تیوال جشنواره انجمن حمایت از کودکان کار (دوره بیست و پنجم)
S2 : 22:17:08
امکان خرید پایان یافته
  پنجشنبه ۰۸ تا ۰۹ آذر ۱۳۹۷
  ۰۹:۰۰
  ۱۳ ساعت
 بها: ۱۰,۰۰۰ تومان

بازارچه غذا، پوشاک، صنایع دستی و زیور آلات
عواید بازارچه به نفع انجمن حمایت از کودکان کار هزینه خواهد شد.


اطلاعات بازارچه:
تلاش های داوطلبانه فضایی مملو از عشق را می سازد و با پذیرایی انواع غذاها، مقدم بازدیدکنندگان مشتاق را مبارک می داریم. اینجا فصلی دیگر از پاییز است، فصلی تنیده شده در مهر. بازی های گروهی با کودکان و نقاشی صورت، تمرین مهربانی را به کودکان در کنار خانواده می آموزیم. فروشندگان کالا حضور می یابند و اغلب حاصل دسترنج مشاغل خانگی را به فروش می رسانند تا به اقتصاد خانوار خود رونق بخشند. اینجا سود به گونه ای دیگر تعریف می شود. در اینجا فروشنده و خریدار هر دو سود می برند و با رضایتی متقابل واسطه خیرند و در ایفای مسئولیت اجتماعی از یکدیگر سبقت می گیرند.
همراهان ما تصمیم گرفته اند که از کودکان جامعه شان موثرتر حمایت کنند تا دستان هیچ کودکی در سرزمین مان فرسوده کار نشود.
این بار نیز همچون گذشته دستان پر مهرتان را به یاری می طلبیم و صمیمانه می فشاریم و با هدف حمایت از ۱۳۸۳ کودک تحت پوشش انجمن، در تاریخ ۸ و ۹ آذرماه در سالن A5 (سالن رویدادها) مجموعه باغ کتاب تهران جشنواره ای باشکوه برگزار خواهیم کرد. عواید حاصل از این رویداد صرف هزینه های حمایتی ( آموزش، تغذیه، مددکاری، روانشناسی، بهداشت و درمان و...) کودکان می شود.
با حضورمان در این جشنواره که گویی میعادگاه مان شده، به نوبه خود سهمی در ساختن شهری مهربان، توام با همدلی و امنیت را برای کودکان مان خواهیم داشت.

برای آشنایی بیشتر با انجمن حمایت از کودکان کار به سایت apcl.org.ir مراجعه فرمایید.

 باغ کتاب تهران، ورودی ۲، طبقه بالا، سالن A5

 

مکان

بزرگراه شهید حقانی (غرب به شرق)، بعد از مترو شهید حقانی، بلوار کتابخانه ملی، باغ کتاب تهران
تلفن:  ۰۲۱-۹۶۰۴۵۷۱۵


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
امروز در جشنواره بودم ..از پارسال بسیار بهتر بود همه چی هم محل جشنواره و هم چیدمان غرفه ها
از مجموعه تیوال کمال تشکر رو دارم بابت حمایت از اینگونه انجمن. ها، برنامه اجراشده خیلی پر انرژی بود و افراد شرکت کننده با عشق خدمت رسانی میکردند
۱۰ آذر ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید