آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش ملاقات
S3 : 04:15:47 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۱۲ اسفند تا ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
۱۹:۳۰  |  ۲ ساعت
بها: ۳۵,۰۰۰، ۵۰,۰۰۰، ۶۰,۰۰۰ و ۷۰,۰۰۰ تومان  |  جزییات
بخش همکف
باکس وسط: ۷۰،۰۰۰ تومان
باکس‌های کنار: ۶۰،۰۰۰ تومان
بخش بالکن: ۵۰،۰۰۰ تومان
بخش بیرون از ظرفیت (صندلی پلاستیکی): ۳۵،۰۰۰ تومان

گزارش تصویری تیوال از نمایش ملاقات / عکاس: سید ضیا الدین صفویان

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› بازیگران نمایش «ملاقات» به کارگردانی پارسا پیروزفر معرفی شدند

ویدیوها

مکان

تقاطع خیابان انقلاب و ولی‌عصر (عج)، مجموعه فرهنگی و هنری تئاترشهر
تلفن:  ۶۶۴۶۰۵۹۲-۴

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
عدالت فقط زمانی اجرا میشه که تشنه ش باشید.
امیر مسعود این را خواند
هـ . محمدی، میثم هنزکی، فرزاد جعفریان، فرزاد و میرقاسمی این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایش خوب و البته متنی بسیار قوی بود
المان های به کار گرفته شده در این نمایش عالی بودند.
بعد از مدت ها از دیدن نمایشی اینقدر لذت بردم.
پارسا یزدی، حمیدرضا مرادی، سعید و مینا این را خواندند
نستوه و محمد مجللی این را دوست دارند
سلام
بانو پانته‌آ پناهی ها یک اعجوبه -بازیگری نابغه و کم نظیر و ورای تصور معرکه هستند گر چه من بسیار بسیار کوچکتر از آنم که بخواهم در وصف استادی بی بدیل قلم بزنم ولی حداقل وظیفه انسانی خویش می دانم از کسی که هنر و ظرافت را با قرینه نگاری در تئاتر امروزی شالوده ریخته و کارهای حوصله سر بر را با صبر ظریفش صیقل داده حتی شده اندکی توصیفی ادبی داشته باشم ...
ایشان را به خدای بی همتا می سپارم و از او می خواهم در همه حال سالم سرحال و سرذوق باشند و جان و دلشان همواره آرام و سلامت باشد .
۰۲ بهمن ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایشنامه جذاب، کارگردانی خوب، بازی‌های خوب.
اخلاق و شرافت از آن دسته صفاتی هستند که انسان آنها را همواره تنها مختص گونه‌ی خود میداند و نه هیچ موجود دیگر. برخی معتقدند پول -این اختراع عجیب- به مانند سمی مهلک می‌تواند آدمی را تا عمق روح فاسد کند. اما حقیقت آن است که پول صرفا آنچه که انسان در پشت نقابهای گوناگون بزک شده با اخلاق و شرافت قلابی قایم کرده، و آنچه که واقعا هست را نمایان می‌کند. این نمایش، رویدادی متاثر از این روند را به زیبایی بیان می‌کند.
(دست اندرکاران مجموعه واقعا خسته نباشید)
فرزاد جعفریان و مینا ۱۲& این را خواندند
حمیدرضا مرادی و مینا این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام و وقت بخیر، کسی از اسم قطعه هایی که در حین نمایش پخش شد اطلاع داره?
موسیقی آخر نمایش را در فیلم بری لیندون ( کارگردان کوبریک ) شنیدم به نظرم یوهان سباستین باخ باشد
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به نظرم فردریش دورنمات در این نمایشنامه از سمبول های جالبی بهره برد مصنوعی بودن پای خانم کلر بانویی که عدالت را با پول میخرد ( سرمایه میتواند عدالت بوجود آورد اما اینجا مسئله عدالت فدای انتقام میشود )همینطور مصنوعی بودن دستی که حالا از جنس عاج شده نشان میدهد عدالت پایش لنگان است و دستانش اگر چه زیباست ولی واقعی نیست. در نهایت تمام ارگانهای شهر ( به امروز وزیران ) حاضر به ارتکاب قتلند تا سرمایه ای بدست آوردند حتی مردم شهر و فرزندان آلفرد حاضرند در مقابل پول از قتل پدرشان چشم پوشی کنند و اجازه فرار الفرد را نمیدهند -شهردار ( نماینده مردم شهر )، پلیس ( نماینده قانون )، معلم ( نماینده سیستم آموزش و پرورش )، کشیش ( نماینده مذهب )و پزشک ( نماینده سیستم ب سلامت جامعه ) همه و همه حاضر به انجام قتل شدند در صحنه ای مذهب ( کشیش ) و قانون ( پلیس )هر دو در کنار آلفرد قرار دارند تا او را برای مرگ آماده کنند قانون و مذهب هر دو در خدمت سرمایه داری اند - در حالیکه ابتدا همگی در مقابل این عمل ایستادگی کردند ولی لذت سرمایه داری و رفاه آنها را واداشت تا اینکار را بکنند افراط گری نویسنده و شعاری بودن را میشود دید و شاید بدتر از آن خریدن دانشمند توسط خانم کلر ( شوهر هشتم ) یک سرمایه دار میتواند همه عوامل حتی دانش را هم با پول بخرد بقول آمریکایی ها money talks اما کسی نپرسید چرا این شهر به این روز افتاد ؟ چرا مردمش بی اراده شدند ؟ چرا مردمش کاری نکردند تا به این روز نیفتند
کِلِر زاخانِسیان [با بازی پانته آ پناهی ها]: ... من در ازای این پول عدالت شمارو می خرم ..!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
چند دقیقه بعد از شروع نمایش یک خاطره مبهم ولی خوشایند یادم آمد. اولین بار این نمایش را سال 84 یا 85 در یک دوره جشنواره تئاتر فجر دیدم. کاملا اتفاقی و بدون برنامه ریزی قبلی و برای اولین بار بود که وارد سالن تئاتر شهر میشدم. چند دقیقه بعد فهمیدم که جای درستی آمدم و قرار است نمایش فوق العاده ای ببینم. هیچ صندلی خالی نبود و تعداد زیادی هم مثل من ایستاده در گوشه های سالن صحنه را تماشا میکردند. تمام نمایش را ایستاده دیدیم. حتی درِ سالن هم نیمه باز بود و عده ای در چارچوب در ایستاده بودند.
گوهر خیر اندیش نقش خانم میلیاردر را بازی میکرد و شهردار هم میرطاهر مظلومی بود. بقیه بازیگران را به خاطر نمیاورم ولی چیزی که یادم است اینکه بسیار روان تر و مسلط تر از بازیگران این نمایش بودند و اجرا عالی بود.
تمام سالن با آن همه جمعیت سراسر سکوت بود و توجه به صحنه. نه تلفن همراهی داشتیم که گهگاهی نور صفحه اش صورتمان را روشن کند و نه کسی دزدکی فیلم میگرفت. نه کسی به بقل دستی اش فکر میکرد و نه من دیگر متوجه همراهم بودم.
چقدر پایان نمایش دقیق به خاطرم مانده. بازیگر نقش آلفرد قبل از اعدامش تنها یک نخ سیگار خواست. سیگار را برایش روشن کردند و به دستش دادند. بازیگران دیگر دورش حلقه زده بودند و به سیگار کشیدنش نگاه میکردند. همه تماشاگران بدون نق زدن و در کمال صبوری و بی توجه به اینکه زمان چطور میگذرد، به اندازه دود شدن یک سیگار در سکوت مطلقِ صحنه و سالن نظاره گرش بودند. سیگار رفته رفته دود شد و صحنه مه آلود. و فقط سکوت بود.... و بعد آلفرد کشته شد. همه چیز تمام شده بود.

لحظه ای بعد چراغ های سالن را روشن کردند و با صدای مهیب تشویق و کف زدن تازه فهمیدم چقدر آدم آنجاست. مگر میشود! اینهمه مخاطب یک نمایش، صبور و ساکت تماشا کند. چیزی که حالا متاسفانه فقط خاطره است.

همان سال، ملاقات جایزه بهترین نمایش آن دوره تئاتر فجر را دریافت کرد.
خوشبحالتون، من که امشب مثل اکثر نمایش های این چند سال اخیرم با تماشاگرانی موبایل بدست برای مقاصد مختلف(سلفی، استوری، عکس و فیلم از خود نمایش) و قهقهه زن هایی که حقیقتا نمیفهمیدمشون، این کار رو تماشا کردم!
تاسف واژه کوچکیست :(
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
احتمالا شما تازه وارد هستید این مدل حدس زدن در تیوال نوظهور است متاسفم
۰۴ آبان ۱۳۹۸
سخت نگیر عزیز جان!
۰۴ آبان ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام
به طور کل تکرار نمایش ها در مقاطع زمانی مختلف و یا با تیم های متفاوت جاذبه های خود را دارد اما شاید اجراهایی که با نگاهی بر یک نمایشنامه و نه عینا طبق آن برای دفعات سوم به بعد دیده شوند پر کشش هستند. بازی های آقای بهبودی و خانم پناهی ها دوست داشتنی بود
فرزاد جعفریان و شیرین پناهی این را خواندند
Negin Fooladi این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام
خیلی یهویی متوجه این اجرا شدم و خیلیم یهویی تصمیم گرفتم و بلیط گرفتم
خارج از ظرفیت و تنها
و به نظرم تصمیم خوبی بود، تجربه خوبی از خارج از ظرفیت شد ، ردیف دوم سمت چپ نشستم و اینکه خودم بودمو خودمو عالی بودکه دیگه استرس دیر رسیدن کسی و اینکه از کار خوشش میاد یا نه رو نداشتم
کار خوبی بود
داستانی و پردیالوگ
بازی گرا مثل همیشه عالی، تن صدا و میزان سن و همه جزئیات ... دیدن ادامه ›› دقت شده بود
اینکه از اقای داریوش موفق هم نقش همه شوهرها رو داشتن جالب شده بود
پیشنهاد میکنم اجراهای اخر رو از دست ندید
اگه کار خوبی بهتون پیشنهاد شد اندرخم صندلی و ردیف نشید خارج از ظرفیت میخ نداره:)
مهدی ساعتچی این را پاسخ داده‌است
خرید بلیت های خارج از ظرفیت فقط حضوریه؟
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
اصولا تئاتر رو باید تنهایی رفت
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت دو روز پایانی این نمایش(پنجشنبه ۱۲ و جمعه ۱۳ اردیبهشت‌) به کارگردانی پارسا پیروزفر، در دو سانس ۱۷ و ۲۰ فردا دوشنبه ساعت ۱۶ آغاز خواهد شد.
فرزاد و شیرین پناهی این را خواندند
با سلام. متاسفانه به محض باز شدن بلیت فروشی دو روز آخر اجرا، در ثانیه ی اول تقریبا نیمی از سالن صندلی ها فروخته شده بود "تاکید می کنم هیچ کودوم در حال رزرو نبود، فروخته شده بود" میخواستم بدونم این امکان به چه افراد احتمالا خاصی تعلق میگیره که سایت براشون باز میشه؟؟ اصلا اتفاق جالبی نیست که در ثانیه اول اون همه ردیف غیر قابل خرید باشه.
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
والا من هم در عجبم که در نیم ثانیه اول به طرز نامناسبی تعداد زیادی از صندلی های همکف در مرکز سالن فروش قطعی شده بود. لابد ما با ساعت تهران می‌خریم آنها گرینویچ. مقوله تئاتر بود که از هیاهوهای کاذب نسبتن به دور بود که آنهم ازمان گرفتند. مانده ام تا چندسال دیگر چه بر سر مخاطب واقعی تئاتر خواهد آمد.
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
گروه همیاری (support)
درود بر شما
در موارد معدودی برای مثال یک سازمان تعداد بالایی بلیت برای پرسنل خود از پیش از گروه خریداری می‌کند که در این شرایط حالتی که فرمودید اتفاق میفتد.
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بدون شک نمایشی تاثیر گذار و با بازی روان بازیگران است. حرکات بازیگران بدون اکت های اضافی و کاملا دیالوگ محور است. گر چه قدر مسلم می توان این نمایش را برای مکان ها و زمان های مختلف تعمیم داد. اما قطعا رنگ باختن ارزشهای و شعار های جامعه اروپایی در مقابل نظام سرمایه داری آمریکایی به خوبی در آن نمایان است. و بطور مشخص ساختار جامعه بین الملل و جامعه جهانی بعد از جنگ جهانی دوم را به رخ می کشد. خانم زاخانسیان (سمبل جامعه یهودیت در جنگ جهانی دوم)گرچه قربانی ایل(سمبل المان نازی) است. و عدالت برای او ابزار انتقام است نه راه حل رسیدن به حق. (قاضی قبلی شهر گولن پیش خدمت فعلی است). اشاره به شکل گیری سازمان های جهانی در آمریکا. هر کداام از شوهر های این زن نماد یکی از این ابزار قدرت است. بازیگر هالیوود . رییس بانک جهانی. و در اخر هم دانشمندی که با شکل اینیشتن است. و یا نامه ایزنهاور
. یکی دیگر از اشارات نمایشنامه به ساختار جامعه بین الملل در برقراری عدالت و دموکراسی برای همراه کردن با اهداف از پیش تعیین شده قرض دادن به اهالی گولن است مشابه ساختار بانک های بین الملل در قرض به کشورهای فقیر برای اجماع در خصوص امور بین الملل و پیش بردن اهداف نظام سرمایه داری
نمایش ملاقات...
من نمایش رو دیدم و بعد از اون نمایشنامه رو خوندم، اکثر مواقع به همین دلیل از جذابیت های نمایش و نمایشنامه کاسته می شد ولی در این مورد به طور استثنا این اتفاق که نیفتاد هیچ بلکه باعث شد بیشتر از نمایشی که دیدم لذت ببرم و به این نتیجه برسم که پارسا پیروزفر مثل همیشه فوق العاده عمل کرده در اجرای نمایش..
داستانی فوق العاده روون،
بی اغراق میشه گفت تاثیر گذار،
با جزئیاتی به جد هماهنگ شده و میزون!
یک مضمون با معنی و با همخونی وقایع امروزه ما و در کل لذت بخش بود دیدن این اجرا
در نهایت این دیالوگ رو برجسته ترین بخشش میدونم:
"عدالت تنها زمانی برقرار میشه که تمام مردم تشنه ی عدالت باشن"
سلام ممنون از توضیحاتتون من هم می خواستم نمایشنامه این نمایش را بخونم، شما که خوندید می شه لطفاً راهنماییم کنید چه ترجمه ای رو بگیرم؟ برای آقای حمید سمندریان خوبه ؟
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
سلام بله حتما،
من ترجمه استاد سمندریان رو خوندم که به نظرم خیلی گویا و روون بود.
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
سپاس فراوان
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دنیای نمایش دنیایی است دهشتناک و سیاه، که حرص ها و گناه های نهفته در آن از پرده بیرون می آیند. نمایش مسلماً یک مسئلۀ وجودی دربارۀ طبیعت و ذات انسان را به صحنه می آورد، شاید مسئلۀ قابلیت انسان برای طمع و بی مسئولیتی، و شرارت در قبال همنوعانش. چیزی که غریب است، زبان نمایش است که در بسیاری جاها لحن کمیک دارد. درواقع این خنده ای که از آغاز نمایش شروع می شود در یک جا کاملاً از بین می رود، و گویی سرد می شود. ارتباط با این نوع طنز که گویا در زبان آلمانی جا افتاده است برایم دشوار بود و درنتیجه نتوانستم تجربۀ کاملی از نمایش داشته باشم.
نمایشنامه قوی؛بازی های بسیار زیبا و فوق العاده و تئاتری که حتما ارزش دیدن داره چیزی بود که دیدم. تبریک میگم به آقای پیروزفر
گالنا، حمیدرضا مرادی، امـیـر، سعیده م و بهار این را خواندند
Negin Fooladi و فرزاد این را دوست دارند
یک تئاتر عالی
واقعا از زمانی که برای دیدنش گذاشتم راضی هستم
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایشی معمولی بود از دید من، البته به جز طراحی لباس و طراحی گریم که واقعا خوب بودند...بازی رضا بهبودی نازنین رو هم که همیشه دوست دارم:)
وقتی اجراهای متفاوتی از یک نمایشنامه رو دیده باشی، نا خود آگاه ذهن شروع به مقایسه میکنه.
در مورد این نمایشنامه دورنمات هم، من اجرای "ملاقات با بانوی سالخورده" مرحوم سمندریان با بازی گوهر خیراندیش و پیام دهکردی رو بیشتر پسندیدم به خصوص ایده کفشهای زرد اهالی گولن که کم کم به جمعیتشون افزوده میشد!
عدالت همان نظم خیالی ای که به واسطه بنا شدنش بر پایه اسطوره ها همیشه در خطر سقوط است و امیال و خواسته های ما را شکل می دهد به زیبایی در این اثر به فریبکارانه بودنش اشاره شد، روزی مردی با وعده پول شاهدانی را خرید و عدالت را فریب داد و روزی دیگر زنی با پول بی عدالتی را در مورد همان مرد اجرا کرد ...
ممنونم آقای پارسا پیروزفر ، بسیار لذت بردم
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش، از یکشنبه ۸ تا چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت، به کارگردانی پارسا پیروزفر و با بازی پارسا پیروزفر، رضا بهبودی، پانته‌آ پناهی‌ها و ... فردا (چهارشنبه) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
بهار این را خواند
میلاد محمدی، روزبه وفا و Hyperion این را دوست دارند
مگه تا ۱۳ اردیبهشت نیست نمایش؟ چرا زدین روزهای پایانی؟ یعنی برای آخر هفته دیگه تمدید نمیشه؟
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
سلام ببخشید روزهای ۵شنبه و جمعه کی فروش انجام می شه ممنون
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
گروه همیاری (support)
درود بر شما
خرید بلیت و برنامه ریزی روزهای تازه نمایش‌ها، پس از اعلام گروه‌های محترم نمایش و سالن‌های محترم اجرا امکان پذیر است و از سوی گروه همیاری اطلاع‌رسانی خواهد شد. پیشنهاد می‌شود پیام‌های گروه همیاری را دنبال نمایید.
باسپاس
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
امشب افتخار این رو داشتم که به دیدن نمایش ملاقات به کارگردانی و طراحی بی نقص جناب استاد پیروزفر بنشینم، اجرای بی نظیر با بازیهای فوق العاده و هماهنگ. نمایشنامه رو قبلا با ترجمه استاد سمندریان خوانده بودم، برایم خیلی جذاب بود تا بدونم این اجرا حق مطلب رو ادا خواهد کرد یا نه، که صد البته موفق بودند و لذت بردم. بازی بازیگران جوان در کنار اساتید بازیگری هم بسیار چشمگیر بود و ازین بابت هم من به این دوستان جوان تبریک میگم، مخصوصا خانم قرمز پوش و البته سوزنبان.
#ملاقت رو از دست ندید❤️❤️
ممنون از گروه و آقای پیروزفر . انتخاب این نمایشنامه خوب و اجرای خوب علت سپاسگزاری من است.و اینکه انگار این داستان برای عصر ما نوشته شده و نه زمانی دیگر. تمام دوستداران هنرهای نمایشی رو به این اجرای زیبا دعوت می کنم.مخصوصا بازی آقای بهبودی
موضوع جالب و جذاب که جای تفکر داره این داستان چقدر در زندگی کنونی ما داره زیاد میشه - گروه بازیگیری بسیار خوب و حرفه ای تشکر از اجرا هنرمندانشون
حمیدرضا مرادی این را خواند
Fatemorojlo این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید