آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش بهار پانتومیم
S3 : 04:44:28 | com/org
امکان خرید پایان یافته
یکشنبه ۲۶ آذر تا ۰۱ دی ۱۳۹۶
۱۸:۰۰
۱ ساعت و ۱۰ دقیقه
بها: ۱۵,۰۰۰ تومان

۱- شکار
این نمایش با تکنیک ممیم و دینامیک + میم و اکولوژیک ؛ یک میموست در محیطی به اندازه یک متر مربع  روند تعقیب و گریز صیاد و صید و حیوانات و انسان را در مدت 5 دقیق به نمایش میگذارد.این نمایش همزمان شکار شدن خرگوشی توسط عقابی و در عین حال شکار عقاب  توسط انسان و در نهایت رهایی خرگوش را نشان میدهد.

۲- آخرین بند
با تکنیک میم و درام + کلون ؛ یک میموست در محیطی به اندازه یک متر مربع در قالب یک عروسک نخی روند نمایش دادن حرکات عروسکی را نمایش داده و در نهایت کلون از بندها خودش را رها ساخته و با رها ساختن خود از بندها بر زمین فرو میریزد.

۳-خاطره
 با تکنیک میم و درام + کلون  میموست با چمدانی در دست وارد میشود و لباسهای داخل آن را از رخت آویز آویزان میکند که لباسها جان گرفته و خاطرات کهنه میموست را زنده میکند و حسی نوستالژیک صحنه را فرا میگیرد.

۴- وکالیست
با تکنیک میم و دینامیک + کلون در این نمایش میموست با جاندادن به یک عینک توسط دستانش اپرایی را به اجرا میگذارد.

۵- نقاش
باتکنیک میم و درام  بود و نبود و دیده نشدن نقاشی خیابانی و آثارش در روزمرگی ماشینی و مدرن جوامع بشری امروزی وغفلت  مردمان از زیبایی و لحظات ناب زندگی توسط میموستها  به نمایش گذاشته میشود.
 
۶- مکعب
باتکنیک میم و درام + کلون میموستها با ایجاد فضایی فانتزی با زحمت فراوان  و با مکعبهایی سکویی میسازند و برای ایستادن بر روی سکوی اول با یکدیگر گلاویز میشوند و در نهایت عکاسی که تمام ماجر را  ثبت میکند،

۷- دیزلر
باتکنیک میم و دینامیک میموستها با زانوهای خود آدمکهای میسازن که شروع به اجرای موسیقی می کنند.

 ۸- حباب
 با تکنیک میم و درام افرادی در یک محفظه پلاستیکی مشغول کارهای روزانه خود می باشند که متوجه یک گل زیبا در خارج از فضای پلاستیکی میشوند و برای بدست آوردن آن به تکاپو افتاده  و خورد را از فضای پلاستیکی خارج میگردند اما همگی دچار اکسیژن سده و بر زمین می افتند.

۹- پرواز
موسیقی و حرکت ،  میم و دینامیک + میم و اکولوژیک، نشان دادن تلاش یک پرنده برای  پرواز کردن

 ۱۰- هاملت
با تکنیک میم و درام  تمام آرزو و آمال هملت در توپی به شکل کره زمین است که برای حفظ آن با فرد دیگری گلاویز میشود که در نهایت به دوستی و مهربانی بین آن دو ختم می شود.

 ۱۱ - دینگلی دوبال
 ها میم + میم و درام
میم کاران با ایجاد فضای فانتزی و با استفاده از کلماتی نا مشخص که بیشتر شبیح هجاهایی با تنالیتهای موسیقیایی سعی در ایجاد روابط ما بین گروهی نوازنده با استاد خویش میباشند در این بین یکی از میمکاران از دستورات استاد که رهبر ارکستر نیز میباشد طفره میرود و باعث میشود استاد با دلی شکسته صحنه و گروهش را ترک کند.فرد خاطی رهبری ارکست را به عهده می گیرد. اما آشفتگی گروه باعث میشود الباقی اعضا دوباره به سراغ استاد میروند و او را بر میگردانند.

 ۱۲- درکوچه باد می آید
تکنیک میم و دینامیم + میم و درام
پیره زنی تنها در خانه مشغول عبادت است و به یاد پسرش که در جبهه مفقود شده است که انتضار بازگشت او را دارد دراین حین صدای در زدن خانه به گوش میرسد در را باز میکند ولی کسی پشته در نیست و صدای باد همه جا میپیچد.

دسته‌بندی
پانتومیم

گزارش تصویری تیوال از نمایش بهار پانتومیم / عکاس: سید ضیا الدین صفویان

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› از روز یکشنبه 26 آذر ماه، «بهار پانتومیم» در تئاتر شهر آغاز شد

›› پانتومیم بین‌المللی‌ترین زبان نمایشی است

آواها

مکان

تقاطع خیابان انقلاب و ولی‌عصر (عج)، مجموعه فرهنگی و هنری تئاترشهر
تلفن:  ۶۶۴۶۰۵۹۲-۴

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید