کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال کارگاه آموزش زبان انگلیسی با اکران فیلم The Lion King
S3 : 23:55:02 | com/org
امکان خرید پایان یافته
  سه‌شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
  ۱۴:۰۰
  ۴ ساعت
 بها: ۴۰,۰۰۰ تومان

درباره فیلم:        
 شیر شاه ، فیلمی ماجرایی و خانوادگی به کارگردانی جان فاورو می‌باشد. این فیلم که بر اساس انیمیشنی معروف به همین نام ساخته شده است ،شیرشاه، فیلمی لایو اکشن در سبک موزیکال و حماسی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی جان فاورو است. از بازیگران آن می‌توان به دونالد گلاور، جیمز ارل جونز و ست روگن اشاره کرد.

اهداف دوره:
- تحلیل و آموزش اصطلاحات فیلم
- پرسش و پاسخ به زبان انگلیسی توسط اساتید برجسته آکادمی زبان سفیر گفتمان
با اهدای جوایز نفیس و بن تخفیف
 کسب اطلاعات بیشتر:  ۸۴۳۴۷۱۱۸
WWW.GOSAFIR.COM
- دسترسی به مکان برگزاری، از ایستگاه متروی قلهک امکان پذیر است.

محصول سال: 2019
ژانر: Animation Adventure

داستان فیلم به دشت آفریقایی سفر می کند که در آن یک پادشاه آینده متولد می شود. سیمبا پدرش شاه موفاسا را به حد پرستش دوست دارد، و به سرنوشت سلطنت خود دل می بندد. اما همه در این کشور پادشاهی، تولد نوزاد جدید را جشن نمی گیرند. اسکار، برادر موفاسا و وارث سابق تاج و تخت، دارای برنامه های خودش است. نبرد برای سنگ افتخار با خیانت، تراژدی و درام نابود، و در نهایت منجر به تبعید سیمبا می شود. با کمک یک جفت کنجکاو از دوستان تازه وارد، سیمبا مجبور است کشف کند چگونه رشد کند و آنچه را حق اوست پس بگیرد.

مکان

خیابان شریعتی، بالاتر از مترو قلهک، خیابان یزدانیان، پلاک۱۵، دفتر مرکزی شماره ۲ موسسه زبان سفیر

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید