تیوال نمایش نیمه شب به وقت محلی
S3 : 09:04:19
اقتباسی از داستان کوتاه تیم برتون
خرید بلیت
۲۵,۰۰۰ تومان
٪۲۰ تخفیف
٪۴۰ تخفیف
  ۲۰ مرداد تا ۱۱ شهریور
  ۱۸:۳۰
  ۴۰ دقیقه
 بها: ۲۵,۰۰۰ تومان

: ارمغان سلطانی
: مبین سپاس زاده
: پیروز سلطانی

: مریم نخبه دهقان
: فرشاد نصیری
: امیرحسین نامور
: مهدی همتیان
: محمد دهقان
: سپیده نقدی
: معصومه ابراهیمی
: مهدی سپهرفاضل
: امید مهدوی
: علیرضا سجادی
: ضبط استدیو
: سینا سرمدی
: نازنین فراهانی
اقتباسی از داستان کوتاه تیم برتون بابانوئل برای جیمز کوچولو یه خرس عروسکی کادو آورد، بابانوئل از کجا میدونست دوماه قبل از اون کریسمس به جیمز یه خرس گریزلی حمله کرده و چشمش رو از کاسه درآورده.

گزارش تصویری تیوال از نمایش نیمه شب به وقت محلی / عکاس: پریچهر ژیان

... دیدن همه عکس ها »

مکان

حافظ، نوفل لوشاتو، بعد چهارراه رازی، نرسیده به خیابان ولیعصر، کوچه زیبا، پلاک ۱، عمارت نوفل‌لوشاتو
تلفن:  ۶۶۴۸۳۷۴۲


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
با توجه به وزن سنگین ایفای نقش و بازیگری در نمایشهای تکنفره، مبین سپاس زاده به خوبی از عهده ی این مهم برآمده و گفتگوی او با مخاطب ناپیدا طبیعی و واقعی می نمود. داستان نمایش با گامهای نسبتا کند و و اجزای کم تقریبا تا سه چهارم مدت نمایش حرف کمی برای گفتن داشت و نویسنده در یک چهارم انتهای نمایش به داستان ابعاد تازه تری را اضافه کرده و تماشاگر را به ادامه تماشای نمایش ترغیب می کند. اگرچه نویسنده احتمالا عامدا بخش مهمی از نمایش را به ابهام گذرانده ولی از آنجا که این بخش از اجزای کم و تا حدی دیالوگ های تکراری برخوردار بود فاقد عنصر ایجاد تمرکز یا به اصطلاح میخکوب کردن تماشاچی بر روی صندلی بود. افکتهای صدا و موسیقی نمایش بسیار مناسب و جذاب انتخاب و اجرا شد (به غیر از یکبار که صدا ظاهرا پخش نمی شد). در مجموع نمایش و داستان خوب ودلنشین بود.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید