تیوال نمایش کی از گرگ بد گنده می ترسه
S3 : 12:12:56
امکان خرید پایان یافته
  ۰۴ دی تا ۰۴ بهمن
  ۱۷:۰۰
  ۱ ساعت
 بها: ۲۰,۰۰۰ تومان

: بابک مولانا
: سعید حاجی حیدری، مصطفی دارابی، امیر افسر شیبانی، بابک مولانا، ریحانه فلاح، مرضیه زارع، نوشین سرکوبی
: آرش شفیعی

: شهرزاد رفیعی
: مجتبی مهدی
: علیرضا حسین پور
: امیر رضا توکلی
: بابک مولانا
: شهرزاد رفیعی
: روشنک کریمی
: مصطفی دارابی

شماره تماس جهت هماهنگی:۰۹۳۷۵۹۸۰۹۶۴

 

سه بزغاله تصمیم می‌گیرند مستقل زندگی کنندو با پولی که مادرشون به صورت برابر بهشون داده خانه ای برای خود بسازند. دو برادر (بز فلوت زن و بز ویولن زن) که خوش گذران بودند خانه های خود را سریع و بی هیچ پایه و اساسی ساختند و حتی برادر خود (بز کاری) که دنبال تلاش برای ساخت خانه محکم بود را مسخره می‌کردند ولی در نهایت با خطر حمله گرگ بد گنده رو به رو شدند تا اینکه...

گزارش تصویری تیوال از نمایش کی از گرگ بد گنده می ترسه / عکاس: سید ضیا الدین صفویان

... دیدن همه عکس ها »

آواهای وابسته

مکان

خیابان اندرزگو (قیطریه)، شرق به غرب، روبروی بلوار کاوه، خیابان احمدی، پ۲۸
تلفن:  ۲۲۳۹۰۳۲۰


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
خرید بلیت این نمایش در ژانر کودک و نوجوان به کارگردانی بابک مولانا و بازی سعید حاجی حیدری، مصطفی دارابی، امیر افسر شیبانی، بابک مولانا، ریحانه فلاح، مرضیه زارع، شیما مومنی با تخفیف روزهای نخست همینک آغاز شد.
حتمن برای تماشای نمایشتون خواهم اومد
این رو خواستم اول عرض کنم که اگر احیانن عوامل این کار این مطلب رو میخونن متوجه باشن که اونچه در ادامه عرض میکنم صرفن یه صحبتِ دوستانه و درد دله .
اینکه خوک به بزغاله تغییر کنه هیچ ایرادی نداره و جزو اختیارات شماست که خب شاید بخاطر فرهنگِ ایرونی تمایل به این تغییر داشتین.
اما اینکه اون دو بزغاله ی خوش گذرونِ احمق یکیشون فلوت زن باشه و اون یکی ویولن زن و اون بزغاله ی باهوش و فهمیده ، یه بزغاله ی کاری .. این بارگذاری رو در ذهن بچه خواهد داشت که موسیقی و دلمشغولیهای هنری مترادف با احمق بودن و خوشگذرونی و ... است . که فرجامی جز بدبختی نخواهد داشت .
و اگر میخوایم بزغاله ی خوبی باشیم باید کاری باشیم .
توجه داشته باشید که بچه ها توی این سن دنبالِ قهرمان میگردن . و الگوپذیری در این شرایط طوریه که شخصیتِ ضعیفِ قصه ها ، مطلقن در ذهنِ کودک مطرود خواهد شد . و بچه تواناییِ تمییز دادنِ اینکه نوازندگی و ساز ربطی به خنگ بودن و ... نداره رو در این سن نخواهد داشت .
عین همون ذهنیتِ پدرانمون که چه تلاشی میکردن تا ماها کارمند بار بیایم . اینکه توو دولت کار کنیم یا شغل اداری داشته باشیم نهایتِ سعادتِ خانواده هامون بود .
و دقیقن موسیقی و ورزش و هنرها و فعالیتهای دیگه مطلقن وقت تلف کردن و الواتی و ... بود .
حالینکه میبینیم در کشورهای متمدن و پیشرفته برای هر کدوم از فعالیتهای مذکور دانشگاه ها و مدارس تخصصی وجود داره . ضمن اینکه خیلی از نوابغِ هنری و ... هم بی نیاز به تحصیل حتا امروز در رتبه های بالا مشغول فعالیتن . و دلیلش برمیگرده به اینکه از همون بچگی فعالیتهای هنری برای بچه ها یک امرِ اساسی و ضروری تلقی میشده .
اساسن ... دیدن ادامه » فرهنگ یعنی همین . اونچه ما ارزش میدونیم . اونچه در یک جامعه ارزش و و بصورتِ عمومی موجه شمرده میشه .
پس حیفه که در ایرانی که اساسن موسیقی حرامه . و نوازنده ، مطرب و مزقون چی ( برای تحقیر ) خونده میشه ، شما هم بیایدو آب به همین آسیابِ کهنه و مریض بریزید .

البته امیدوارم همه ی اینها که عرض کردم ناشی از خیالپردازیهای خام ِخودم باشه و نمایشِ شما لبریزِ ایده های نو و حرفهای تازه و امروزی برای بچه ها باشه .
سرتون سلامت :)
۲۴ آذر
درود به شما جناب مولانا
بسیار خوشحالم از خوندنِ بندِ 4 صحبتاتون و دست مریزاد میگم که نتیجه ی کار چنین بوده .
در مورد بندِ 3 ، با توجه به شرایط نوجوانی و جوانیِ خودم عرض کردم که از نظرِ اطرافیانم هنر شغل نبود و لازم بود که حتمن دانشگاه بریم ، جایی استخدام ... دیدن ادامه » بشیم و بعد هر کارِ هنری که خواستیم انجام بدیم . متاسفانه این مشکل ما بچه های دهه 50 و 60 بوده . و باز هم خوشحالم که در نمایشِ شما این ذهنیت ایجاد نشده .
صمیمانه امیدوارم اجراهای پر شور و درخشانی در انتظارتون باشه
و ضمنِ سپاس از برخوردِ خوب و پاسخگوییتون همونطور که عرض کردم مشتاقانه به تماشاتون خواهیم نشست .
زنده باد
۲۸ آذر
درود بر شما. برای ما همین‌گونه بوده و هست.. هنوز هم بعد از سالها فعالیت هنری نه از طرف جامعه و نه از طرف سیستم اداری شغل محسوب نمی شویم
۲۸ آذر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید