آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال کنسرت ارکستر نیلپر به مناسبت جشن صدمین سالگرد استقلال لهستان
S3 : 08:18:36 | com/org
امکان خرید پایان یافته
شنبه ۲۶ آبان
۲۱:۳۰
بها: ۴۰,۰۰۰ تا ۹۰,۰۰۰ تومان  |  جزییات
ردیف ۱ تا ۸: ۹۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۹ تا ۱۴: ۸۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۱۵ تا ۲۰: ۷۰.۰۰۰ تومان
بالکن یک: ۶۰.۰۰۰ تومان
بالکن دوم: ۵۰.۰۰۰ تومان
بالکن سوم: ۴۰.۰۰۰ تومان

درباره ارکستر:
« نیلپر، در زبان ایران باستان، به معنای گل نیلوفرآبی، نماد صلح و دوستی ایرانیان نزد سایر کشورهای جهان است. »
ارکستر نیلپر یکی از فعال ترین ارکسترهای خصوصی در تهران است که از سال ۱۳۸۳ تاسیس و مشغول به فعالیت در حوزه موسیقی جدی است. ارکستر نیلپر در سال‌های فعالیت خود همواره تمرکز اجراهای صحنه‌ای خود را بر اجرای آثار موسیقی معاصر از آهنگسازان ایرانی و بین‌المللی حفظ نموده است.  همچنین همکاری با نوازندگان جوان به عنوان سولیست و امکان حضور آنان در صحنه‌های رسمی موسیقی نیز بخش دیگری از اهداف ارکستر نیلپر را در این سال‌ها شامل شده است. ارکستر نیلپر شاید یکی از معدود ارکسترهای خصوصی در ایران است که با سازماندهی فعالیت‌ها و تمرین‌های خود توانسته‌است بر مشکلات کار گروهی فایق شده و حیات خود را همچنان تضمین نماید. موفقیت‌هایی که ارکستر نیلپر در طول سال‌های فعالیت خود به ثبت رسانده‌است، آن را به یکی از ارکسترهای مهم و تاثیرگذار در میان اهالی موسیقی و علاقمندان به موسیقی جدی تبدیل نموده است. این ارکستر از سال ۱۳۹۶ در کنار برنامه‌های فصلی مستقل، به عنوان ارکستر ثابت فستیوال بین‌الملی موسیقی .معاصر تهران فعالیت می‌نماید.

قسمت اول:

ارکستر زهی نیلپر به رهبری نوید گوهری

- احمد پژمان: دیورتیمنتو

- هنریک میکولای گورتسکی: سه قطعه در استایل قدیمی

- ویتسک کیلار: اوراوا

قسمت دوم:

ارکستر سمفونیک نیلپر به رهبری مارتینا کوسسکا / سولیست پیانو: توماش زاینتس

- فردریک شوپن: کنسرتو پیانو شماره ۱ در می مینور اپوس ۱۱

 

نکته مهم: تماشاگران محترم دقت نمایند به دلیل تعمیرات در خیابان شهریار، امکان استفاده از پارکینگ مجموعه بنیاد رودکی و محدوده خیابان شهریار به عنوان پارکینگ فعلا وجود ندارد.

مکان

خیابان حافظ، خیابان استاد شهریار، تالار وحدت
تلفن:  ۶۶۷۳۱۴۱۹، ۶۶۷۰۵۱۰۱

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید