آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال کارگاه بازیگری، کارگردانی و درام‌نویسی؛ سومین دوره مدرسه های تئاتر مکتب تهران
S3 : 00:01:08 | com/org
امکان خرید پایان یافته
از دی ماه ۱۳۹۸
بها: ۵,۴۰۰,۰۰۰ و ۸,۱۰۰,۰۰۰ تومان

اهداف دوره:
مکتب‌تهران با ده سال سابقه آموزشی، «اولین دوره‌ی مدرسه‌ایِ تئاتر» خود را از ابتدای سال نودوهشت آغاز کرد. مهم‌ترین تفاوت این دوره با کارگاه‌های آزاد و کارگاه‌های متمرکز (که هر فصل به‌ شکل منظم و هماهنگ برگزار می‌شود)، در وجوه آکادمیک آن است. به این معنی که در دوره‌ی مدرسه‌ای، هنرجویان یک فرایند کامل و جامع آموزشی را طی ماه‌های متمادی می‌گذرانند. هنرجویان برای این دوره، از طریق مصاحبه با آقای جلال تهرانی پذیرش می‌شوند. در جلسه‌ی مصاحبه، توضیحات مفصل درباره‌ی سرفصل دروس، دیدگاه‌های آموزشی مکتب‌تهران و فعالیت و حضور هنرجویان در محیط تئاتری مکتب‌تهران ارائه خواهد شد.
مسترکلاس‌ها و کارگاه‌های جانبی در حوزه‌های مرتبط با دوره‌های اصلی، برای عموم هنرجویان تشکیل خواهد شد. این کارگاه‌ها شامل کارگاه‌های تاریخ هنر، تاریخ تئاتر، فلسفه‌ی هنر و موارد دیگر خواهد بود. حضور در این دوره‌های جانبی اختیاری خواهد بود.
هنرجویان کارگاه‌های آموزشی مکتب‌تهران، توسط هنرجویان نخبه‌ی دوره‌های پیشین همراهی خواهند شد.
هر هنرجو با ارائه‌ی یک کار قابل دفاع در حوزه‌ی تخصصی خود، که مورد تایید هیات علمی مکتب‌تهران باشد (هیات علمی مکتب‌تهران متشکل از برخی اساتید و تعدادی از هنرجویان برگزیده خواهد بود)، از نظر مکتب‌تهران فارغ‌التحصیل خواهد بود. مکتب‌تهران امکان حمایت از ارائه و اجرای آثار برگزیده را فراهم کرده‌است. توضیحات بیشتر در این زمینه در سایت مکتب‌تهران


توضیحات دوره:
هم‌اکنون کلاس‌های دوره‌ی اول و دوم مدرسه‌ای تئاتر مکتب‎تهران در حال برگزاری‌ست. برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی جلسه‌ی مصاحبه، با واحد آموزش مکتب‌تهران در تماس باشید:
۰۲۱۸۸۹۳۵۵۸۳
۰۹۹۱۲۷۸۵۰۲۸


روز و مدت زمان برگزاری دوه:
مدت زمان دوره ۹ ماه است.
روز و ساعت برگزاری با هماهنگ با هنرجویان تعیین خواهد شد.


شهریه دوره:
دوره‎ بازیگری: ۸،۱۰۰،۰۰۰ تومان
دوره‎ کارگردانی: ۸،۱۰۰،۰۰۰ تومان
دوره‎ درام‎نویسی: ۵،۴۰۰،۰۰۰


مدرک اعطایی در پایان دوره:
درصورت درخواست هنرجو، موسسه‌ی آموزشگاه تئاتر مکتب‌تهران مدرکی نیز دال بر گذراندن دوره‌ی مدرسه‌ای برای ایشان صادر می‌کند.


 

مکان

خیابان کریمخان زند٬ خیابان شهید عضدی(آبان جنوبی)، کوچه کیوان، پلاک ۸، زنگ یک، سالن مکتب تهران
تلفن:  ۸۸۹۳۵۵۸۳-۵

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید