تیوال نمایش پینوکیو
S2 : 03:49:00
امکان خرید پایان یافته
  ۱۴ تا ۳۰ بهمن ۱۳۹۴
  ۱۹:۳۰
  ۱ ساعت و ۱۰ دقیقه
 بها: ۱۵,۰۰۰ تومان

: فریبرز کریمی
: شیما عرب
: (به ترتیب حروف الفبا) مونا احمدی، ایون بنی طبا، متین بیات، مصطفی پوریوسف، سینا رستگاری، پریسا شاعری، فریبرز کریمی، نگین کشفی، فریما کهنمویی

: فریبرز کریمی
: سارا اعظم پناه
: پریسا شاعری
: سارابیگدلی شاملو
: نیما نصر
: نسرین خرمی
: راضیه اسعدزاده
: رویا ناصری، پرستو آریاکیا
: پرنازکریمی
: نوید آغاز
: امیر پارساییان مهر

برگه‌ی اجرای پیشین این نمایش در اردیبهشت ۱۳۹۳ در سالن استاد سمندریان دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران


طرحی از سید احسان عرفانی بر اساس داستان پینوکیو نوشته‌ی کارلو کولودی و ترجمه‌ی صادق چوبک

کاری از گروه تیاتر بوهمی

تلفن رزرو: 09335080248

شهر:
تهران

گزارش تصویری تیوال از نمایش پینوکیو / عکاس: سید ضیا الدین صفویان

... دیدن همه عکس ها »

اخبار وابسته

» نمایش «پینوکیو» از چهارشنبه ۱۴ بهمن ماه در تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران به روی صحنه می رود.

آواهای وابسته

مکان

خیابان طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، ضلع جنوبی باغ هنر، بام خانه هنرمندان
تلفن:  ۸۸۳۱۰۴۵۷، ۸۸۳۱۰۴۵۸


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
سلام نمایش را به توصیه یکی از دوستان روز چهارشنبه همراه با پسرم ( 9 ساله ) دیدیم

نمایش خیلی دلخراش بود . حداقل به هیچ عنوان مناسب بچه ها نبود . مو سیقی اش دلخراش بود صحنه های تاریکی مطلق زیاد داشت . داستان منطق خاصی را دنبال نمی کرد و فقط یک سری صحنه های مشهور و آشنای داستان دستکاری و معکوس شده بود .
در نهایت امیدوار بودم نتیجه اخلاقی داستان این باشه که پدر و مادر ,بچه شون را هر جوری باشه دوست دارن و قبولش دارن. ولی متاسفانه ژپتوی داستان که مثلا دنبال پسر عزیزش تا دریا رفته بود و طعمه کوسه هم شده بود به محض اینکه فرشته گفت کنده ی اشتباهی را براش آورده حاضر به قبول پینوکیو نشد و با کمال بی رحمی به فرشته گفت پینوکیو را نمی خواد و فرشته مهربان جلوی چشم بچه های متحیر و ترسان پینوکیوی بیچاره را تکه تکه کرد گذاشت تو گونی و با خودش برد .
از همه جالب تر اینکه ... دیدن ادامه » این پینوکیوی محکوم به اعدام , پینوکیوی راستگو و خوب بود !!!!
خلاصه ما همراه با پسرمون با چشمانی گرد صحنه را ترک کردیم . بیشتر شبیه کابوس بود . دیدنش را بررای بچه ها توصیه نمی کنم . برای قشری که خیلی هنری به قضیه نگاه نمی کنند هم توصیه نمی کنم
از حق نگذربم تنها نکته مثبتش , نقش گربه بود که دلپذیر بود
سلام خانم انوری
خیلی متأسفم که این نمایش نظرتون رو جلب نکرد به خصوص که نتیجه اخلاقی داستان این نبود که «پدر و مادر بچه شون را هر جوری باشه دوست دارند و قبولش دارن». ولی در نظر داشته باشید که برای فرزند شما بد هم نشده چون این پیغام به بچه ارسال شده که این ... دیدن ادامه » طور نیست که اگر تو هر کاری بکنی مادرت دوستت خواهد داشت و به این ترتیب او یاد می گیره که برای دوست داشته شدن باید شرائط خاصی داشته باشه و از الگوها و اصول خاصی پیروی کنه.
در پایان ممنون که کودک رو از این سن با هنر آشنا می کنید.
موفق باشید
۰۱ اسفند ۱۳۹۴
آقای کوشا سلام و خسته نباشید

مطمئن باشید مهر پدری و مادری به فرزند شرط و شروط ندارد . من هیچوقت هیچوقت و هیچوقت دوست ندارم فرزندم احساس کند برای دوست داشته شدن ( مورد محبت قرار گرفتن ) از طرف من باید کار خاصی انجام دهد .این جزو مسائلی هست که حداقل تو ... دیدن ادامه » روانشناسی خیلی مهمه .
کار های بچه ممکن است مورد قبول والدین نباشد , با عقایدشون نخونه ولی علاقه و عشق پدر و مادر به فرزندش شرط و شروط نداره .
وقتی قرار باشه انسان برای دوست داشته شدن شرائط خاصی را دنبال کنه و الگوی خاصی را پیروی کنه اون دیگه علاقه نیست . اون یک رابطه سوء استفاده گرانه است .

۰۱ اسفند ۱۳۹۴
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
جمعه روز وداع با پینوکیو

پینوکیوی محبوب جمعه ۳٠ بهمن برای آخرین بار روی صحنه می رود

به گزارش روابط عمومی گروه، نمایش "پینوکیو" نوشته فریبرز کریمى و به کارگردانى شیما عرب، که از نخستین روز اجرا تا کنون، با استقبال بسیار خوب مخاطبان مواجه بوده، روز جمعه ۳٠ بهمن با دو اجرا در ساعت های ۱۷:۳٠ و ۱۹:۳٠ برای آخرین بار میزبان علاقه مندان می شود.

این نمایش در روزهای گذشته میزبان مهمانان ویژه ای همچون؛ مرضیه برومند، حمید پورآذری، حسن معجونی، شیوا مسعودی، آلبرت بیگ جانی، شیرین یزدان بخش، محمد اعلمی، هادی حجازی فر، پوپک عظیم پور، سعید بهنام و دیگر هنرمندان تئاتر و سینما شد.

در این نمایش ۷٠ دقیقه ای، بازیگرانی چون؛ مونا احمدی، ایون بنی طبا، متین بیات، مصطفی پوریوسف، سینا رستگاری، پریسا شاعرى ، فریبرز کریمی، نگین کشفی، فریما کهنمویی به ایفای ... دیدن ادامه » نقش می پردازند .از دیگر عوامل گروه اجرایی می توان به؛ دستیارکارگردان: سارا اعظم پناه، آهنگساز: سارابیگدلى شاملو ، طراح صحنه: نیما نصر، طراح لباس: نسرین خرمی، طراح گریم: راضیه اسعدزاده، طراح و ساخت عروسک: پرستو آریاکیا، رویا ناصرى، طراح پوستر و بروشور: پرنازکریمى، مدیر تبلیغات و فضای مجازی: نوید آغاز، مدیر روابط عمومی: امیر پارسائیان مهر اشاره کرد.

علاقه مندان می توانند با مراجعه به آدرس www.tiwall.com/store/pinokio نسبت به خرید بلیت اقدام نمایند و یا برای رزرو با شماره ٠۹۳۳۵٠۸٠۲۴۸ تماس حاصل نمایند.
مجتبی مهدی زاده این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
واقعا نمایش خوبی نبود ، دقیقا برای گروه سنی الف مناسب بود. مخصوصا اوایلش بسیار خسته کننده بود. کلا صدا هم برای اون سالن کوچیک بسیار بلند و آزار دهنده بود.
من تحصیل کرده ی مرتبط با تاتر نیستم اما حدودا ۱۵ ساله که به طور مداوم تاتر میبینم و خیلی پیش اومده که از نمایشی خوشم نیاد و باهاش اصلا ارتباط برقرار نکنم اما این نمایش جزو بد ترین هاش بود. اصلا متوجه کامنت های مثبتی که نوشته شده بود و من رو ترغیب کرد که نمایش رو ببینم ، نمیشم.
بهزاد هندی و شادی بهرامی این را خواندند
زینب زبرجدی شیرازی و نگار انوری این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
امشب (پنجشنبه ۲۹ بهمن) و فردا (جمعه ۳۰ بهمن) ۲ شب پایانی اجراى نمایش پینوکیو در دو سانس ۱۷:٣٠ و ۱۹:٣٠ خانه هنرمندان ، تماشاخانه استاد انتظامى

خرید بلیت : www.tiwall.com/store/pinokio

رزرو : ٠٩٣٣٥٠٨٠٢٤٨
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
پینوکیو در روزهای پایانی با ۲ اجرا میزبان علاقه مندان است

استقبال در روزهای پایانی همچنان ادامه دارد

به گزارش روابط عمومی گروه اجرایی، نمایش "پینوکیو" نوشته فریبرز کریمى و به کارگردانى شیما عرب، که طی روزهای گذشته با استقبال بسیار خوب مخاطبان مواجه بوده، در حالی به آخرین روزهای اجرا نزدیک می شود که در ۳ روز پایانی خود (چهارشنبه۲۸ ، پنجشنبه۲۹ ، جمعه۳٠ بهمن) با دو اجرا در ساعت های ۱۷:۳٠ و ۱۹:۳٠ میزبان علاقه مندان می شود.

این نمایش در روزهای گذشته میزبان مهمانان ویژه ای همچون؛ مرضیه برومند، حسن معجونی، آلبرت بیگ جانی، شیرین یزدان بخش، محمد اعلمی، هادی حجازی فر و دیگر هنرمندان تئاتر و سینما شد.

در این نمایش ۷٠ دقیقه ای که تا ٤ شب دیگر ساعت ۱۹:۳٠ در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان، میزبان علاقه مندان است، بازیگرانی چون؛ مونا احمدی، ... دیدن ادامه » ایون بنی طبا، متین بیات، مصطفی پوریوسف، سینا رستگاری، پریسا شاعرى ، فریبرز کریمی، نگین کشفی، فریما کهنمویی به ایفای نقش می پردازند .از دیگر عوامل گروه اجرایی می توان به؛ دستیارکارگردان: سارا اعظم پناه، آهنگساز: سارابیگدلى شاملو ، طراح صحنه: نیما نصر، طراح لباس: نسرین خرمی، طراح گریم: راضیه اسعدزاده، طراح و ساخت عروسک: پرستو آریاکیا، رویا ناصرى، طراح پوستر و بروشور: پرنازکریمى، مدیر تبلیغات و فضای مجازی: نوید آغاز، مدیر روابط عمومی: امیر پارسائیان مهر اشاره کرد.

علاقه مندان می توانند با مراجعه به آدرس www.tiwall.com/store/pinokio نسبت به خرید بلیت اقدام نمایند و یا برای رزرو با شماره ٠۹۳۳۵٠۸٠۲۴۸ تماس حاصل نمایند.
مینا سمیع زادگان این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
پینوکیو: چرا الاغ شدی؟
فرشته مهربان: چون اومدم اینجا.
پینوکیو: چرا اومدی اینجا؟
فرشته مهربان: چون همه میان.

با عرض خسته نباشید به گروه اجرایی. واقعا این نمایش نه تنها قابلیت پیشنهاد تیوال بودن را داشت بلکه از بسیاری پیشنهادات تیوال نیز بهتر بود. توصیه میکنم در زمان اندک باقیمانده حتما به تماشای این اثر بنشینید. این اثر نگاهی نو به داستان پینوکیو دارد و مخصوص کودکان نیست. نمی دانم چرا بعضی با این تصور کودکان خود را به سالن آورده بودند که باعث آزار سایر تماشاگران و خود کودکانشان شده بودند. این روایت نگاهی دارد به جوامع امروزی و این واقعیت که ضد ارزشها ارزش شده اند. فرشته مهربان با اینکه سعی در تنبیه دروغ گویان دارد؛ ولی خود اشتباه می کند و باعث دروغگویی می شود. طراحی صحنه بسیار بسیار عالی، خلاقانه و جذاب بود. از تمام فضای صحنه به خوبی استفاده شده ... دیدن ادامه » بود. موسیقی بسیار گیرا و متناسب بود. بازی ها خوب بود ولی به دلیل نمایش نامه ساده آن، آنچنان که باید بازیگران رابه چالش نمی کشید. بازی نقش گربه از سایرین دلچسب تر بود. نمایش نامه جا داشت که قوی تر و اثر گذارتر می بود. همچنین تغییر صحنه زیاد بود و در روال داستان خلل ایجاد می کرد اگر تعداد این قطع شدن های بین داستان کمتر بود خیلی بهتر می شد.

لازم به ذکر است که تمامی این مطالب نظر شخصی و برداشت بنده حقیر به عنوان یک طرفدار تئاتر بوده است. بنده به هیچ وجه در سطحی نیستم که چنین اثری را نقد کنم.
اطلاع رسانی در مورد طیف سنی مخاطب از وظایف گروه اجرایی و سایت فروشنده بلیط است. به هر حال نام نمایش وحتی عکس ها والدین را برای به همراه آوردن کودکان ترغیب می کند. متاسفانه در اطلاعات نمایش، نوشته ای در مورد نا مناسب بودن آن برای کودکان و نوجوانات ذکر ... دیدن ادامه » نشده.
۰۱ اسفند ۱۳۹۴
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
پینوکیو به هفته پایانی اجرا رسید

تماشای پینوکیو را در روزهای پایانی از دست ندهید

به گزارش روابط عمومی گروه، نمایش پینوکیو به کارگردانی شیما عرب، که با استقبال خوب تماشاگران و هنرمندان روبرو شده است تا ٣٠ بهمن در تماشاخانه انتظامی خانه هنرمندان به اجراى خود ادامه مى دهد.

این نمایش در سه روز پایانى خود ( ٢٨ ، ٢٩ و ٣٠ بهمن ) دو اجرایى مى شود و به ترتیب با اجرا در ساعت های ۱۷:۳٠ و ۱۹:۳٠ میزبان علاقه مندان خواهد بود.

مخاطبان گرامی برای خرید بلیت می توانند به سایت تیوال به آدرس
www.tiwall.com/store/pinokio

مراجعه و یا با شماره ٠۹۳۳۵٠۸٠۲٤۸ تماس حاصل نمایند.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
برداشتى نو و جذاب از پینوکیو ..
تماشاى این نمایش توصیه میشه..
خسته نباشید واقاً...
به امید موفقیتتون..
شادی بهرامی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
به آگاهی می رسانیم امکان خرید بلیت هفته‌ی پایانی این نمایش فراهم شد.
این نمایش در سه روز پایانى خود ( ٢٨ ، ٢٩ و ٣٠ بهمن ماه) در دو سانس ۱۷:۳٠ و ۱۹:۳٠ میزبان علاقه مندان خواهد بود.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
-آشنایی زدایی از فرشته مهربون را دوست نداشتم. اگر فرشته هم اشتباه می کند و گاه شیطنت هایی دارد پس به چه کسی باید اطمینان کرد؟
- یک اثر هنری باید طیف مخاطب خود را معلوم کند. اگر اثر برای کودک و نوجوان است باید ذکر شود(و برعکس).در تماسی که با عوامل اجرایی داشتم پرسیدم که برای نوجوانان(سن 12سال)مناسب است یا نه؟ عنوان کردند مناسب است. اولین سوالی که دخترم در آستانه شروع نمایش پرسید این بود که چرافرشته "مهربون" روی بینی شخصیت ها راه می رود و باعث اذیت آنها می شود؟مگر فرشته "مهربون" نیست؟ سیگار کشیدن فرشته مهربون،اشتباه او در انتخاب تنه درخت و قطعه قطعه شدن پینوکیو هم به کنار.
-ای کاش عکاسان محترم در تمرین ها و اجراهای ویژه عکاسی کنند و حین اجرا با صدای شاتر مانع تمرکز تماشاگران نشوند(اجرای روز 15 بهمن ماه).در ضمن مگر دوربین های دیجیتال امروزی ... دیدن ادامه » بیصدا نمی شوند؟
-ای کاش در نمایش ها سیگار واقعی آتش زده نشود تا فضای سالن (آن هم سالنی کوچک) با بوی سیگار آلوده نشود.(این قضیه دیگر ربطی به مخاطب کودک و بزرگسال ندارد)
-اما کارگردانی کار را دوست داشتم. استفاده خوب از دکوری به ظاهر ساده اما پر از در های گوناگون،صحنه مربوط به سیرک،نحوه تبدیل شدن شخصیتها به الاغ و در نهایت زیر آب در دریا به خوبی اجراشده بودند.
-بازی گربه از همه دلچسب تر بود.
مجتبی مهدی زاده، لعیا میری، سعید نوری، بهرنگ و شادی بهرامی این را خواندند
فرانک.غ این را دوست دارد
دقیقاً در اجرای امروز سه تا عکاس نزدیک من نشسته بودن، نمیدونم چرا حین اجرای اصلی بهشون اجازه عکاسی داده میشه، امیدوارم تکرار نشه، نمایشنامه بنظرم بسیار ضعیف بود، تنها نکته مثبت همون صحنه اجرا بود
۲۸ بهمن ۱۳۹۴
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اجرای جمعه - 94/11/23
بک نمایش فانتزی که در عین سادگی اش ، نکات جالبی برای من داشت.

شاید نمایش پینوکیو با قلم فریبرز کریمی نسبت به ماجراهایی که تماشاگر از داستان اصلی نوشته ی Carlo Collodi در ذهن دارد تفاوت کند اما همچنان صحنه های نمایش، بوی نوستالژیکی از کودکی را به مشام حاضرین در سالن می رساند.
نمایشنامه ی پینوکیو بیانی ست ساده از یک روایت نه چندان عمیق. زاویه ای جدید اما نه چندان پخته از داستان پیرمردی با ارزوی نافرجام داشتن یک کودک و ماجراهای پینوکیو در مسیری که خود بی اختیار دچار آن شده. شاید بتوان از برخی قسمتهای نمایشنامه نکاتی استخراج نمود اما در مجموع توقعات من از متن نمایش و دیالوگها آنچنان که باید و شاید برآورده نشد.
اما نقطه ی قوت داستان بی شک ایده پردازی های فانتزی و دوست داشتنی کارگردان برای به نمایش در آوردن فضاهای مختلف است. فضاهایی ... دیدن ادامه » مانند کلاس درس، سیرک ، دریا و استفاده ی مطلوب از تمام فضای صحنه حتی پرده ی زیرین سِن ، بسیار قابل تحسین بود.
نوع اجرای نمایش به گونه ای نبود که به عنوان محکی جدی برای بازیگران محسوب گردد. بازی ها کوتاه و نه چندان عمیق به پیش می رود اما پر انرژی و منظم .
در نهایت میتوان گفت در عین سادگی و با وجود نمایشنامه ای نه چندان سنگین و پرمفهوم ، از دیدن نمایشی کوتاه،فانتزی و خلاقانه لذت بردم و به گروه خسته نباشید بگویم. امیدوارم حمایت های هنردوستان از چنین گروه ها و آثاری بتواند از مهجور ماندن استعدادهای جوان و خلاق، در این "روزهای بی فروغِ تئاتر" و "طوفانِ نامهایِ بزرگ با کارهایی ضعیف" ، جلوگیری کند.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با سلام و خسته نباشید خدمت گروه اجرایی
ای کاش در بروشور و تراکت و همین صفحه به صراحت اعلام میشد که ممکن است پایان تئاتر برای تماشاگران کودک و نوجوان کمی تلخ باشد و اونو آزرده کنه همچنان که بسیاری از کودکان و نوجوانان حاضر در سالن با دیدن بدن تکه تکه شده پینوکیو روی صحنه چندان شادمان نشدند!
تقدس زدایی جالبی از کاراکتر پری مهربان کرده بودید و تلاش خوبی برای به هم ریختن این قصه مشهور البته بخشی از ذهنیت کارگردان مورد پذیرشم نیست مثلا اینکه چون چوب پینوکیو از ابتدا اشتباه آورده شده بود اون باید نابود میشد و این بار پری مهربون سعی کنه چوب درستی رو بیاره
اوایل اجرا کمی عدم هماهنگی در بازیها بود و انچنان گرم و پرشور نبود اما در اواخر اجرا بهتر شد
امیدوارم گروه روی ضرباهنگ و بازیها بیشتر انرژی بذارن تا اجرا گرم و جذابتر بشه
موفق باشید

بابک جان موافقم اصلا این نمایش مناسب کودکان نیست و باید اعلام بشود.....
ظاهرا سعادت ندارم که با تو دوست خوبم دیداری تازه کنم
دیشب به خصوص در پایان نمایش به چهره های هراسان طفلهای معصومی نگاه می کردم که مرتب از والدین شان درباره بریدن دست و پای پینوکیو ... دیدن ادامه » سوال می کردند :(
۲۴ بهمن ۱۳۹۴
ارادت دارم ابرشیرجان
تماشاگر کودک و نوجوان بسیار حساس است و خلق تئاتر با کیفیت برای او کاری بس دشوار و پیچیده که تنها معدودی آن هم در بعضی آثارشان از پس این مهم برآمده اند
۲۴ بهمن ۱۳۹۴
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خالق شهر موشها به تماشای پینوکیو نشست

پینوکیو شب گذشته میزبان مرضیه برومند، محمد اعلمی، هادی حجازی فر و دیگر اعضا خانه عروسک شد

به گزارش روابط عمومی گروه اجرایی، نمایش "پینوکیو" نوشته ى فریبرز کریمى و کارگردانى شیما عرب، طی روزهای گذشته میزبان مهمانان ویژه ای همچون؛ مرضیه برومند کارگردان فیلم های تلویزیونی و سینمایی شهر موشها، محمد اعلمی، هادی حجازی فر از اعضا خانه عروسک و دیگر هنرمندان تئاتر شد.

در این نمایش که تا تاریخ 30 بهمن هر شب ساعت 19:30 در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان، میزبان علاقه مندان است، بازیگرانی چون؛ مونا احمدی، ایون بنی طبا، متین بیات، مصطفی پوریوسف، سینا رستگاری، پریسا شاعرى ، فریبرز کریمی، نگین کشفی، فریما کهنمویی به ایفای نقش می پردازند .از دیگر عوامل گروه اجرایی می توان به؛ دستیارکارگردان: سارا اعظم پناه، ... دیدن ادامه » آهنگساز: سارابیگدلى شاملو ، طراح صحنه: نیما نصر، طراح لباس: نسرین خرمی، طراح گریم: راضیه اسعدزاده، طراح و ساخت عروسک: پرستو آریاکیا، رویا ناصرى، طراح پوستر و بروشور: پرنازکریمى، مدیر تبلیغات و فضای مجازی: نوید آغاز، مدیر روابط عمومی: امیر پارسائیان مهر اشاره کرد.

علاقه مندان می توانند با مراجعه به آدرس www.tiwall.com/store/pinokio نسبت به خرید بلیت اقدام نمایند.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اجرای دیشب نمایش پینوکیو مفتخر به حضور خانم مرضیه برومند ، آقاى اعلمى ، هادى حجازى فر و دیگر دوستان خانه عروسک بود

منتظر دیدن دیگر دوستان هستیم

فقط تا جمعه ۳۰ بهمن ماه ساعت ۱۹:۳۰ سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان

رزرو تلفنی : ٠۹۳۳۵٠۸٠۲۴۸

لینک خرید اینترنتی بلیت : http://www.tiwall.com/store/pinokio
مجتبی مهدی زاده و مینا سمیع زادگان این را خواندند
فرید این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش «پینوکیو» تا اواخر بهمن در تماشاخانه انتظامی

پیش فروش روزهای جدید آغاز شد

از ١٤ بهمن تا ٣٠ بهمن
تماشاخانه‌ى انتظامى
خانه هنرمندان ساعت ۱۹:۳٠

رزرو تلفنی:٠۹۳۳۵٠۸٠۲۴۸

فروش در سایت تیوال

www.tiwall.com/store/pinokio
مجتبی مهدی زاده این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اجرای بسیار خوب، محیط عالی و داستانی دوست داشتنی به همراه پارادوکس داستانی که همواره تا انتها در عین سرگرم بودن ذهن بیننده را مشغول میکند. تماشای این اجرا توصیه می شود.
مینا سمیع زادگان و شادی بهرامی این را خواندند
مجتبی بشیرپور این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سه شب اول اجراى پینوکیو با استقبال بى نظیر تماشاگران روبرو شد .

براى تهیه بلیط به سایت تیوال مراجعه کنید و یا براى رزرو با شماره ى زیر تماس بگیرید .

http://www.tiwall.com/store/pinokio

٠٩٣٣٥٠٨٠٢٤٨
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آغاز «پینوکیو» در تماشاخانه انتظامی

نمایش «پینوکیو» به‌کارگردانی شیما عرب از شب چهارشنبه ۱۴ بهمن اجراهای خود را در تماشاخانه انتظامی خانه هنرمندان آغاز کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نمایش «پینوکیو» به‌کارگردانی شیما عرب از شب چهارشنبه 14 بهمن اجراهای خود را در تماشاخانه انتظامی خانه هنرمندان آغاز کرد.

این نمایش نوشته فریبرز کریمى از برگزیدگان هفدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی است که هر روز از ساعت 19:30 روی صحنه می‌رود.

پیش‌فروش اینترنتی این نمایش از هفته گذشته آغاز شد و استقبال مخاطبان از پیش‌فروش این نمایش به‌حدی بالا بود که پیش از آغاز دوره اجرا، بلیت روزهای نخست این نمایش به اتمام رسید.

بازیگران این نمایش مونا احمدی، ایون بنی‌طبا، متین بیات، مصطفی پوریوسف، سینا رستگاری، پریسا شاعرى، فریبرز کریمی، نگین کشفی، فریما ... دیدن ادامه » کهنمویی هستند. دیگر عوامل گروه عبارتند از دستیار کارگردان: سارا اعظم‌پناه، آهنگساز: سارا بیگدلى شاملو، طراح صحنه: نیما نصر، طراح لباس: نسرین خرمی، طراح گریم: راضیه اسعدزاده، طراح و ساخت عروسک: پرستو آریاکیا، رؤیا ناصرى، طراح پوستر و بروشور: پرناز کریمى، مدیر تبلیغات و فضای مجازی: نوید آغاز، مدیر روابط عمومی: امیر پارسائیان مهر هستند که در این اجرا کارگردان را یاری می‌کنند.

این نمایش طبق برنامه اعلام شده، تا ٣� بهمن، ساعت 19:3� در تماشاخانه انتظامى خانه هنرمندان، به‌آدرس خیابان طالقانی، خیابان موسوی شمالی، پارک هنرمندان، خانه هنرمندان ایران روی صحنه می‌رود. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به آدرس www.tiwall.com/store/pinokio نسبت به خرید بلیت اقدام کنند.

لینک خبر : http://www.tasnimnews.com/fa/news/1394/11/15/991408
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
تماشاخانه انتظامی از امروز میزبان پینوکیو شد

نمایش "پینوکیو" به کارگردانی شیما عرب، از امروز چهارشنبه 14 بهمن، اجراهای خود را در تماشاخانه انتظامی خانه هنرمندان آغاز کرد

بنا بر این گزارش ، نمایش "پینوکیو" نوشته ى فریبرز کریمى و کارگردانى شیما عرب، که از برگزیدگان هفدهمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی است، از امروز چهارشنبه، 14 بهمن، ساعت 19:30 اجراهای عموم خود را در تماشاخانه انتظامی در میان استقبال مخاطبان آغاز کرد.

پیش فروش اینترنتی این نمایش که از برگزیدگان هفدهیمن دوره جشنواره تئاتر دانشگاهی است، از هفته گذشته آغاز شد و استقبال مخاطبان از پیش فروش این نمایش به حدی بالا بود، که پیش از آغاز دوره اجرا، بلیت روزهای نخست این نمایش به اتمام رسید.

بازیگران این نمایش مونا احمدی، ایون بنی طبا، متین بیات، مصطفی پوریوسف، سینا ... دیدن ادامه » رستگاری، پریسا شاعرى ، فریبرز کریمی، نگین کشفی، فریما کهنمویی هستند . دیگر عوامل گروه؛ دستیارکارگردان: سارا اعظم پناه، آهنگساز: سارابیگدلى شاملو ، طراح صحنه: نیما نصر، طراح لباس: نسرین خرمی، طراح گریم: راضیه اسعدزاده، طراح و ساخت عروسک: پرستو آریاکیا، رویا ناصرى، طراح پوستر و بروشور: پرنازکریمى، مدیر تبلیغات و فضای مجازی: نوید آغاز، مدیر روابط عمومی: امیر پارسائیان مهر هستند که در این اجرا کارگردان را یاری می کنند.

این نمایش طبق برنامه اعلام شده، از ١٤ تا ٣٠ بهمن، ساعت ۱۹:۳٠ در تماشاخانه‌ى انتظامى خانه هنرمندان، به آدرس خیابان طالقانی، خیابان موسوی شمالی، پارک هنرمندان، خانه هنرمندان ایران روی صحنه می رود.

علاقه مندان می توانند با مراجعه به آدرس www.tiwall.com/store/pinokio نسبت به خرید بلیت اقدام نمایند.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
پینوکیو هنوز بین مردم محبوب است

استقبال مخاطبان از پیش فروش نمایش پینوکیو به حدی بالا بود، که پیش از آغاز دوره اجرا، بلیت روزهای نخست این نمایش به اتمام رسید

به گزارش روابط عمومی گروه اجرایی، پیش فروش اینترنتی پینوکیو از هفته گذشته آغاز شد و استقبال مخاطبان از پیش فروش این نمایش به حدی بالا بود، که پیش از آغاز دوره اجرا، بلیت روزهای نخست این نمایش به اتمام رسید
"پینوکیو" بر اساس طرحى از احسان عرفانى و نوشته ى فریبرز کریمى با برداشتی از قصه ى "پینوکیو" کارلوکولودى است .

این نمایش به کارگردانى شیماعرب، در هفدهمین جشنواره بین المللى تئاتر دانشگاهى در اردیبهشت ٩٣ به اجرا در آمد و در ٦ بخش : کارگردانى، متن، طراحى صحنه، بازیگرى مرد، پوستر و موسیقى کاندید شد و تقدیر موسیقى را دریافت کرد. این نمایش که به عنوان اثر برگزیده ى هفدهمین جشنواره ... دیدن ادامه » ى بین المللى تئاتر دانشگاهى انتخاب شد با حمایت مجید رجبی معمار، مدیر عامل خانه هنرمندان ایران، برای اجراى عموم در سالن استاد انتظامی معرفى گردید.

بازیگران این نمایش مونا احمدی، ایون بنی طبا، متین بیات، مصطفی پوریوسف، سینا رستگاری، پریسا شاعرى ، فریبرز کریمی، نگین کشفی، فریما کهنمویی هستند . دیگر عوامل گروه؛ دستیارکارگردان: سارا اعظم پناه، آهنگساز: سارابیگدلى شاملو ، طراح صحنه: نیما نصر، طراح لباس: نسرین خرمی، طراح گریم: راضیه اسعدزاده، طراح و ساخت عروسک: پرستو آریاکیا، رویا ناصرى، طراح پوستر و بروشور: پرنازکریمى، مدیر تبلیغات و فضای مجازی: نوید آغاز، مدیر روابط عمومی: امیر پارسائیان مهر هستند که در این اجرا کارگردان را یاری می کنند.

این نمایش طبق برنامه اعلام شده، از ١٤ تا ٣٠ بهمن، ساعت ۱۹:۳٠ در تماشاخانه‌ى انتظامى خانه هنرمندان روی صحنه می رود.

علاقه مندان می توانند با مراجعه به آدرس www.tiwall.com/store/pinokio نسبت به خرید بلیت اقدام نمایند.
مهدی حسین مردی و مینا سمیع زادگان این را خواندند
محمد رحمانی و مصطفی گنجی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید