آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال گردش قصه‌های مشروطه
S3 : 07:24:06 | com/org
امکان خرید پایان یافته
چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸
۰۹:۰۰
۳ ساعت
بها: ۶۰,۰۰۰ تومان

مشروطه برای همه ما واژه‌ای آشنا است. اما این واژه‌ آشنا در دل خود حوادث و اتفاقات وسیعی را دارد که شنیدن آن‌ها می‌تواند علاوه بر لذت‌بخش بودن، اتفاقات آن زمان را نیز به طور کامل روشن کند. بدون شک از مهمترین بنا‌هایی که در زمان مشروطه اتفاقات زیادی در آنجا رخ داده است، عمارت مسعودیه می‌باشد که به مسعود میرزا برادر بزرگ ناصر‌الدین شاه تعلق داشته است. همچنین بعد از پیروزی مشروطه‌خواهان، شکل‌گیری مجلس در ایران هم حوادث ریز و درشت بسیاری را به همراه داشته است که موزه مجلس در تهران فضای مناسبی برای بازگو کردن آن‌ها است. همچنین تابلو‌ها و پرتره‌های زیبایی از کمال‌الملک در موزه مجلس می‌باشد که بازدید از آن‌ها در این برنامه صورت می‌گیرد.
در این برنامه به همراه کارشناس برنامه سعی در بازگو کردن بخش مهمی از تاریخ کشور یعنی انقلاب مشروطه را داریم تا این واقعه تاریخی مهم و البته جذاب برای ما بهتر شناخته شود.

کارشناس و برنامه‌ریز: مرجان هوشیاری

خدمات: کارشناس تاریخ، ورودیه‌ها، راهنما و پذیرایی

نکات:
- به علت محدودیت بازدید از موزه مجلس، این برنامه در روز چهارشنبه اجرا می‌شود.
- بازدید از موزه مجلس فقط به صورت گروهی امکان‌پذیر است.

آگاهی بیشتر:
۰۹۱۲۷۹۷۸۲۲۴

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید