آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال فیلم متولد ۶۵
S3 : 17:01:57 | com/org

خلاصه داستان: داستان دختر و پسر جوانی را روایت می‌کند که با رویای پولدار شدن، خود را در شخصیت‌های مختلف اجتماعی جا می‌زنند و از این طریق می‌خواهند به خواسته‌های خود برسند! آنها به‌ طور اتفاقی به عنوان خریدار به ساختمانی مراجعه می‌کنند، ولی در ادامه با حقایقی رو به رو می‌شوند...

گزارش تصویری تیوال از اکران خصوصی فیلم متولد ۶۵ (سری دوم) / عکاس: متین علیپور

... دیدن همه عکس‌ها ››

گزارش تصویری تیوال از اکران خصوصی فیلم متولد ۶۵ (سری نخست) / عکاس: متین علیپور

... دیدن همه عکس‌ها ››

گزارش تصویری تیوال از نشست خبری فیلم متولد 65 / عکاس: حانیه زاهد

... دیدن همه عکس‌ها ››

گزارش تصویری تیوال از فرش قرمز فیلم متولد 65 / عکاس: حانیه زاهد

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› "متولد٦٥" مسافر «چنای هند» شد

›› "متولد ۶۵" درفرهنگسرای ارسباران اکران و نقد می‌شود

›› نشست نقد و بررسی «متولد ۶۵»/عسگر پور: جای خالی این فیلم در سینما احساس می شد

›› حضور عوامل «متولد 65» برروی فرش قرمز

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
یه فیلم کاملا معمولی که گاهی لحظات خوب هم توش پیدا میشه
5.5 از ده
علیرضا، بهنام [شاهین] باقری و امیر مسعود این را خواندند
Positron و یاسمن این را دوست دارند
خیلی بی انصاقی نیست؟؟؟؟ شما این کار رو با چی مقایسه کردید و به این نمره رسیدید .... و صد البته که نظر شما بسیار هم محترم است فقط سوال برام پیش اومد..
۱۱ آذر ۱۳۹۵
ساده ترین روش اینه که بهترین فیلم های خودتون رو امتیاز 10 در نظر بگیرید و در مقایسه با اونا به بقیه امتیاز بدین. جندان پیچیده نیست
۱۲ آذر ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
یک فیلم باحال

متولد 65 از نوع فیلمهایی است که اصطلاحا به آن ها میگویند فیلمهای حال خوب کن. این نوع فیلمها نه آنقدر جدی و تکان دهنده اند که در سالن سینما تو را روی صندلی بالا و پایین کنند، نه آقدر سبک و سطحی اند که تو را از وقت گذاشتن برای تماشایشان پشیمان کنند، نه آقدر دنبال متفاوت نمایی و فرم بازی اند که تو را گیچ کنند. این نوع فیلمها البته بهره ای از هر کدام از این گونه ها می برند اما در واقع برچسب هیچکدامشان را نمیخورند. بنابراین مقداری جدی اند، مقداری سبک اند و مقداری هم تفاوت و تازگی دارند. اما امتیاز اصلی چنین فیلمهایی لحن یکدست و سرپای آنهاست. متولد 65 هم قطعا بیشترین سود را در کیفیت خوبش، مدیون چنینی لحن درست و متوازنی است. فیلم در تازگی و طراوت، مدیون ایده نو و جدیدش است، در سرخوشی و بامزگی، مدیون شوخی و بازی های دو کاراکتر پایین شهری جوانش در مواجهه با کاراکترها و فضاهای طبقه ثروتمند است و جدیت اش را هم از رابطه عاشقانه اما پر از دست انداز پسر و دختر و همچنین پریشان حالی و طماع بودن زوج متمول فیلم وام میگیرد. و کارگردان سعی میکند از هر کدام از این خصوصیات مهم در جای درست روایت و به اندازه استفاده کند. البته جز لحظاتی اندک مثل (پایان بندی که به نظر میرسد فیلمساز کم آورده است و دارد سرهم بندی میکند) تا حدود زیادی موفق است. بنابراین ما با فیلم سرحال، بازیگوش، قصه گو و خوش ریتم و البته دغدغه مند طرفیم. و زمانی که از سالن بیرون می آییم شاید آنقدر فیلمی راکه دیده ایم ویژه تلقی نکنیم اما واقعا حالمان خوش است و این امتیاز قابل اعتنا برای یک فیلم جمع و جور، کم ستاره و کم هزینه است.
با سلام واحترام
با شما موافق هستم
۰۱ مرداد ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
«متولد ۶۵» آغاز خوبی دارد، میانه ای خسته کننده آن را پیش می برد و با پایانی گیرا، با تماشاگرش خداحافظی می کند.

داستان فیلم ، حکایت آرزوهایی است که در وجود دهه شصتی ها ته نشین شده و ما پسر و دختری را می بینیم که با کنجکاوی، به خودشان حق می دهند حد اقل آرزوهایشان را برای مدت کوتاهی تجربه کنند.

آن ها برای دیدن یک واحد مسکونی به یکی از برج های گران قیمت تهران می روند و در آن با پیرمرد و پیرزنی روبرو می شوند که به دنبال یک تبهکارند و این دو جوان را برای رسیدن به آن کلاهبردار، حبس می کنند.

«متولد ۶۵» یک فیلم آپارتمانی است و بازیگران فوق العاده ای ندارد اما توانسته به خوبی با تعلیق های داستانی، کارش را پیش ببرد. در میانه فیلم گاهی تماشاچی مجبور می شود به ساعتش نگاهی بیاندازد اما در پایان فیلم، ناراضی سینما را ترک نمی کند. «متولد ۶۵» بیش از همه مدیون فیلم نامه جمیله دارالشفایی است.
فاطیما م، ع.ع.سامانی و امیر همتی این را خواندند
*مرضیه* این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید