کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال نمایش کمدی مجردها
S3 : 18:26:59 | com/org
امکان خرید پایان یافته
  ۱۲ اسفند تا ۲۲ فروردین ۱۳۹۳
  ۱۸:۰۰
  ۱ ساعت
 بها: ۱۰,۰۰۰ تومان
برنده ی جایزه ی بازیگری مرد ، بازیگری زن ، موسیقی از سی و دومین جشنواره بین المللی تیاتر فجر

گزارش تصویری تیوال از نمایش کمدی مجردها / عکاس: سیدضیاالدین صفویان

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› اجرای نمایش مجردها به نفع بیماران هنرمند

›› شب گذشته ایرج نوذری به همراه مادرش از نمایش مجردها دیدن کرد / عکاس: مهدی اسماعیلیان

آواها

مکان

تقاطع خیابان انقلاب و ولی‌عصر (عج)، مجموعه فرهنگی و هنری تئاترشهر
تلفن:  ۶۶۴۶۰۵۹۲-۴

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
واقعا نمیفهمم چطوری بازیگر زن جایزه فجر برده!؟
اخرین روز اجرا این نمایش رو دیدم خوب بود قشنگ بود موضوع کلیشه ای بود اما تیاتر نبود
حداقل برای اجرا تو تیاتر شهر نبود برای آنترک یه شوی تلویزیونی خوب بود.
الهه الف این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دوستان ، موسیقی انتهای نمایش (Don't worry be happy) اگر اشتباه نکنم توی لینک زیر است :

http://www.4shared.com/mp3/GC_SRjgz/bobby_mcferrin_-_dont_worry_be.html

چرا میگم اشتباه نکنم ، چون به نظرم ریتمش یه ذره از این چیزی که من گذاشتم تند تر بود :)

اینم لینک متنش :

songmeanings.com/songs/view/40853/


سیامک قلی زاده، شاهین نصیری و Marillion این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
به آگاهی علاقه مندان این نمایش می رسد این نمایش تنها تا پایان این جمعه 22 فروردین ماه اجرا می شود. همچنین روزهای پنجشنبه و جمعه به صورت دو اجرایی و یک اجرا در ساعت 20 خواهد داشت.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
از همون ابتدا صدای تایپ کردن ها و روی میز کوبیدن ها با موسیقی ای مشابه کاملا روی اعصاب بود. اصلا متوجه منظور کارگردان از فاصله گذاری بین تلفظ کلمات نشدم که نصفش را بگویی صدای بوق و بعد ادامه اش را. گاهی در تلفظ بعضی کلمات این کار موجب خنده ( سخیف) می شد ولی در اکثر موارد خاصیتی نداشت. واقعا از هجمه این همه هزل و لودگی و اشارات جنسی تعجب کردم! شاید تنها نقطه قوت کار استفاده مناسب از دکور و صحنه بود و یک کمی هم بازی بهتر بازیگر مرد (نسبت به بازیگر زن). اصلا علت قاه قاه های از ته دل بعضی ها را درک نمی کردم که البته در پایان نمایش مشخص شد که اکثر آن ها از دوستان بازیگران هستند و یا یک جورهایی با اجرای کار ارتباط داشتند.
اجرای یک پرده در تاریکی ایده خوبی بود به شرط کوتاهی متن این قسمت. اما برای چنین زمان طولانی ای واقعا اجرا در تاریکی خسته کننده و آزار دهنده و از بعضی جهات زننده بود.
به نظر من این کار بیشترین آسیب را از ناحیه متن دیده بود.
من اسم این کار را "هزل مجردها" می گذارم نه کمدی مجردها.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یک کمدی چشم نواز با نمایشنامه روان طراحی صحنه خلاق و کارگردانی و بازیگری مناسب دوستان عزیزی که نمایش رو ندیدن امیدوارم از دستش ندن به کل تیم خسته نباشید میگم...
شاهین نصیری و نیلوفر ثانی این را خواندند
علی اصغر شیرازیان و سعید د این را دوست دارند
گوش نواز هم بود
۰۶ فروردین ۱۳۹۳
آخ آخ آخ! اون دوستمون که از ضعف زبان رنج می برد رو میگید؟!! :)) خب پس ولش کنید از اونم فکر نکنم بستنی در بیاد :)

آره واقعا ما ول نمی کنیم :) کم مونده گروه نمایش بیاد واسه عذر خواهی :) راستی من از آقای شایسته فر فایل صوتی اجرای دوست کافکا رو گرفتم اگه تونستم یه جا آپلود کنم لینک دانلود میدم که بردارید کیفیتش خوبه :)
۱۶ فروردین ۱۳۹۳
فک کنم بخاطر سردی بستنی زبانش یخ کرده بود :))
وای چه خوب ، پس منتظریم...واقعن یه سری دیالوگای طلایی و کاربردی داره این اجرا :)
۱۶ فروردین ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
به آگاهی علاقه‌مندان می‌رسد امکان خرید هفته پایانی اجرای این نمایش که از ۱۷ فروردین‌ماه آغاز می‌شود روی تیوال جای گرفت.
manimoon و مهدی میرزا این را خواندند
دوستان گرامی اگر برای دیدن این نمایش در سالن سایه تشریف می برید توصیه می کنم که فقط در 3 ردیف اول جای خودتون تعیین کنید به خاطر چیدمان بد دکور قابلیت دیدین نمایش حداقل تو یک ربع اول نخواهید داشت . و تو دقایق بعدی هم باید برای دیدین صحنه تلاش کنید در ثانی کسای که به دنبال کار های کمدی هستند توصیه می کنم این نمایش نبینند. چون باید در تعاریف و تعابیر کمدی یک تجدید نظر کلی کنند .این نمایش از ضعف های بسیاری رنج می بره و به نظر من فقط 10 دقیقه پایانی که تاریکی مطلق و چیزی برای دیدین نیست و فقط صداست جالب . البته از بازیگر مرد نمایش باید تقدیر به عمال آورد تقریبا همه چیز رو دوش این بنده خداست از حرکات موزون تا معرفی و تبلیغ برای دیدن این نمایش ... .
۲۹ اسفند ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یعنی مدیرای تئاتر شهر معلوم نیست کجا سیر می کنن! آیا اصلا درکی از مدیریت دارن؟ آیا تماشاچی هم غیر از کسی که پول بلیط می ده براشون ارزش و اهمیت دیگه ای داره؟
سایت تئاتر شهر بلیط می فروشه. بعد می ری می بینی به دلیل عزا بسته ان رفتن. لامصب لااقل گیشه رو باز بذار پول مردمو پس بده. این قضیه مال روز جمعه اس.
بعد دوشنبه هم رفتم تو این شلوغی و با هزار مصیبت که یا پولمو بگیرم یا برم به جای جمعه، دوشنبه تئاتر مجردها رو ببینم. باز هم دیدم همۀ در و دربون بسته اس!!!!
نوشته آقا ما رفتیم تا هفده فروردین عشق و حال.
بعد با خودم گفتم عیب نداره اینجا جهان سومه. همینه که هست ...
دوست عزیز غصه نخور اینجوری باز فقط پولت از دست رفته اگر کار رو می دیدی احتمالا اعصابت هم خط خطی می شد!
پس به سنت جهان سوم به انتخاب بین بد و بدتر راضی باش!:(
۲۸ اسفند ۱۳۹۲
آقای عظیمی احتمالاً حق با شماست ...
۰۷ فروردین ۱۳۹۳
آقای نصیری راستش من رفتم ببینم اون گیشۀ الکترونیکی چی هست و متوجه تعطیلی تا 17 فروردین شدم ...
۰۷ فروردین ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دیگه دارم از تاتر این مملکت ناامید میشم،،، از هر سه تا کار یکیش نسبتا خوب درمیاد... دوستان سازنده وجدانا بیاین آبروی این تاترو بخرین... این همه زحمت و وقت و پتانسیلو یه کاری نکنید حروم شه...
شوخی ها اکثرا زشت و بی مزه... متن خارجی و غریبه بدون یه کم آداپته شدن با سبک متن های ایرانی...
به امید کارهای بهتر در آینده
شوخی هاش که افتضاح بود..
۲۷ اسفند ۱۳۹۲
اصلاً با این نقد های منفی موافق نیستم! کلی هم از نمایش لذت بردم! ربطی هم به سطح درک نداره!!!!! شاید هم اصلاً سطح درک من بالاتره که تونستم کلی نکته مثبت ازش در بیارم!!!! شماها هم لطفاً دیگه نمایش کمدی نرید!!! ببخشید خیلی بهم برخورد این پیاماتون! نمایشی که جایزه بهترین بازیگر زن و مرد و موسیقی برده و این همه فروش داشته, این حرفا مناسبش نیست. و حتی شوخی هاش یه سری چیزای طبیعی بود که تابو شده! خیلی هم خوبه همچین دیالوگ هایی باشه تا بالاخره بتونیم تئاتر و سینما و اصلاً زندگیمون رو از سانسورهای دروغین و بی معنی در بیاریم!
۰۶ فروردین ۱۳۹۳
خانم زکایی من از طرف خودم حرف می زنم من به شخصه نگفتم سطح درک کسی که به این کار می خنده پایینه. من مشکلی با کار کمدی ندارم. اتفاقا ما ها که همگی از بازی ها تعریف کردیم. در مورد دکور هم که گفتیم دکور زیبا و خلاقی بود ولی انصاف بدید شوخی با لوبیا دیگه تابو شکنی نیست. صبح تا شب تو تئاتر گلریز همین شوخی ها رو دارن مطرح می کنن. از این تند تر و خط قرمزی تر هم مطرح میشه. انتظار ما از تئاتر شهر چیز دیگه ایه. اون صحنه ی تاریکی هم همچنان معتقدم که بی احترامی به تماشاگر تئاتره. این ایده نو نیست بلکه زیر سوال بردن اولین اصل نمایش یعنی جلوه ی بصریه. یکی از نقد هایی که من پارسال به نمایش بیوه های غمگین سالار جنگ داشتم این بود که دیالوگ محور بودن بیش از حد کار جلوه ی بصریش رو زیر سایه ی خودش برده بود حالا این جا ما یه پرده ی کامل نمایش رادیویی داریم. واقعا نمیشد با نور موضعی یا تکنیک دیگه ای این فضای تاریکی رو به مخاطب القا کنند؟ این ایراد کارگردانیه. خود داستان هم در روایتش گیر و گرفتاری کم نداشت. مفاهیمی مثل سبک ازدواج های امروزی و حرکت به سمت مدرنیته و پایان یک دوره ی نسلی خوب منتقل میشن اما پوسته ی ظاهری داستان یعنی روند نزدیکی پسر و دختر به هم از کار در نمیاد. اون روند منطقی رو که باید داشته باشه نداره. تند و کن میشه. نمی دونم این ریتم رو کارگردان نتونسته حفظ کنه یا نویسنده یا مترجم به هر حال این مشکل حس میشه.

دست آخر این که خانم ذکایی: ... دیدن ادامه ›› ویژگی فضای عمومی همین تضارب آراست. من به شدت نمایش شایعات رو دوست داشتم و ازش لذت بردم ولی خیلی ها معتقد بودند اون کار یه کمدی سخیف و وحشتناکه. من از سیندرلا لذت بردم و بعضی دوستان فکر می کنند سیندرلا یه کار بی سر و ته محسوب میشه. از خون و گل سرخ بدم اومد و خیلی ها معتقدند یه کار خوش ریتم و منسجمه. شما هم سخت نگیرید. هر کسی نظری داره. کسی به شخص شما که توهین نکرده. فقط این جا چند نفری هستند که فکر می کنند این نمایش بده و اون رو توهین به خودشون می دونند. شما هم از کار دفاع کنید. به همین سادگی. ببخشید که با این متن طولانی وقت تون رو گرفتم پیروز و شادمان باشید.
۱۶ فروردین ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
تنها چیزی که بعد از دیدن این نمایش حالم رو خوب کرد اون احساس مشترکی بود که همه ما (دوستان نازنین تیوالی) به این کار داشتیم......یه حس منفی ِ مشترک :/
الحق که کار ضعیفی بود!
۲۶ اسفند ۱۳۹۲
سیما تیر انداز رو خیلی دوست داشتم تو خدای کشتار! رسما روانی بود :)
۲۹ اسفند ۱۳۹۲
بی نظیر بود اصن رسما دوس داشتنیه این بشر:) ..لادن مستوفی ام خوب بود تو سقراط..
۲۹ اسفند ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
مدتها بود این آهنگ را جایی نشنیده بودم و تجدید خاطره ای شد ..

برای دوستانی که مایل به دانستن آهنگ پایانی این نمایش هستند .. آهنگ به نام Don't Worry, Be Happy و با اجرای Bobby McFerrin هست که مدتی به نادرستی گفته میشد که ابتدا این آهنگ توسط سلطان موسیقی Reggae یعنی باب مارلی اجرا شده و آن را متعلق به او میدانستند ولی اینطور نبود ضمنا در این آهنگ هیچگونه سازی استفاده نشده و با تکنیک میکس صدا هایی غیر از سازهای موسیقی درست شده .. و همچنین در موزیک ویدیو این آهنگ رابین ویلیامز دوست داشتنی نقش آفرینی کرده ..


علیرضا عزیز تنها بازی مسلط آقای کربلایی زاده باعث این شد که نمایش را ببینم ..
۲۶ اسفند ۱۳۹۲
خواهش میکنم دوستان عزیز .. :)
۲۶ اسفند ۱۳۹۲
خانم جمالی بغیر از رابین ویلیامز .. خود بابی بهمراه بیل اروین هم در این کلیپ حضور داشته اند .. صحنه های کوتاه رقص در نمایش بی شباهت به این کلیپ نیست و تصور میکنم کارگردان بی جهت و تصادفی این آهنگ را برای نمایش خود استفاده نکرده و آهنگ را دوست داشته..
۲۶ اسفند ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
از حاشیه اول بگم اینکه تا 15 دیقه بعد شروع نمایش ادم میومد تو سالن...!!!!! یارو میومد میرفت اصلا یه وضعی... بقل دستی ما که یکی وسط نمایش گوشی جواب میداد و یکی هی با نور گوشیش چشم ما رو نوازش میکرد..!!!
متن در حد فقط وقت گذرونی... کم کم دارم از خودم نا امید میشدم ملت به یه چیزایی میخندن که من اصلا حس خنده ام نمیاااد...
متن خیلی ضعیفی داشت اون وسط که تاریک شد و ما باید فقط صدا رو میشنیدیم دیگه تهش بووود...!!!! اخه اینم شد ایده !!! اصلا من برای چی اومدم نمایش زنده ببینم..؟؟!!! اگه جا داشت پا میشدم میرفتم...
بازی بازیگرا خوب بود.
فک کنم دیگه کم کم تماشاگرا در کنار چیپس و تخمه واسه محکم کاری چراغ قوه هم بیارن :)))
۲۵ اسفند ۱۳۹۲
چه بحث جالبی داشتید.
جای ما خالی.
:)))))))
۰۶ فروردین ۱۳۹۳
جناب نصیری از کیک خامه ایم گذشته بود باید با خنجری چیزی میرفتیم به استقبالش:)
۰۷ فروردین ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کمدی مجرد ها

1. توضیح بدیهی این که مصطفی بیگ محمدی، خانم آذرنوش، خانم شاداب، علی سیمایی و Marillion عزیز از خوندن این حرف ها حالشون به هم میخوره چون به اندازه ی کافی در این مورد براشون نطق کردم :) از این عزیزان عذر خواهی می کنم. ضمن این که بخشی از این نوشته موضوع رو لو میده پس اگه قصد تماشای کار رو دارید متن رو نخونید.

2. کم کم داریم عادت می کنیم که گروه های نمایشی از تیوال هم تقدیر و تشکر کنند. خوشحالم که تیوال داره تبدیل به یک سایت مهم در تئاتر ایران تبدیل میشه. بابت این رفتار زیبای گروه تشکر می کنم. هم چنین بابت رسم تجلیل از درگذشتگان عرصه ی هنر ایران

3. اما اصل ماجرا: متاسفانه متن اصلی نمایش یعنی نوشته ی دیوید فوئنکینو رو نخوندم و نمی دونم دراماتورژی و کارگردانی تا چه حد متن اصلی رو ممکنه تغییر داده ... دیدن ادامه ›› باشه. از گروه نمایشی ممنونم که با ساخت یک نمایش کمدی مخاطب رو خندوندند. استقبال مخاطب خوب بود و اغلب راضی از سالن بیرون اومدند. اما من به هبچ وجه متن کار رو نپسندیدم. حجم شوخی های جنسی توی کار بیش از اندازه بود. من نه مامور وزارت ارشادم نه آدم دگم و خشک مغز و متحجر، اما خنداندن با اشاره های جنسی اون قدر ساده است که از هر کسی بر میاد و هنر محسوب نمیشه. در ضمن خیلی وقته که این تمهید به عنوان یک تمهید دم دستی مورد استفاده قرار می گیره و حتی دیگه تابو هم محسوب نمیشه که بگیم کار شجاعانه ای انجام شده. سوای این دوستانی که کار رو دیدند روند اصلی داستان رو یک بار بررسی کنند و ببینند چی به دست آوردند! داستان در لایه ی زیرین خودش به دو مساله می پردازه، یکی انسان هایی که توان حرف زدن از ته دل رو ندارند و همیشه ما بین کلمات شون فاصله ای است که با کلی نا گفته ها قراره پر بشه. دوم از بین رفتن یک نسل و جایگزینی اش با فناوری، و آخرین آدم های این نسل که رو به زوالند و مجبورند دچار دگر دیسی بشن تا بتونند زندگی تازه ای رو شروع کنند. هر دو موضوع بار ها در ادبیات داستانی مورد استفاده قرار گرفته. نوع نگاه به این دو موضوع هم به هیچ وجه نو و تازه نبود. در واقع متن خیلی ساده سعی می کرد مساله ی حرف های ناگفته بین یک زن و مرد و روابط بین زن و مرد رو به تصویر بکشه اما به نظر من کار تازه ای نکرد.

4. بازی بازیگران کار رو دوست داشتم. هر دو انرژی و تلاش زیادی رو به خرج دادند و به بازی مسلط بودند. به خصوص امیر کربلایی زاده ی عزیز. از تلاش شون قدر دانی می کنم.

5. اما بد تر از متن، ایده های کارگردان بود. با عرض پوزش چون هرگز از این کلمه در تیوال استفاده نکرده بودم اما ایده ی اجرای یک پرده ی کامل بدون نور و در تاریکی مطلق و به فرم نمایش رادیویی اصلا ایده ی خوبی نبود، و از اون بالاتر توهین به تماشاگریه که به خاطر دیدن صحنه و بازی ها با تمام جزئیاتش به تئاتر میاد. توجیه این پرده اصلا برام قانع کننده نیست. این که مرد تاریکی رو دوست داره نمی تونه واجد بار معنایی خاصی باشه که بگیم این دلیل، دلیل اصلی بوده. بیشتر میشه به این مساله فکر کرد که شاید پرهیز کارگردان از به نمایش در آوردن صحنه ی کشش ها و جذابیت های جنسی دلیل این مساله بوده. این هم نمی تونه توجیه خوبی باشه. همایون غنی زاده همین کشش های جنسی رو با استفاده از ابزار مناسب در ملکه زیبای لی نین نشون داد و مشکلی هم نبود. اگه مخاطب علاقه مند به نمایش رادیویی باشه حتما پای رادیو خواهد نشست و نیازی به آمدن به سالن تئاتر نیست. در سایر صحنه ها هم افکت های صوتی، دیالوگ های زیاد و تاکید بر شوخی های کلامی به صورتی بود که به نظرم اومد میشد خیلی ساده این نمایش به طور کامل به صورت رادیویی اجرا بشه. امیدوارم اگه کارگردان محترم این کار در تیوال حضور دارند در مورد چرایی این ایده توضیح بدن که شاید گره گشا باشه. به هر حال این فکر رو دوست نداشتم و فکر می کنم احترام مخاطب حفظ نشده.

دست آخر این که اگه قصدتون خندیدن و شاد بودنه به نظرم نمایش خوب و مفرحی خواهد بود. من به شخصه کار رو دوست نداشتم ولی از دیدنش هم پشیمون نیستم. ارزش یک بار دیدن و شاد شدن رو داشت. خسته نباشید به گروه محترم این نمایش
باور نمیشه که اینقدر شوخی های چیپ توی این اجرا دیدم....به نظرم با پنج تومن می رفتم یه کافه دنج لذت بیشتری می بردم :/
۲۵ اسفند ۱۳۹۲
شاهین جان موافقم باهات در مورد شیوه اجرا. البته این رو هم در نظر بگیر که رادیوی ما دولتیه و عمرا چنین نمایشنامه ای رو حتی بهش فکر هم نمیکنه چه برسه به اینکه بخواد اجراش کنه. نمایشنامه رادیویی همین نیلوفر خانم خودمون رو به خاطر اینکه شخصیتاش دوست پسر و دوست دختر بودند اجازه پخش ندادند! چه برسه به نمایشنامه مجردها.

مصطفی جان موسیقیش چجوری بود مگه؟

خانم نیلوفر، راستش تا حالا فکر میکردم رادیو تئاتر همون نمایشنامه رادیوییه! کامنت شمارو که خوندم به این نتیجه رسیدم که قاعدتا نباید ... دیدن ادامه ›› اینگونه باشد! یه سرچ ساده منو رسوند به این مصاحبه از استاد شما درباره تفاوت این دو:
www.radioiran.ir/main_tabsview.php?id=90
ممنون که باعث شدید یاد بگیرم:) و با توجه به این چیزایی که یاد گرفتم بله منظورم همون رادیو تئاتره.
۲۷ اسفند ۱۳۹۲
خواهش میکنم جناب بهرنگ :)
هرجا سخن از رادیو تئاتر است، نام استادِ من می درخشد! :))))

آقای آقاخانی مدت زیادیه که دارن تلاش میکنن که رادیو تئاتر رو توی ایران جا بندازن ولی انگار راه طولانی رو در پیش دارن! :)
۲۷ اسفند ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
** تماشای گروهی نمایش مجردها با 50% تخفیف **

به دلیل نظر مثبت کاربران تیوال نسبت به این نمایش از سوی گروه محترم این نمایش کاربران تیوال برای تماشای گروهی این نمایش دعوت شده اند.
همچنین به عنوان هدیه گروه نمایشی بهای بلیت این نمایش برای دو روز ویژه تماشای گروهی اعضا با 50% تخفیف و بهای 5.000 تومان روی تیوال خریداری می شود.

زمان: یکشنبه 25 و دوشنبه 26 اسفندماه ساعت 17:30 (نیم ساعت پیش از اجرا)

خرید بلیت:
http://www.tiwall.com/store/mojaradha2
چرا 15:30؟؟؟ :(
۲۰ اسفند ۱۳۹۲
نمایش ”مجردها” میزبان ”گلاب آدینه” و ”شیرین بینا” شدنمایش "مجردها" شب گذشته، 20 اسفندماه، در حضور گلاب آدینه، شیرین بینا و دختر محمود استادمحمد، به محمود استادمحمد و شاه علی سرخانی ... دیدن ادامه ›› تقدیم شد.

به گزارش دریافتی سایت ایران تئاتر، گلاب آدینه درباره این نمایش گفت: "مجردها" نمایشی سرزنده همراه با بازی های خوب است که می تواند شروع مناسبی برای یک دختر خانم جوان در مقام کارگردان باشد.
این نمایش در شب های گذشته نیز میزبان هنرمندان تئاتر، سینما و تلویزیون از جمله کامران تفتی، وحید موساییان و محمود زنده نام بود.
ضمن اینکه در شب های پیشین خانواده های جمشید اسماعیل خانی، هادی اسلامی و ابوالفضل فیاضی نیز مهمان گروه تئاتر "هنرپیشه" بودند.

۲۱ فروردین ۱۳۹۳
دوستان این نظر خانم ادینه درباره نمایش مجردها هست که مربوط به 20 اسفند سال گذشته هست
۲۱ فروردین ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
به آگاهی علاقه مندان می رسد با توجه به استقبال تماشاگران از دو روز تخفیف دار تیوال یک ردیف به ظرفیت این دو روز افزوده شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با سلام.ی بایط برای تاریخ 25 اسفند موجود هست.09364718725
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
تاتر خوبی بود ...
من توصیه میکنم که این روزهای آخر سال دیدن این کار رو از دست ندید
اگر تو جشنواره ندیدین.
مطمئن باشین که راضی از سالن بیرون میایین ... مطمئن باشین.
داستان نسبتا خوب و فانتزی
اجرای خوب
بازی های خوب
شیطنت های زیاد ...
از فاطمه امینی و امیر کربلایی عزیز ممنون.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
باید قبول کنیم امیر کربلایی زاده داره به یکی از بهترین بازیگرهای تئاتر تبدیل میشه، پیشرفتش فوق العاده است. داستان روان و ساده بود با طراحی صحنه و نور عالی.

فقط از تماشاگری تعجب کردم که در صحنه خانه تاریک میشل داشت با موبایلش اس ام اس میفرستاد و نور صفحه نمایشش همه رو کلافه کرده بود و در حالی که اس ام اس میزد به حرفهای میشل میخندید.
در تاتری دوست ارجمند جلویی بنده در تمام مدت تئاتر، با گوشی شون داشتند در line با دوستشان پیام رد و بدل میکردند ... گویا امری مهمتر از تئاتر و تمرکز دیگران در جریان بوده ست :)
۲۰ اسفند ۱۳۹۲
بله متاسفانه برخی ها هم در طبقه بندی "تربیت نا اهل را چون گردکان بر گنبد است" قرار می گیرند.
۲۰ اسفند ۱۳۹۲
ممنون بهرنگ جان، مشکل من اینه که اصلاً روم نمیشه به کسی تذکر بدم.
بابا صدای ژاله علو رو همه اول نمایش میشنون دیگه، پس آخه چرا؟؟؟
۲۱ اسفند ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دوستان ببینید حتما....من دیدم لذت بردم به همه هم توصیه میکنم و جایزه حق هر دوتاشون بوده انصافا
الهه الف، manimoon، ماهک و زهره شاداب این را خواندند
شهاب الدین گلزارفر این را دوست دارد
با این که جایزه حق این دو بازیگر بوده چون تو جشنواره نبودم نظری ندارم ولی قبول دارم که واقعا بازی خوبی از هر دو دیدیم مخصوصا امیر کربلایی زاده ی عزیز.
۲۵ اسفند ۱۳۹۲
بازیها خوب بود انصافا خصوصا جناب کربلایی.. ولی راجع به مضمون نمایش نظری ندارم و فقط میتونم بگم رفتم و دیدم در واقع چیری منو جذب نکرد..بازم خسته نباشن هردو عزیز ..
۲۵ اسفند ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ببخشید با توجه به این که برای این کار فقط فروش روز سه شنبه فعاله آیا باید به این نتیجه برسیم که بعد از 20 اسفند بقیه ی اجرا ها در سال آینده برگزار میشه؟! همیاری عزیز اگه خبری از گروه در این زمینه گرفتید به ما هم بگید ممنون
درود بر شما
فروش روزهای بعدی به زودی باز خواهد شد.
با سپاس
۱۹ اسفند ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
گزارش نشست رسانه ای پوران مرادی” کارگردان نمایش کمدی مجردها سایت ایران تئاتر:

http://irantheater.ir/fa/report.php?id=38760
شاهین نصیری این را خواند
علی اصغر شیرازیان و حسن کوهستانی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید