آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال کنسرت دونوازی ویولنسل و پیانو (Moderato Cantabile)
S3 : 10:50:54 | com/org
امکان خرید پایان یافته
جمعه ۲۶ تا ۲۷ آذر ۱۳۹۵
۲۰:۳۰
بها: ۷۰,۰۰۰، ۸۰,۰۰۰، ۹۰,۰۰۰ و ۱۰۰,۰۰۰ تومان


  • با اجرای اثاری از گورجیف، مومپو، کومیتاس و کوتوریه


 


پیوستگی عمیقی که بین قریحه موسیقایی آنیا لخنر (ویلنسل نواز شهیر آلمانی) و فرانسوا کوتوریه (آهنگساز صاحب سبک و پیانیست فرانسوی) شکل گرفته‌است، به همکاری مستمر این دو در قالب کوارتت تارکوفسکی بازمیگردد و در پروژه جدید این دو در قالب دونوازی های کلاسیک به اوج خود رسیده‌است. برنامه ای که این دو نزدیک به دو سال است که به اجرای آن می‌پردزاند، شامل آثاری از هنرمندان بزرگ اما کمتر شنیده شده‌ای چون گیورگ گورجیف (یونان)، فدریکو مومپو (اسپانیا) و کومیتاس وارتابد (ارمنستان) و البته ساخته های خود فرانسوا کوتوریه است. این دو با تنظیم های مجدد آثار این آهنگسازان تاثیرگذار، افزودن چاشنی بداهه نوازی به آن و البته وام گیری از مکتب امپرسیونیسم، آلبوم “Moderato Cantabile” و بدنبال آن اجراهای زنده آن را به علاقمندان موسیقی کلاسیک تحفه داده‌اند.
اجرای پیش رو در تهران، نخستین تجربه در اجرای زنده آثار این آهنگسازان در ایران است و بی شک به وسعت دادن دامنه شنیداری موسیقی دوستان خواهد افزود.

ویدیوها

مکان

خیابان پاسداران، بعد از سه راه اقدسیه، روبروی پارک نیاوران، خیابان فرهنگسرا
تلفن:  ۲۲۲۸۷۰۸۱-۲، ۲۲۲۹۹۷۳۰

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید