسیار ضعیف و نمایش نامه بسیار ضعیف تر و دیالوگ ها بسیار کلیشه ای و بی مغز وهجو.طراحی صحنه بی ارتباط با نمایش نامه و بسیار نازیبا . می گویند روی سردر معبد دلفی وقتی که می خوایید وارد شوید نوشنه اند "خودت رو بشناس" حالا به نظر من باید قبل از ورود به سن این تاتر باید می نوشتند "خودت رو به دیگران بشناسون ". وای از موسیقی آبکی اون که منو به فضای سریالای تلویزیونی شبکه یک توی ماه رمضان انداخت.ولی از قدیم گفتن ادب از که آموختی گفت از بی ادبان!
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سخنی با یاران تئاتر، که دوستشان دارم:
1- تحمل و احترام به سلیقه و نظر دیگران رفتار شایسته همه ماست. اشاره به ضعف‌های کارها هیچ اشکالی ندارد و اتفاقن این‌جا برای بررسی و ارایه نظر (چه مثبت و چه منفی) ساخته شده. از طرفی پیشنهاد برای تماشای کار و درخواست موکول کردن ارایه نظرهای "سلیقه‌ای" منفی در زمانی دیگر، پس از برنامه ویژه اعضا نیز یک نظر قابل احترام و دفاع است. مهم: تاکید می‌کنم ارایه نظرهای مبتنی بر شاخص های هنری چه مثبت و چه منفی در همین زمان (و نه دیرتر) بسیار به جا و پسندیده است.
2- اگر تماشاگر تئاتر هستید (و تنها برای کارهای ناب و تک، هزینه زمانی و مادی نمی‌کنید) من هم پیشنهاد می‌کنم کار را ببینید و خود قضاوت کنید. در مجموع ارزش تماشا را در آن می‌بینم.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
درود
در ابتدا باید بگم این اجرا بسیار ضعیف و آماتور بود.صحنه ، نور و یا هزار مورد دیگر قطعا نمی تواند ضعف نمایشنامه یا بازیگری را پوشش دهد.استفاده از الفاظ رکیک (تا این اندازه)واقعا چه توجیهی دارد؟
در آخر ضمن تشکر از دوست گرامی آقای رحمتی زاده ، باید بگم اصلا منظور ایشان را در خصوص سیاه نمایی درک نکردم!! بارها از خود ایشان در نقدها خواهش کردیم داستان را تمام و کمال ننویسند، نقد، نقد است نه بیان کل داستان و پایان آن . حالا ایشان نوشتند نقد خنثی !! اگر کسی نظر مثبتی روی اثر ندارد مفهومش سیاه نمایی ست ؟!!
سپاس
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با نظرات مخالف کاملا موافقم. به نظرم نمایش ها می تونن در بازبینی اصلاح بشن یا سالن های دیگه ای بهشون اختصاص داده بشه. تماشاگر برای دیدن یک نمایش ساعت ها وقت میذاره و برنامه ریزی می کنه.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من تصمیم داشتم امروز برم و این کار رو ببینم
با توجه به کامنت های دوستان، رسماً دارم پشیمون میشم!!!
یعنی نرم واقعاً؟!
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
میشه از دوستانی که کار رو دیدن بخواهم نظرشونو بگن ممنون...
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید