آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش ناقوس ها برای چی ن به صدا در می آیند؟
S3 : 01:52:23 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۲۸ اردیبهشت تا ۳۰ خرداد ۱۳۹۳
۱۸:۰۰
۱ ساعت و ۱۵ دقیقه
بها: ۲۰,۰۰۰ تومان

دانشجویان گرامی می توانند با همراه داشتن کارت دانشجویی خود برای بهره مندی از تخفیف دانشجویی نیم بها از روز یکشنبه تا چهارشنبه به گیشه تالار وحدت مراجعه فرمایند. 

توجه فرمایید از روز پنجشنبه 28 خردادماه خانم بهاره مشیری به جای خانم آنا نعمتی در این نمایش به روی صحنه می روند

نکته مهم: تماشاگران محترم دقت نمایند به دلیل تعمیرات در خیابان شهریار، امکان استفاده از پارکینگ مجموعه بنیاد رودکی و محدوده خیابان شهریار به عنوان پارکینگ فعلا وجود ندارد.

گزارش تصویری از نمایش ناقوس ها برای چی ن به صدا در می آیند؟ / عکاس: مهسا باقری

... دیدن همه عکس‌ها ››

گزارش تصویری تیوال از نمایش ناقوس ها برای چی ن به صدا در می آیند؟ / عکاس: سمانه جویا

... دیدن همه عکس‌ها ››

گزارش تصویری تیوال از تمرین نمایش ناقوس ها برای چی ن به صدا در می آیند؟ / عکاس: علیرضا قدیری

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› در حمایت از مجید بهرامی و هنرمندان مبتلا به سرطان ؛

›› ناقوسها برای چین به صدا در می آیند ؟

آواها

مکان

خیابان حافظ، خیابان استاد شهریار، روبروی تالار وحدت، سالن حافظ
تلفن:  ۶۶۷۵۶۰۴۳

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
ویدئو پشت صحنه این نمایش رو میتوانید در سایت پشت صحنه مشاهده کنید:
http://www.poshtesahneh.com/video/poshtesahneh-theater-naghoos-ha-baraye-chin-be-seda-dar-miayand.html
hasan jafroodi این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
کار رو دیدم کار خوبی بود
بازی ها خوب بود، سیامک مثل همیشه عالی
متن هم بد نبود
کار در قالب تئاتر روایی بود...
محمدرضا دانش این را خواند
hasan jafroodi این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به آگاهی دانشجویان گرامی می رسانیم می توانند با همراه داشتن کارت دانشجویی خود برای بهره مندی از تخفیف دانشجویی نیم بها از روز یکشنبه تا چهارشنبه به گیشه تالار وحدت مراجعه فرمایند.
فرزانه و hasan jafroodi این را دوست دارند
همیاری جان دانشجوا نمیتونن بصورت اینترنتی، با تخفیف خرید کنند؟فقط حضوری؟؟
۲۷ خرداد ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
تا چه تاریخی تمدید شده؟
3 تیر اجرا داره؟
تا 28 خرداد تمدید شده
۲۶ خرداد ۱۳۹۳
پگاه جان مثل اینکه بیشتر تمدید شده.من اشتباه کردم.
۲۷ خرداد ۱۳۹۳
باز هم ممنون :)
۲۸ خرداد ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
ناقوسها را دیدم. کار بسیار دوست داشتنی و جذابی است. به استاد ارجمند جناب آقای دکتر امینی و هنرمند گرامی جناب آقای وارسته تبریک می گویم.
فرناز نوروزی این را خواند
elamela این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خیلی هم خوب......
آرمیتا جبرییلی این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
من کار ناقوسها رو دوست داشتم به نظرم دکور جالبه کالسکه که فضا سازی مکانهای مختلف از نمایش را به تنهایی نشون میداد کار جالبی بود . موسیقی نمایشم هماهنگی خوبی با کار داشت و یه بخشهایی با کار کاملا فیکس میشد و حواس را پرت نمیکرد. بازیهای خیلی خوبی بود به خصوص خانم نعمتی شخصیت سازیهای چند زن متفاوت رو خیلی خوب به نمایش گذاشتند
فرناز نوروزی این را خواند
hasan jafroodi و elamela این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به پیشنهاد دوستانم این کار رو دیدم و حقیقتا دوست داشتم دلایلم زیادن...به دوستان پیشنهاد میکنم کار رو ببینن
محمدرضا دانش، هادی بشری، آذر کیخایی و فرناز نوروزی این را خواندند
فرزانه و elamela این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بچه ها ی سوال داشتم...این سوال از این جهت می پرسم که من تئاتری نیستم ولی بشدت تئاتر بینم و در عین حال من دو بار این کار و دیدم و بنظر من با این که در ظاهر کار ساده ای میاد ولی مفاهیم خیلی عمیقی درش نهفته ست مانند واکنش های زنانگی، باورهای مردان در قبال زنان و غیره و در عین حال تمرکز بیشتر روی شخصیت پردازی زن... حالا سوال من اینه... به نظر من خانم نعمتی عالی بودند ولی تو نقدها بیشتر از آقای صفری و محدث صحبت میشه... آیا واقعا این نظر منه یا یه جبهه گیری نسبت به ایشون وجود داره بخاطر اینکه ایشون سینمایی هستند، البته گویا از تئاتر شروع کردند و شاگرد استاد سمندریان بودند... یا شایدم بخاطر ظاهرشون... من نمی خام عملکرد دوستان زیر سوال ببرم چون دو بازیگر دیگه هم بنظر من خیلی خوب بودند ولی فقط حس کردم به دلایل دیگه ای غیر از هنر و تئاتر به ایشون بی مهری میشه... بنظر من ایشون کاملا در نقش شون غرق شده بودند و به نحو احسنت اجرا می رفتند آیا این فقط نظر منه یا در حق اشون اجحاف میشه...
hasan jafroodi و فرناز نوروزی این را خواندند
elamela این را دوست دارد
کلا نسبت به بازیگراى سینما همیشه حسادت وجود داشته و تاتریها(البته یه بخشی که لزوما اکثریت هم شاید نباشن) نسبت بهشون گارد شدیدى دارن
۱۸ خرداد ۱۳۹۳
اقای دانش اصلا حرفتونو قبول ندارم!
حسادت چیه!
سلیقه و معیار تیاتری ها واقعا متفاوت با چیزیه که میگید!
میشه کلی مثال از سینمایی هایی که توی تیاترهم محبوبن!
۱۹ خرداد ۱۳۹۳
سرکار خانم صدر عزیز؛ به نظر من هم خانم نعمتی بسیار خوب، حرفه ای و مسلط ایفای نقش کردند.
۱۹ خرداد ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نوشته ای بر ناقوس ها برای چی ن به صدا در می آیند
در روز 3شنبه ( 6 خرداد ) به سالن حافظ رفتیم و هنگامی که با صندلی های خالی و بدون تماشاگر ( تقریبا 70% صندلی ها پر شده بود ) مواجه شدیم اندکی به حال وضعیت این مدیوم نگران شدیم. گویا یکی از المان هایی که به اشتباه در تئاتر ایران مرسوم گشته است زمان برگزاری تئاتراست و بسیاری بر این باورند که تئاترهر چه دیرتر، بهتر!!!!!!!ا و بسیاری از تئاترهایی که در ساعات آغازین عصر به سن می روند شاهد کم لطفی مخاطبین می گردند. گر چه تقریبا تمامی تئاترهای نامی در دیگر کشورهای جهان نیز دیر هنگام آغاز می گردند اما باید هنرمندان این عرصه به خود بقبولانند که این مرز و بوم کماکان در حال گذار از سنت به مدرنیته می باشد و با این وضعیت، جمعیت کثیری از نسوان از دیدن اجراهای دیرهنگام باز می مانند و تدبیری باید اندیشیده شود.
اگر چه احتمال شروع زود هنگام این نمایش ارتباطی مستقیم با بازی آقای سیامک صفری در نمایش دن کامیلوی تئاتر شهر داشته ولی ما این اتفاق را به فال نیک گرفته و شروع حرکتی مثبت در جهت اکران نمایش های نامی در ساعات آغازین عصر قلمداد می کنیم اگر چه بکارگیری واژه نامی برای این اجرا کمی بی ربط است و اما:
تماشاگر وارد می شود در حالی که صدای موسیقی شرقی شنیده و بالاخره نور خاموش می گردد و تیاتر آغاز می گردد. آنا نعمتی با چشمانی چینی در کالسکه ای به همان سبک و سیاق وارد می شود و کارگردان وفاداری اولیه خود را به 2 رمانی که تیاتر را از آن ها اقتباس نموده نشان می دهد امااین وفاداری اندکی بعد به فراموشی سپرده می شود و اگرچه آنا نعمتی تلاش می کند بازی قابل قبولی را ارائه نماید متاسفانه ماحصل آن، بازی مصنوعی و غیر باور است و ما نه تنها با یک دختر شرقی روبرو نیستیم بلکه بازیگری را مشاهده می کنیم که با صدایی غلو آمیز و لحنی لوس مآبانه سعی در جذب مخاطب می نماید. او دچار یک سردرگمی کاراکتری است. او مدرن و امروزی فکر می کند و اساطیری حرف می زند و تماشاگر ... دیدن ادامه ›› را نیز در این سردرگمی رها می کند. اجرای سیامک صفری در نقش دن کامیلو درست در فاصله زمانی نیم ساعت پس از پایان ناقوس ها برای چه به صدا در می آیند نیز سبب گردیده این بازیگر توانا در نقش خود غرق نگردد و تنها با تکیه بر بیان و حرکت، تماشاگر را متوجه روساخت ها نماید و نه ژرف نگری و تپق زدن های متوالی و فراموشی دیالوگ ها نیز تماشاگر را مایوس می کند. تنها بازی فرزین محدث در این اجرا قابل قبول و باورپذیر بوده و تماشاگر آن را می پذیرد. موسیقی تئاتر نیز گرچه گیراست اما عدم هماهنگی با بخش دیجیتال ( مخصوصا هنگام زدن ناقوس ) از نقصان های آن به شمار می رود. نور نیز کاملا غیر حرفه ای عمل می نماید. تماشاگر همان نوری را در قبرستان می بیند که در هنگام دار زدن آنا نعمتی، که در هنگام زهر نوشیدن صفری، که در هنگام محاکمه و ....
و اما خط روایی داستان را بی شک می توان از نقاط قوت این تئاتر به شمار آورد. خط روایی منسجم که با مفاهیم عمیق تراژیک مرگ و زندگی، عشق و شهوت، فساد مالی و اخلاقی و ... درآمیخته و تماشاگر را در فکری عمیق غرق می نماید.
ولی با کمال تأسف حسن وارسته بدلیل اصرار بر بکارگیری 3 بازیگر که می بایست بار تمامی تیپ ها را برعهده گیرند از بار اجرایی این نمایش می کاهد و تیاتر را به به نمایشنامه خوانی مبدل می سازد. آری بازیگر مجبور است برای فهماندن این روایت متقاطع و روابط کاراکترها به جای بازی با تماشاگر حرف بزند، خود را معرفی نماید و همه این ها با ذات تئاتر منافات دارد و توهینی است به فهم تماشاچی. گرایش کارگردان در عدم استفاده از وسایل حقیقی و بکارگیری نمادها به جای آن ها قابل تحسین بوده. بطور مثال استفاده از چوب ( نماد کالا ) به عنوان دختر از مفاهیمی عمیق برخوردار بوده اما ضعف بازیگران در سبک Poor Theatre ( تیاتر بی چیز ) باعث گردیده حس واقعی در تماشاگر برانکیخته نگردد. مثلا هنگامی که بازیگران در حال سرکشیدن آبگوشت هستند هیچ حسی از نوشیدن در آن ها مشاهده نمی گردد و صحنه Climax به صحنه ای مضحک بدیل می گردد و از بار تراژیک قصه می کاهد.
ای کاش حسن وارسته همانقدر در انتخاب بازیگر و سبک بازی تلاش می نمود که در انتخاب متن.

دوست عزیز ، نقد شما را خواندم و نکات مفیدی را از آن آموختم..درباره متن گفتید ، رحمت امینی به گونه نمایشنامه های چین وفادار ماند به شما توصیه می کنم که نمایشنامه برف در چله تابستان نوشته Kuan Han-Ching یا نمایشنامه • صرفه جویی در گرد و خاکی..یا نمایشنامه غرفه ماه پرستی ..و نمایشنامه های از این دست را که گوان چاینگ نوشته را مرور کنید ، شخصیتها و کارکترهای این دست نمایشنامه ها دقیقا بی واسطه و بدون پیچیدگی صورت می گیرد...در شیوه اجرایی نیز کارگردان تلاش کرده به همان سیاق نمایشهای چینی و اپرای پکنی نه تماما که با وام گیری از شیوه و هدایت بازیگر بهره ببرد...در اپرای پکن پرهیز از بازیهای آکروباتیک و خوانندگی که در حد و توان بازیگران ایرانی نیست ؛ ( بازیگران اپرای پکن از کودکی با این شیوه آموزش می بینند مثل نمایشهای کاتاکالی در هند )..به همین سادگی و بی پیرایگی هدایت می شود..این تفاوت بازی در بازیگری شرق و غرب است..بی واسطه و سهل صحبت کردن امر غریبی نیست..برشت هم وامدار متن و محتوای این چنینی از شرق بود... ..اساسا شیوه هدایت در نمایشهای شرق به همین شکل است.....بی شک بزرگان تئانر دنیا بخاطر همین بی پیرایگی مجذوب نمایشهای شرق شدند......کاش با شناخت بیشتر از نمایشهای شرق قلم دستمان بگیریم و به آثاری که برای آن شرافتمندانه زحمت کشیده شده شرافتمندانه بتازیم..تا مرد سخن نگفته باشد علم و هنرش نهفته باشد
۱۷ خرداد ۱۳۹۳
محمد رضا دانش عزیز
مرسی بابت توضیحات تکمیلی. اما باید واقع گرا بود و اعتراف نموداگرچه برخی اجراهای مهم در روزهای تعطیل با 2 اجرا به روی سن می روند اما دلیل آن نکته ای که شما اشاره کردید نیست و فروش بیشتر بلیت در روزهای تعطیلی است که البته فی النفسه حرکتی است زیبا و مورد پسند قشر مونث.
۱۸ خرداد ۱۳۹۳
جناب حسن جفرودی عزیز
نقد شما رو خوندم و بسیار استفاده بردم. در توضیحات من هم تنها نکته ی مثبت، متن قوی و منسجم نمایشنامه بود و غنای متن را هر مخاطبی می توانست تشخیص دهد ولی در مورد بازی ها کماکان نظر منقی خود را اعلام می دارم. ممنون بابت توضیحات تکمیلی
با تشکر
۱۸ خرداد ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
dostan in kar arzeshe didan dare aya?
ghablan mikhastam bebinam ama ara va nazarat dodelam kard
البته که داره، چه برای سرگرمی و چه برای تفکر
۱۴ خرداد ۱۳۹۳
من دوست نداشتم!too
۱۶ خرداد ۱۳۹۳
mamon az nazarateton :-)
۱۸ خرداد ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بسیار خوشنودم از دیدن این نمایش، نمایشی با یک نمایشنامه چند لایه و اجرایی بدیع. دیگه خلاقیت بالاتر از این چی می تونه باشه که کل بار دراماتیک صحنه رو یه گاری به دوش بکشه؟!
یک نوع مینیمالیسم لطیف که چند موقعیت پیچیده و تو در تو رو به معدودی قصه ساده و جذاب تقلیل داده بود؛ حتی پرسوناژهای متعدد نمایشنامه هم به سه بازیگر تقلیل پیدا کرده بودند و جذابیت کار هم در همین سادگیش بود یعنی ارائه چند روایت پیچیده با یک زبان ساده و همه فهم؛ این یعنی شیوه درست روایت پست مدرن.
و دیگر اینکه بازیها حرف نداشت چه سیامک صفری چه فرزین محدث و چه آنا نعمتی؛ من در این نمایش بالاخره چیزی رو که مدتها ذهنم رو مشغول کرده بود دریافتم، و اونهم دلیل جذابیت بازیهای سیامک صفری است، سیامک صفری می تونه ساده ترین دیالوگها رو طوری ادا کنه که چند و یا چندین معنا پیدا کنه... فعلا همین به ذهنم رسید.
و در آخر اینکه اگر بازی خوب آنا (آناهیتا) نعمتی غیر قابل انتظار به نظر می رسه، دلیلش کم توانی او در کارهای پیشینش نیست، بلکه دلیلش ظرفیت محدود سینمای این مملکت در بیرون کشیدن هنر بازیگرهای ماست.
سپهر امیدوار این را خواند
شبنم موتابی، فرزانه و شهربانو برزیگر این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایش ناقوسها متنی است تلفیقی به قلم رحمت امینی و کارگردانی حسن وارسته. مختصر و مفید می توان مزایای این اجرا را چنین ارزیابی کرد. متن مونتاژی از سه روایت که به صورت موازی اجرا میشوند. می توان از این جهت اثر را یک اثر مدرن ارزیابی کرد که به سبک نوین و تدوینی و حتی سینمایی روایت می شود . سه بازیگر دارد و در هرسه روایت نقشهای متفاوت را بر عهده دارند. این سه روایت در نهایت در هم تنیده می شوند. همچنین شاهد مونولوگهایی از شخصیتهای روایتها هستیم. ارجاع مستقیم متن و اجرا سعی در القای قربانی شدن به سبب زن بودن است . مرد حتی در عین تظاهر به حماقت بر زن تسلط دارد و او را به بازی می گیرد و یا قربانی مطامع خود می کند. حتی زمانی که زن خیانت می کند باز هم منطقی برای این کار او آورده می شود. نکته ای که در جرا از آن لذت بردم سنی گردان و کوچک به شکل یک گاری بود که کارکردهای مختلف ایفا می کرد. زمین بود و گورستان. خانه بود و مطب. انباری بود و درشکه. از همه بازیگران در اجرا موفق تر شاید سیامک صفری باشد که با نوعی فاصله گذاری برشت وارموفق شده مرزبندی بین اجراهایش به وجود بیاورد. فرزین محدث که یک نقش را در سه روایت بازی کرده بازی روان و یکدستی دارد و بعد از صفری قرار می گیرد. آنا نعمتی بازی قابل قبولی دارد اما این مرزبندی را ندارد و در همه نقشها بازی نزدیک به همی دارد. اینجا موسیقی نقشی اساسی دارد و جای خود را به همسرایان در تئاتر کلاسیک داده است. موسیقی که در سنی شبیه به دوبلکس اجرا می شود بر فراز اجرا قرار دارد و گویی شهادت می دهند روایت ها را. تم موسیقی که برخی آشنا و برخی تازه است به خوبی آداپته شده و موسیقی شرق دور را به خوبی تداعی می کند. تصور نمی کنم از تماشای این اثر پشیمان شوید. اگر طرفدار اجرای ساده هستید اگر می خواهید شیوه برشت و بیگانه سازیش را ببینید اگر می خواهید به دور از اداهای روشنفکری که این روزها دامن تئاتر ما را گرفته اثری بی ادا را ببینیدتوصیه می کنم به تماشاش ناقوسها برای چی ن به صدا در می آید بنشینید...ولو اینکه اجرا کنندگان خیلی هم جدی و خشک نیستند و با طنز و شوخی های کلامی و اجرایی هم بیگانه نیستند. در مجموع و با توجه به نقاط قوت و چشم پوشی از نقاط ضعف بازگشت حسن وارسته به صحنه را می توان موفق ارزیابی کرد و به انتظار کارهای دیگر او نشست.
ارین آزاد و احمد نون این را خواندند
محسن آرمون، hasan jafroodi، شکوه حدادی، فرزانه و شبنم موتابی این را دوست دارند
ممنون آقای شاداب از نقد خوبتون .
منهم این نمایش را دیدم و راضی هم بودم . و به نظر من واقعا" ارزش دیدن داشت .
فارغ از همه ی نقد هایی که در باره ی این نمایش خواندم ، نقد شما بیشتر از همه به دلم نشست و برخورد همه جانبه و منصفانه شما را بسیار پسندیدم .
ضمن اینکه از بازی خوب خانم آنا نعمتی گرامی هم بسیار ... دیدن ادامه ›› لذت بردم .
از همه ی اعضای گروه موسیقی هم سپاسگزاری می کنم .اجرای بسیار خوبی داشتند ، که کاملا" هماهنگ با تم نمایش بود . ممنون عزیزان .
به کل گروه این اجرا خسته نباشید می گویم و منتظر کارهای بعدی جناب رحمت امینی گرامی و آقای حسن وارسته ی عزیز می مانم .
پایدار باشید .
۱۲ خرداد ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
اجرای امشب ناقوس ها با حضور هنرمندانی چون سامان مقدم، محسن حسینی، رامین ناصرنصیر، آرش نوذری و شهرام هاشمی.

لازم به ذکره که این هفته فقط در دو روز چهارشنبه و پنجشنبه اجرا نداریم
پشت صحنه دات کام، ساسان صمدی، فرزانه و فائقه معتمدی این را خواندند
وحید هوبخت این را دوست دارد
خانم موتابی آیا امکان این هست فردا قبل از دیدن نمایش اپرای عروسکی حافظ به دیدن نمایش شما بیاییم و با هم تداخل پیدا نمی کنند ؟ آیا نمایش شما راس ساعت شش اجرا میشه و یا تاخیر داره ؟ ممنون از شما
۱۲ خرداد ۱۳۹۳
با سلام ، ببخشید خانم موتابی برای اصلاح متن شما مینویسم: اسم بنده به اشتباه قید شده( امیر هوشنگ هاشمی )برادرم منظورشون هست . بنده هم حضور داشتم نمایش بسیار لذت بخش بود با تشکر از همگی .
۱۲ خرداد ۱۳۹۳
@marillion نمایش ما 7.20 تموم میشه و تداخلی با اپرای حافظ نداره.

@شهرام هاشمی: ممنون از شما و قدم رنجه فرمودین
۱۴ خرداد ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
آقای صفری ایفای نقششون خیلی تکراریه ! طنزشون جالبه اما خیلی تکراری !!! یک شخصیت دارن ! در صورتی که توی همین نمایش چند نقش داشتن ! و حتی به نظرم خیلی شبیه به نقششون در دن کامیلو ! خانم نعمتی بازیشون خوب بود ولی نمایش در کل نمایش خوبی نبود ! طنزش در حد یه تاتر جدی نبود ! طنز سخیفی داشت ! حتی قابل تامل نبود ! دوست نداشتم ...
طنزش قوى نبود ولى از اون نظرى که شما اسمش رو سخیف میذارین و من سطحى،که به بدى دن کامیلو نبود! صدا با دهن دراوردن و لال بازى بعد از چن قرن دیگه تو روم باستان هم تکرارى شده بوده و خنده دار نبوده
۱۲ خرداد ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خوب نبود من دایما خمیازه کشیدم خسته کننده بود !
احد کریمی، الهه الف، برومند، سین الف و آتنا اسلامى این را خواندند
Athar Rezaee این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
آرا با چه رقابت سختی داره پیش می ره!
وحید hoo این را خواند
کیمیا TAV، سیامک ضرابی، sami، رضا قاسم پور و مریم این را دوست دارند
شما رفتین نمایش رو؟
۱۰ خرداد ۱۳۹۳
نه جناب شجاعی هنوز فرصت نشده برم.
۱۰ خرداد ۱۳۹۳
رفتین همینجا منتظر نظرتون هستم بانو امینی.
۱۱ خرداد ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
فردا می بینم ، امیدوارم عصر خوبی باشه
وحید hoo این را خواند
سیامک ضرابی این را دوست دارد
عصر خوبی بود ؟؟؟؟؟؟؟؟
۱۰ خرداد ۱۳۹۳
نه نه انتظارم بیشتر بود واقعا ....
آقای سیامک صفری خسته بودن هر روز 2 اجرا دارن و واقعا خسته بودن
اجراها خوب بود ولی موضوع و داستان خسته کننده بود واقعا
۱۱ خرداد ۱۳۹۳
از این هفته به بعد فرزین محدث هم روزی دو اجرا شد

چه شود :دی

...
۱۱ خرداد ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
من که ندیدم ولی دوست دارم برم و چهارشنبه اونجام ولی عجیب بعد این همه تعریف تعداد کمی از این نمایش استقبال میکنن
باید کاری کنیم که فرهنگ تاتر در کشور جا بیافته
بهرنگ این را خواند
مریم، محمدرضا دانش و سیامک ضرابی این را دوست دارند
یکى از دلایل استقبال کم ساعت بسیار زود هنگامش هست
۰۵ خرداد ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بازی ها خوب بودند. این نوع آثاری که آهسته میروند و آهسته تر می آیند مکررات را برای تماشاچی تکرار میکنند. آثاری که با همان برخاستن و کف زدن در انتهای نمایش تمام میشوند و فاقد گره ها و جذابیتهای متنی کافی برای درگیرکردن مخاطب هستند.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید