آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش من عجیب
S3 : 12:48:42 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۰۷ مرداد تا ۰۵ مهر ۱۳۹۸
۱۹:۳۰
۵۵ دقیقه
بها: ۲۰,۰۰۰ تومان
تیرداد تابستان خود را در خانه مادربزرگ می گذراند. مادربزرگ اصرار دارد که تیرداد شغلی برای آینده اش انتخاب کند. در زیر زمین خانه مادربزرگ آیینه ای قدیمی وجود دارد که تیرداد میتواند آینده خود را در آن ببیند و خود را با شغلهای مختلف امتحان کند. اما هر شغلی قصه های عجیب خود را دارد.

گزارش تصویری تیوال از نمایش من عجیب / عکاس: پریچهر ژیان

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› نقد و بررسی نمایش من عجیب نوشته و کار امیر مشهدی عباس

›› اجرای "منِ عجیب" در تالار هنر

ویدیوها

آواها

مکان

میدان هفت تیر، ورزشگاه شیرودی، خیابان شهید مفتح خیابان ورزنده
تلفن:  ۸۸۸۴۷۲۷۲ - ۸۸۳۰۶۶۴۰

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
نمایش من عجیب از هر نظر عالی است. متن، بازی و دکور هماهنگ. و پیشنهادم به خانواده ها:

اگر به دنبال این هستید که نوجوانتان برداشت های درستی از جامعه داشته باشد باید او را در مسیر اندیشیدن درست و تصمیم های صحیح و به موقع قرار دهید. نگاه درست به پدیده های اجتماعی و اقتصادی شرط زندگی سلامت برای نوجوانان در آینده است. نمایش "من عجیب" با پرداختن به چند مقوله اجتماعی در قالب طنز تلاش کرده است که با مخاطب ارتباط خوبی برقرار کند. انتخاب شغل، بهداشت و درمان، استفاده از تکنولوژی و ... از موضوعاتی است که من عجیب با ظرافت خاصی به آنها پرداخته و سعی می کند باورهای غلط در این حوزه ها را در بچه ها و حتی بزرگترها اصلاح کند.

کارگردانی خوب، ریتم پسندیده حاکم بر گفتار و کردار ، بازی جذاب و زیبای بازیگران بویژه نداخانم نوری سبب می شود که تماشاچی گذر زمان را متوجه نشده و به سرعت به خط پایان نزدیک شود.
به همه ی پدر و مادرهایی که نوجوان دارند توصیه می کنم به همراه فرزندشان این تئاتر را ببینند. البته برای کودکان هم نمایش جالبی است چرا که طنز حاکم بر کلام و بازی بسیار دلپذیر و جذب کننده است.
برای همه ی عوامل این نمایش موفقیت آرزو دارم.

من و دخترم رژین از این نمایش دیدن کردیم و بسیار لذت بردیم.
امیر مسعود و محبوبه پیغمبری این را خواندند
قبول ندارم البته فقط واسه اونایی که فرزند زیر۱۲ سال دارند خوبه
۰۲ شهریور ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
محسن بامداد
درباره نمایش من عجیب i
عالی بود ، می توانم بگم همه چیز عالی بود ، نمایشنامه ، بازیگری ، کارگردانی ، صحنه ، ....همه در یک سطح خوب و قابل قبول بود ، لذت بردیم . دست مریزاد.
امیر مسعود و فرح ناصری این را خواندند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش کودک و نوجوان، جمعه ۱۱ و یکشنبه ۱۳ مرداد، به کارگردانی امیر مشهدی عباس و با بازی حمیدرضا حسینعلی، ندا نوری، مجتبی گوهرخای و ... آغاز شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت این نمایش کودک و نوجوان، به نویسندگی و کارگردانی امیر مشهدی عباس و با بازی حمیدرضا حسینعلی، ندا نوری، مجتبی گوهرخای و ... با تخفیف روزهای نخست آغاز شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید