آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش من من من
S3 : 01:59:24 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۰۲ آذر تا ۰۵ دی ۱۳۹۳
۱۹:۳۰
بها: ۱۰,۰۰۰ تومان

شماره رزرو: 09109835929


یاداشت کارگردان:
نمایش "من من من" با اصرار بر مسیله ی عزت نفس در سال 1391 به شیوه ی خصوصی در پی سفر فرشیدی سپهر به اصفهان تولید شد، سپس به جشنواره ی همدان رفت و حضور درخشانی داشت.
این درخشش صرفا از حیث جوایز ورتبه ها نبود، بلکه ارتباط عمیق تماشاگران در سنین گوناگون با موضوع نمایش دلیل اصلی درخشش "من من من" در طول این دو سال بوده است.
عاقبت پس از گذشت دو سال در آذرماه 93 در تالار هنر اجرای عمومی این نمایش به  مدت 30 شب برقرار گردید. " من من من" می کوشد به تماشاگران یادآوری کند به غیر از احترام گذاشتن به شان و شخصیت دیگران،لازم است به خویشتن نیز احترام بگذاریم.
این احترام به خود، که نه بیشتر و نه کمتر از احترام به دیگران است باعث می شود بی اعتماد به نفسی و خجالت از دایره ی شخصیت ما رخت بر بندد.

خلاصه نمایش:
محسن پسربچه ی کم روییست ، به نظر خودش برای برطرف شدن مشکلش باید بزرگ شود ، آرزویش این است و به این آرزو دست پیدا می کند.این تغییر او را با درونش روبرو می کند.درونِ او ، گاهی با محسن به مبارزه برمی خیزد ، گاهی به دوستی صمیمی تبدیل می شود، گاهی بی تفاوت است و درمجموع همچون معلمی عمل می کند که محسن را با مشکلش روبرو میکند.
 محسن نیز در مقابل "درون" بی کار نیست. با او به لجا جت می پردازد، دوست می شود، با او همراه می شود و مسیری را با هم می پیمایند.
این مسیر، مروری بر  مشکلاتیست که محسن را خجالتی کرده است...

گزارش تصویری تیوال از نمایش من من من / عکاس: مهدی اسماعیلیان

... دیدن همه عکس‌ها ››

مکان

میدان هفت تیر، ورزشگاه شیرودی، خیابان شهید مفتح خیابان ورزنده
تلفن:  ۸۸۸۴۷۲۷۲ - ۸۸۳۰۶۶۴۰

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید