تیوال نمایش چتر باز
S3 : 05:35:48
  ۰۱ دی تا ۰۶ بهمن ۱۳۹۰
  ۱۷:۳۰
 بها: ۵,۰۰۰ تومان

: سام کبودوند، عباس جمشیدی، سعید خمان

: منصوره یزدان جو
: حسین ایرجی
: سید محمد عابدی نسب
: محسن کرمانی، امیر خدامی
: بهروز خرم

 رزرو بلیت:09370230398        

شهر:
تهران

مکان

تقاطع خیابان انقلاب و ولی‌عصر - مجموعه فرهنگی و هنری تئاترشهر
تلفن:  ۶۶۴۶۰۵۹۲-۴


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
نامردیه بگیم بد بود،چون عباس جمشیدی و سام کبودوند خیلی خوب بودند:)
میگم بد بود

خودتم نامردی
۱۴ دی ۱۳۹۰
خوب بود..

من دوستش داشتم..
۱۴ دی ۱۳۹۰
بابا من نامرد:)
۱۴ دی ۱۳۹۰
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من دیروز برای دیدن این نمایش حاضر شدم که بابت دیدن نمایش هم 5 تومن دادیم واسه 45 دقیقه نمایش که اولا از نظر زمانی با کم فروشی مواجه شدیم و از نظر کیفی با گرانفروشی چرا که زمان 25 دقیقه بود و از نظر کیفی سخیف . قابل توجه اداره مقابله با گرانفروشی وزارت بازرگانی (124).
درسته که واسه هر نمایشی زحمت میکشن ولی وقتی این نمایش رو با نمایشهای مشابه مقایسه می کنم می بینم خیلی ضعیفه. یا نمایشهای خیابانی که با چندین نفر بازیگر و با آن شرایط اجرا واقعا زحمت میکشن و یه نمایش رایگان به مردم ارائه میکنن واقعا خسته نباشن حتی اگه حمایت مالی هم از ارشاد داشته باشن باز می ارزه .
اما درسته که به باد انتقاد گرفتم ولی نباید از نوآوری این نمایش هم یاد نکرد .
از نوآوری آن می توان به استفاده از عوامل تئاتر شهر در نقش خودشان بجای استفاده از بازیگر و استفاده از کافه دار مجموعه ... دیدن ادامه » بود که در اینجا دنیز می توان گفت که چرا اسامی این عزیزان در بروشور مربوطه نیامده بود و حتی یه تشکر خشک و خالی هم در پایان نمایش از آنها نشد که جای بسی تاسف دارد . اما من بشخصه بعد نمایش از ایشان شخصا تشکر و آرزوی موفقیت نمودم که وظیفه هر هنردوستی می باشد.
نمیدونم سعید خمان چی میگفت این وسط !!!! چرا آخه ؟ وقتی تواناییشو نداری مگه مجبوری آخه ؟!!؟
دقیقا تا همون زمانی که ایشون روی ِ صحنه میاد اجرا خوب و هماهنگه ، ولی از اون به بعد رو نمیشه در موردش چیزی گفت جز اینکه متاسفم ! خیلی ضعیف بازی میکنه .... ! و البته کل ِ کار نسبتا خوب ولی بی مقصد ! یا شاید من متوجه مقصدی که بهش میرسیدیم نشدم ، نمیدونم ! ولی در کل راضی کننده نبود
من هم با آخر اجرا موافق نیستم. هم نوع تمام کردن و البته بازی بدون تمرکز سعید خمان.. امیدوارم وقت بزاره و بیشتر روی این نقش کار کنه. در مورد مقصد هم تا حدودی باهاتون موافقم. فکر می کنم بیشتر به خاطر نوع بازی سعید باشه
۰۸ دی ۱۳۹۰
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
به نظرم تئاتر محیطی خوبی بود و نمیشه به سادگی ازش گذشت..
طنز کار، بیشتر در خدمت منظور و هدف نویسنده و اجراست. تنها خنداندن مردم هدف رویا افشار نیست.
از بازیگران، سام کبودوند و عباس جمشیدی به خوبی نقش رو باور داشتند و خوب بازی کردند ولی سعید خمان در اجرایی که من دیدم، از کار فاصله داشت و سطح کار رو نازل نشون داد. بعضی از بازیگرانِ حاشیه ای دیگر کار هم تمرکز کافی نداشتند و احتمال این هست که بعضی مخاطبان از چند ضعف این چنینی، دلگیر باشند و در کل ناراضی از کافه ی چهارسو خارج شوند..

از حسین ایرجی ممنونم که من رو به عنوان مهمان پذیرفت. از سید محمد، دوست خوبم هم تشکر می کنم که در کنار او به تماشا نشستم. خداقوت ویژه می گم به این دو عزیز ، کارگردان و کلیه ی عوامل اجرا..