آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال فیلم معراجی ها
S3 : 07:33:13 | com/org

خلاصه داستان: محمد جوانی است که شوق رفتن به جبهه را دارد اما با مخالفت‌های سرسختانه پدرش مواجه می‌شود و پدر برای رفتن او به جبهه شرط‌های عجیب و غریب می‌گذارد تا اینکه محمد شبانه از خانه فرار کرده و به جبهه می‌رود و پدر برای بازگرداندن او راهی منطقه می‌شود.

اخبار

›› آغاز پخش «معراجی‌ها» از دو هفته دیگر

آواها

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
درود
من گزینه هیچ وقت نمیبینم و انتخاب میکنم
بدا به حال بازیگرانی که دغدغه های مردمشان را فراموش می کنند
فروش میلیاردی با بلیط های مجانی ارگان های دولتی و در اختیار داشتن تمامی رانت های ممکن برای تبلیغ
به هیچ عنوان ملاک خوبی برای فیلم خوب بودن نیست
ده نمکی مبتونه تو فیلماش هر چی دوست داره بگه!حتی میتونه رکیک ترین الفاظ و به کار ببره و اسمشم میشه شهامت و حرف دل مردم. از طرف دولت مردان!
اما فیلم عصبانی نیستم توسط همین دولتمردان! چون از دل مردمه توقیف میشه
از اینکه ده نمکی کارگردانیرو به یدک میکشه صد افسوس
"نوید محمد زاده عزیز:بهاره رهنما به حق جایزه اش را به تو تقدیم کرد_حق تو سیمرغ فجر بود که به راحتی ناحق شد
هیهات...
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳
خیلی عاااالی گفتی! آفرین :)
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳
ممنون
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
علی اژدری این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
مزخرف بود . اگه بلیطش مفت نبود هم نمیرفتم.
کیمیا TAV، raha azimi و وحید hoo این را خواندند
مونا محمودی و پدرام رجبی این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
چیز زیادی برای گفتن تو این صفحه ندارم . گفتنی هارو دوستان زحمتش رو کشیدند.

فقط یک خاطره ی جالب برام پیش اومد:
چند روز پیش با خواهرم داشتیم از جلوی سینما قدس رد می شدیم. گفتیم اگه چ رو داره بریم ببینیم.
همین طور که خواهرم داشت می رفت سمت گیشه ، من یک چشمم افتاد به پوسترها و بنرها و یک چشمم افتاد به صف مردم چیپس و پفک به دست . درجا دوزاریم افتاد...
بدون اینکه پام رو روی پله ی اول بذارم داد زدم : هانیه نرو جلو ، فقط معراجی ها رو داره ، نرو... نرو

ورود به منطقه ی جذامی های ال سید رو در نظر بگیرید. یک لحظه همون حس رو داشتم.
این که می گم از خودم خجالت کشیدم واقعن حقیقت داره. نه به خاطر صد جفت چشمی ... دیدن ادامه ›› که برگشته بود سمتم.
بلکه به این خاطر که تماشاگران معراجی ها رو جذامی فرض کرده بودم.
از اون موقع تا حالا دارم با خودم تکرار می کنم که اون ها جذامی نبودند ، فقط و فقط مردمی بودند که لذت بردن از یک فیلم خوب رو یاد نگرفته بودند و اصولن فیلم خوب تو عمرشون ندیده بودند.

اگر دیدن این فیلم لحظه های خوشی رو برای بعضی ها به ارمغان میاره ، خیلی خودخواهانست که راجبش جبهه بگیریم . مهم اینه که عده ای احتمالن با لبخند از سالن سینما بیرون میان.
از همین جا عذرخواهی می کنم از کسانی که دربارشون دچار سوءتفاهم شده بودم و به عنوان کسی که مخالف سرسخته این قبیل فیلمهاست ، فقط می تونم از طرف خودم بگم که هیچ وقت معراجی ها رو نخواهم دید .
همین و بس
درستش هم همونه که خط اخر گفتین...تو مملکتی که فقر فرهنگی و بیسوادی(بمعنای واقعیش) دامنگیر اکثریت مطلق کسایی هست که تصور عاقل و فرهیخته بودن دارن...، وقتی غالب ادما مشکلات خیلی بزرگتری دارن، این که بخوایم دیگران رو بابت دیدن یه فیلم قضاوت کنیم نه درست و نه منطقیه
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۳
:)
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳
خوشحالم که هم عقیده بودیم
۱۹ خرداد ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
هر دفعه اسم معراجی ها رو میشنوم خدا رو شکر میکنم که جزو کالکشن بلیطایی که برا جشنواره خریده بودم نبود.
هیچ وقت نخواهم دید
هیچ وقت
چیزی از دست نمی دهید... انگار مسعود ده نمکی روز به روز داره عقب تر می ره.
۱۸ فروردین ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
[این سطرها در دسته گفتگو آورده شده اما شما به چشم درد دل بخوانیدش]

***
متأسفانه مد شده که اینجا، در این صفحه و چند صفحه دیگر تیوال، و در مرتبه بالاتر در دیگر مراکز "شبه" فرهنگی-هنری، یک عده که در خیال خود از سطح فرهنگی بالایی-چیزی در اندازه آندره مالرو یا سوازان سانتاگ مثلا-برخوردارند راه به راه می‌روند و می‌آیند و برای این و آن اظهار تأسف می‌کنند، فهم و شعور جماعتی را به سخره می‌گیرند، دم از توهین می‌زنند و نوای "وا اسفا" سر می‌دهند.

مسعود ده‌نمکی بد است؟ خب بد است.
بلد نیست فیلم بسازد؟ بلد نیست.
فیلم‌هایش ارزش هنری ندارند؟ قبول

ولی باور کنی یا نه، یک عده‌ای هم بین تماشاگران همین فیلم‌ها هستند که اتفاقا" شعورشان ... دیدن ادامه ›› هم شاید آنقدرها که فکر می‌کنی پایین نباشد. اینها شاید مثل شما تاریخ هنر گامبریج را نخوانده باشند، شاید نام عیاری به گوششان سنگینی کند و از ارزش‌های پایین هنری و رانت‌های پشت پرده بی‌خبر باشند. یا باخبرند حتی اما تفریحشان به هزار و یک دلیل شاید همین سینما رفتن است و ساعتی را خندیدن. شما به "آپارتمان" می‌خندی و با "آنی‌هال" ریسه می‌روی؟ بگذار یک عده هم به اخراجی‌ها لبخند بزنند. به ولای علی همین اصغر فرهادی که انقدر سنگش را به سینه می‌زنی در پلان به پلان فیلم‌هایش فریاد زد- نه! التماس کرد-تا تو راضیه‌ها و حجت‌های جامعه را قضاوت نکنی، برچسب نزنی، حقیر نخوانی...یک‌بار هم اینجوری به قصه نگاه کن، جای دوری نمی‌رود: شاید همین جک‌های تصویری را نگاه کردن، شاید همین اکبر عبدی را روی پرده دیدن دل خانواده‌ای را شاد کند که سال‌هاست لبخند فراموششان شده، شاید همین 2 ساعت توی تاریکیِ سالن پرده‌ی روشن را نگاه کردن ذهنشان را از کجی‌های پرشمار زندگی منحرف کند. شاید اینها چند ساعتی را می‌خواهند که تویش اخم نباشد، اشک نباشد، نگاه سنگین این و آن نباشد. گیرم که این چند ساعت اسمش فیلم نباشد، فاصله که هست. یک فاصله کوتاه تا واقعیت عبوس زندگی. شاید برای اینها ده‌نمکی خوب باشد. بگذارید ده‌نمکی دست کم برای این آدم‌ها فیلم بسازد، بگذارید به بهانه ارزش‌های هنری، جای لبخند عده‌ای، اخمِ خانه‌نشینی‌های گسِ جمعه غروب ننشیند.

حالا هم شما جناب برگمان‌! بانو دبوار! نواده محترم مارسل پروست! منتقد عالی‌قدر کایه‌دو‌سینما! شما به خلایق کار نداشته باش، شعورشان را متر نزن، قضاوتت را بگذار روی تاقچه خانه‌ات کنار "در جستجو..." و فیلم‌های گلستان‌ات خاک بخورد و جای اینکه پا روی پا بیاندازی و توی دنجی گرم خانه‌ات شوپن گوش دهی و شور و شعور جماعتی را حقیر بخوانی، بلند شو و تا جنوب شهر نه، تا آن‌یکی شهر کوچک در فلان استان دورافتاده هم نه، تا نزدیک‌ترین سینما، تا همین میدان انقلاب و ولیعصر خودمان قدمی بزن، جلوی سینماها پا شل کن و جای فلان کتاب نخوانده جامعه‌شناسی‌ات این آدم‌های ساده را که دارند با لبخند از سالن سینما بیرون می‌آیند تورقی کن. هنوز هم همانقدر کم‌شعورند اینها؟

بگذارید چند نفر آدم معمولیِ معمولی مثل من ساعتی فارغ از دغدغه روی صندلی‌های ناراحت سینماهای شما یله شوند، به خنده‌های خانواده لبخند بزنند و نگران فرداهای بی‌لبخندِ پردغدغه نباشند.
جناب اژدری شما با توجه به ارجاعاتی که در متنتان هست و نوشته های پیشینتان آنچنان معمولی معمولی هم نیستید و خطر زمانی هست که افراد غیر معمولی درباره کارهای معمولی بخواهند غیر معمولی بنویسند :) این سخره گرفتن می تواند دوطرفه باشد و متن شما فکر می کنم از آن طرف بوم افتاده است هر چند بسیار شیوا و روان نگاشته شده است .
۱۴ فروردین ۱۳۹۳
الحق که که عزیزید...
جناب اژدری راست گفتید من آن نوشته ها را چون در نظرات میانی بود نخوانده بودم(یا ندیدم اگر جای دیگر جداگانه نگاشته بودید)
کاملا حرفهاتون درست و نظر خود بنده نیز هست.
حرف شما و من در یک جا کاملا مشترک است ، احترام به علایق دیگری...
و متاسفانه من احساسم بر این بود که شما با واقعی بودن اینان(چماق بدست ِ رنگ عوض کرده) ، توجیه بر عملکردشان میکنید با کلمات منحصر ... دیدن ادامه ›› به فردتان بازی میکنید ، تا اگر کسی که قبلا چوب بر سر جوان میزد اکنون که کارگردان است را اهلی شدن بدانیم به فال نیک بگیریم...
پس برداشت من اشتباه بود.

به قول کسی (یادم نیست نویسنده اش را ) :
یادم میاید وقتی که در صف جشنواره به عشق سینما و هنر در سرما می ایستادیم و حدمان را بخاطر تفاوت نظرها میبایست حفظ کنیم و نگاه های تحقیر آمیزو تذکرات شخصی به اسم ده نمکی را روی ذهنمان تحمل کنیم ، که اکنون فیلم ساخته اند و توقع دارند همان گونه ....

من نوشته ها رو حتما در اولین فرصت میخوانم جناب اژدری ...
مثل اینکه من نمیباست همان یک نوشتار را میدیدم...
عذر میخوام و متشکرم از این همه لطفی که نسبت به من داشتید...
سعی میکنم مقداری از فامیلم را در خواندن نوشته ایی بیشتر لحاظ کنم ...
بی نهایت سپاس...
موفق باشید
۲۹ فروردین ۱۳۹۳
بزرگوارید جناب شکیبای عزیز. تقصیر همه بر گردن قلم نحیف و ادبیات فقیر بنده است که انقدر ناتوان است از رساندن پیام، ورنه شما نگاهتان دقیق است و صواب:)
نقل قول زیبایی آورده بودید که بدبختانه به غایت درست است و حرف دل بسیاری از ماست.
افتخاری است برای من که زمان عزیزتان را حرام خواندن نظرات من می‌کنید. اگر خواندید و موافق بودید یا مخالف با حرفهایم، نظراتتان برایم بسیار عزیز است و خواندنی، بزرگواری می‌کنید با من در میانشان بگذارید.

و بی‌نهایت ممنونم از شما جناب شکیبا که انقدر خوبید و مهربان و دوست:)
۲۹ فروردین ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
باید یه گزینه باشه این زیر که ندیده ام و نمی خواهم ببینم عمرآ!
آخ گفتین.من که اگه بی ادبی نبود فش هم میدادم.

۱۳ فروردین ۱۳۹۳
:|
۱۴ فروردین ۱۳۹۳
موافقم با مشا
۱۸ فروردین ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
برای هرکسی که این فیلم رو بره و ببینه متاسفم
درود بر شما
تیوال به دنبال گسترش فرهنگ شیوه درست نقد آثار هنری چه مثبت و چه منفی است. از این رو از شما دعوت می کنیم به جنبه های توانایی یا کاستی این فیلم بپردازید.
۱۱ فروردین ۱۳۹۳
برای شما چرا جالبه؟
۱۹ فروردین ۱۳۹۳
!!!
۱۹ فروردین ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
حکایت "آقام شعبون" و محلل شدن "حسن شکلکه". مسعود خان بزن تو تئاتر و این یکى سنگرو از دست هرچى بعثیه بگیر بعدشم برو کنسرت بده، اصلا برو حاجى فیروز شو تا پیامهات دنیا رو زیر و رو کنه.
حسن دهنمکى
مسعود شکلک
اگه از همون روز اول که اخراجی های 1 توی جشنواره بود یه سیمرغ می دادن دست آقای ده نمکی ، رضایت می داد و دیگه فیلم نمی ساخت .
حرفی ندارم ... فقط... مردم ایران !
شاید اگه فیلمای ده نمکی اینقدر نفروشن بره یه ایده ی جدید برای فیلم ساختن پیدا کنه !
manimoon، آیدا، کیمیا توکل نیا و ریحان این را خواندند
محیا بهرامی، آرا، راضیه حسنلو، فاطمه بای و toluasadi این را دوست دارند
یا شاید اتفاق بهتری بیافته!
اصلن فیلم نسازه
۰۹ فروردین ۱۳۹۳
خوشبختانه طبقه حساس تو اکران تهران از معراجی ها جلو زد..با وجد این که اکرانش ده روز دیرتر شروع شده و ده سینما هم کمتر در اختیار داره تا اینجا یک و سیصد فروخته و معراجیها یک ودویست و پنجا...وطبعا بتدریج فاصله بیشتر میشه،اگه اجازه تیزر به طبقه بدن و سینما هم به مقدار مساوی بهش بدن تو کل کشور هم خیلی بیشتر از اون خواهد فروخت
۱۰ فروردین ۱۳۹۳
بچه ها بیاید فراموش نکنیم که تمام شهرستان های تک سینمایی دارن معراجی ها رو اکران می کنند و این از اقبال بلند جناب ده نمکیه فکر کنم :)) اما واقعا از درک آدمایی که میرن و این فیلمارو میبینن عاجزم ..
۱۱ فروردین ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
معراجی ها, آخرین ساخته ی مسعود ده نمکی, تُرد و خوشمزه :)
کیمیا توکل نیا و manimoon این را خواندند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سر چی دارید آخه بحث می کنید ؟؟؟
اثری که خلق نشده ، مگه ده نمکی تا حالا فیلم ساخته ؟
اصلن مگه جزء کارگردانای سینمای ایرانه ؟
سینماش کجا بود آخه ، اعصاب خودتونُ چرا میریزید بهم ؟
ما آرروم هستیم، شما هم آرووم باشید :)
۱۵ اسفند ۱۳۹۲
بهار: :))
۱۶ اسفند ۱۳۹۲
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
جنازه و لاشه ی افتضاحترین فیلم قرن سینمای ایران رو هم اگر داریوش مهرجویی بسازه رو شونه های ده نمکی نمیشه گذاشت
جای بسی تاسف از این قیاس غیر قابل قیاس
متاسفم برای هرکس که این کوچولوی نوپای تاتی تاتی کن به اصطلاح سینما رو با کسایی مثل مهرجویی، پوراحمد یا کیمیایی مقایسه کنه
صد حیف که اینقدر کم حافظه ایم و اسطوره ها و استادای دهه ی ٦٠ و ٧٠ رو با این مرد کوچک قیاس میکنیم
:::((((
واقعا بعضی حرفا و نظرها کمر آدم رو دولا و خمیده میکنه از بار غم ویاس
کوچولوی نوپای تاتی تاتی کن:)))تشبیهت عالی بود..
۱۱ اسفند ۱۳۹۲
مرسی آقای عظیمی
۱۳ اسفند ۱۳۹۲
خدارو شکر مثل اینکه از سینما کشید بیرون
۳۰ فروردین ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
من معتقدم هر فیلمی ارزش یک بار دیدن رو داره مخصوصا اگه بلیطشو به صورت سری قبلا خریده باشی
اما هرکار کردم نتونستم فیلم را تا آخر ببینم.(واقعا نمی شد)
کاش دوستانی که ازین مدل فیلم ها لدت می برن هم می اومدن اینجا و نظر می دادن
شاید چیزهایی تو این فیلم هست که من بهش دفت نکرده باشم
" من معتقدم هر فیلمی ارزش یک بار دیدن رو داره "

باید دید اصلن این چیزی که میخوایم یک بار ببینیمش اصلن فیلم هست یا نه ؟ درست اشاره کردید آقای کاری زاده که هر "فیلمی"
۱۰ اسفند ۱۳۹۲
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
تیوال عزیز پیشنهاد دارم صفحه مربوط به این فیلم سخیف را در حمایت از کمپین تحریم آثار دهنمکی از سایت بردارید. ممنون
درود بر شما
تیوال اطلاعرسانی و ایجاد فرصت برابر برای همه آثار را از اصول خود می داند و قضاوت و ارزیابی آثار را به مخاطبان می سپارد.
۰۹ اسفند ۱۳۹۲
نظر دیگران باعث قضاوت بهتره تماشاچیان میشه
۱۰ اسفند ۱۳۹۲
من هم موافقم جناب کاظمی...
۱۱ اسفند ۱۳۹۲
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
,واقعا برای برزو ارجمند متاسفم از این کار
واقعا شوکه شدم از دیدن اسمش تو لیست بازیگران!!!
۰۹ اسفند ۱۳۹۲
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
واقعا بسی جای تاسف است که اینگونه یک فیلم نقد می شود
بابت ساخت این فیلم پنج نفر تکه تکه شدند.
ساختن فیلم در ژانر جنگی بسیارسخت و دشوار است.
قرار نیست هر فیلمی خیلی زیبا باشد.مگر در هالیوود همه فیلمهایی که ساخته می شوند زیبا و دلچسب هستند.
فیلمهای ژانر جنگی بسیار پر هزینه می باشد همینطور که در ساخت این فیلم بهترین و پر سابقه ترین متخصص جلوه های ویژه جان خود را از دست داد.
همینکه یک نفر جرات و جسارت ساخت یک فیلم در ژانر جنگی میکند قابل ستایش است حال میخواهد ده نمکی باشد یا هر کارگردان دیگری.
پس بیاییم به سینما لطمه وارد نکنیم و با نقدهای شخصی به یک اثر لطمه وارد نکنیم و بگذاریم تماشاچی خود به تماشای فیلم بنشیند و خود قضاوت کند و ما صرفا نظر خود را بگوییم.
سینما اگر تقویت نشود آسیب میبیند و حتی اگر فیلمی به قول دوستان بد باشد با زهم نکات ریزی در آن وجود دارد که قابل تشویق و یا تحسین باشد.
فیلم معراجی ها باید تحریم شود...همین وبس.....
۰۷ اسفند ۱۳۹۲
حالا میخواد ساختن فیلم خیلی پرهزینه و سخت و طاقت فرسا باشه... کسی اقای دهنمکی رو به ساختن این فیلم مجبور نکرده, اگه ایشون توانایی انجام این کار رو ندارن, هیچ لزومی نداره همچین اثر خجالت اوری رو وارد سینما کنند.
همچنین باید توانایی ایجاد امنیت برای دست اندرکاران فیلم رو داشته باشند, درسته که کسی این دوستان رو مجبور به همکاری نکرده بود و اونا با شجاعت خودشون این مخاطرات رو پذیرفته بودند... , ولی همینطور کسی اقای دهنمکی رو مجبور به ساختن فیلم در وسط میدان مین نکرده بود!
به نظر من کشته شدن این عزیزان نه تنها به ارزش اثر اضافه نمیکنه بلکه بیکفایتی مسوولین مربوطه رو میرسوونه.
۱۳ اسفند ۱۳۹۲
سلام
فوت ٥ نفر در این پروژه فقط محصول بی مسؤولیتی بوده. انفجارها در هر شرایطی، چه ساخت فیلم،‌چه راهسازی، چه معدن و ... فقط باید تحت نظارت متخصصین نظامی انفجار انجام بشه و با رعایت تمام تدابیر ایمنی.
ضمنا این که چند نفر رو جمع کنن دور هم و جک بگن،‌ فیلمسازی نیست. فیلم محصول اندیشه و خلاقیته.
۱۷ اسفند ۱۳۹۲
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
تا قبل از دیدن معراجی ها فکر میکردم انارهای نارس بدترین فیلم جشنواره باشه
معراجی ها افتضاح ترین کار آقای ده نمکی و بدترین فیلم جشنواره امساله
از تیتراژ و نام فیلم گرفته تا داستان و نماها، همه و همه تقلیدی از اخراجی ها بود
تقلیدی کور کورانه و بدون فکر
بجز بازی استاد عبدی، تمامی بازی ها مصنوعی و غیر قابل باور بودند
بازی آقای هاشمی فوق العاده مصنونی و بد بود
همچنین این فیلم گریم های خیلی بدی هم داشت
در یکی از سکانس های آخر فیلم، زمانی که عراقی ها داشتند جنازه ها رو داخل گودال می انداختند تا آتش بزنند، یکی از جنازه ها به وضوح داشت میخندید
تنها خوبی ... دیدن ادامه ›› فیلم،صحنه شهید شدن استاد عبدی بود که واقعا تاثیرگذار بود
به نظرمن آقای ده نمکی یکی از معدود کارگردانان ایران هستند که میتوانند در آن واحد هم بخندانند و هم بگریانند
با اینکه این فیلم رو همراه آقایان ده نمکی و ارجمند دیدم،اما واقعا از آقای ده نمکی انتظار چنین کار ضعیفی رو نداشتم




امتیاز:1 از 5
# طاها #
جناب طاها
پیشنهاد می کنم حتماً اشباح رو هم ببینید
احتمالاً نظرتون در مورد بدترین فیلم عوض می شه.

manimoon..
۱۸ بهمن ۱۳۹۲
manimoon عزیز
مرسی از پیشنهادت
حتماً



# طاها #
۱۸ بهمن ۱۳۹۲
جنازه و لاشه ی افتضاحترین فیلم قرن سینمای ایران رو هم اگر داریوش مهرجویی بسازه رو شونه های ده نمکی نمیشه گذاشت
جای بسی تاسف از این قیاس غیر قابل قیاس
۱۱ اسفند ۱۳۹۲
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
معراجی ها که فیلم نیست.
چطور اجازه دادن بیاد تو جشنواره؟
وای وای وای خدای من!
اجازه؟!
جاش از اول رزرو بوده. انگار با این قانون جشنواره آشنا نیستید. بعدشم اکران نوروز رو میگیره. خیلی شیک :)
۱۱ بهمن ۱۳۹۲
همیاری به خدا من پاک کن کیارش رو بر نداشتم :(
به جون مامانم
۱۸ بهمن ۱۳۹۲
توی این مباحثات عمیق فلسفی دوستانی نظر دادند که پای کلام حتما و عمیقا نظر بر دموکراسی دارن اما برای خالی نبودن عریضه هم که شده اون تعداد کثیر هم وطنان که فروش 8-9 میلیاردی رو رقم زدن هیچ میدونن و هیچ احترامی برای کسی که برای اونها(و ما نه)فیلم ساخت قائل نیستن...اگر از یک نفر خوشمون نمیاد به خیل همشهریها و هموطنانمون توهین نکنیم

اصلا چون یک صفحه به نام ایشون و برای فیلم ایشون هست که نباید حتما نظر بدبد...اگر هم فیلمو دیدید و چون نپسندیدید که باز هم اشتباه از شماست که به تماشای اثر کسی نشستید که اصلا اونو صاحب اثر نمیدونید
۱۸ بهمن ۱۳۹۲
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید