آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال فیلم‌تئاتر قصه های سفر پرماجرای کشتی نوح
S3 : 18:36:05 | com/org
بها: ۸,۰۰۰ تومان

تکنیک صحنه ای - تولید ۱۳۹۸

دسته‌بندی
کودک و نوجوان
مناسب برای
نوجوانکودک

ویدیوها

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش کودک و نوجوان، از سه شنبه ۵ تا پنجشنبه ۷ آذر، به کارگردانی مریم معترف و با بازی میثم یوسفی، مجتبی گوهرخای و ... آغاز شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به آگاهی می رسد، این نمایش کودک و نوجوان، از چهارشنبه ۲۹ آبان تا دوشنبه ۴ آذر اجرا نخواهد داشت و اجرای دوباره و روزهای تازه خرید بلیت به زودی اعلام خواهد شد.
آرش رضایی این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
از نویسنده، کارگردان و هنرمندان نمایش کشتی نوح بسیار سپاسگزارم. نمایش روایت فانتزی از داستان نوح بود و خلاقیت در اجرا و موسیقی آن موج می زد. هنرمندان بسیار حرفه ای بودند و از جان و دل برای اجرای خوب خود مایه گذاشتند. هنرشان این بود که علاوه بر کودکان چهار و هست ساله ما، نظر من و همسرم را هم جذب کردند طوری که تا اخر نمایش پا به پای بچه ها دست زدیم. از اینکه چنین هنرمندانی داریم خدا رو شکر می کنم. تنها عاملی که ممکنه باعث کاهش تماشاچی بشه ساعت نمایشه که در آذر ماه هوا سرد و تاریکه و در پارک لاله که شب خلوته برای مادرها و بچه ها مقداری سخت است.
نوشته شده نمایش برای کودکان بالای پنج سال مناسب هست بهتره بشه بالای چهار سال. بچه های چهارساله هم خوب ارتباط برقرار می کردند با حیوانات.
خرید بلیت این نمایش کودک و نوجوان، به کارگردانی مریم معترف و با بازی میثم یوسفی، مجتبی گوهرخای، علی بیک محمدی، منا شمس الدینی، شهرام نجاتی، مسعود پورجمشید، سه‌شنبه (۱۴ آبان) ساعت ۱۲:۰۰ با تخفیف روزهای نخست آغاز خواهد شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید