تیوال نمایش خدا در آلتونا حرف می زند
S3 : 06:05:48
  ۲۰ فروردین تا ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۹
  ۱۹:۴۵
 بها: ۷,۰۰۰ تومان


نمایش " خدا در آلتونا حرف می زند " با کارگردانی مسعود دلخواه از 20فروردین ماه 1389 در تالار قشقایی مجموعه تیاترشهر به صحنه رفت  به گزارشروابط عمومی مجموعه تیاتر شهر، نمایش " خدا در آلتونا حرف می زند " نوشتهمحمد ابراهیمیان است که از 20 فروردین ماه سال جدید به مدت 30 شب در تالارقشقایی مجموعه تیاترشهر اجرا می شود. در این نمایش بازیگرانی چون بهزاد فراهانی، کاظم بلوچی، محبوبه بیات،نقی سیف جمالی، حمیدرضا هدایتی ، محمد ابراهیمان، سودابه گودرزی ، بیژنزرین ، محسن بابایی، مانی قاجار، مجتبی مظفری، ارشیا زرین، سارا علیا،افسون دلخواه، نعیم بزرکار، حسین طاووسیان، داریوش رضایی، آزاده گرجی ومسعود دلخواه ایفای نقش دارند.
: 45  به مدت 110 دقیقه در تالار قشقایی مجموعه تیاترشهر به تماشایاین اثر نمایشی بنشینند.

مکان

تقاطع خیابان انقلاب و ولی‌عصر، مجموعه فرهنگی و هنری تئاترشهر
تلفن:  ۶۶۴۶۰۵۹۲-۴


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
معتقدم، در نمایش هایی اینچنین و با این سبک و ریتم، طراحی صحنه و موسیقی دو عنصر کاملن کلیدی محسوب میشوند، این نمایش از این دو نقطه نظر دچار ضعف بود و ضعف طراحی صحنه به مراتب آشکار تر. در یک کلام از دیدن نمایش ناراضی نیستم، اما این نمایش میتوانست خیلی بهتر از این باشد.
تعدد فضا و شخصیت، حاصلی جز القا سردرگمی به تماشاگر عامه نداشت.
با گفته آقای شریفی موافقم، که در صورت حذف دوستان پسر، هیچ لطمه ای به کار وارد نمیشد و حتی میتوانست باعث شود، صدای خورپف تماشاگر پشت سری شنیده نشود. 
علی عبدالرحیم این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
در تماشای یک نمایش ۱۱۰ دقیقه‌ای، جذابیت نمایش و قدرت یک تیاتر و در سطحی پایین‌تر عادت تیاتربینی تماشاگر موثر است. این نمایش اگرچه تماشاگر را تمام مدت میخ‌کوب و مبهوت خود نمی‌کند، اما ریتم مناسب روایی و بازی قابل قبول بازیگران اصلی، و همچنین نمایشنامه معماگونه اثر توان نگه‌داشتن تماشاگر را داشت.
علی عبدالرحیم این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من با نظر آقای امید ف.ر موافق هستم
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید