آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال وبینار ساخت کلیپ و محتوای تصویری با نرم افزار پریمیر
S3 : 05:05:14 | com/org
ثبت نام
٪۲۰ تخفیف
چهارشنبه ۱۲ آذر
۱۸:۳۰
۲ ساعت
بها: ۳۵,۰۰۰ تومان

امروزه با رشد انواع شبکه‌های اجتماعی مختلف خیلی از اتفاقات و روایت‌ها به صورت ویدیو‌های کوتاه و بلند برای مخاطبان به اشتراک گذاشته میشن. معمولا فایل‌های تصویری علاوه بر اینکه بازخورد بهتری دارن تاثیرگذار‌تر هم هستن و مخاطب ارتباط بهتری با اونا برقرار می‌کنه.
برای اینکه محتواهای تصویری کوتاه و بلند بسازیم یکی از مراحلی که باید انجام بدیم تدوین فیلمی هست که با موبایل یا دوربین فیلم‌برداری ضبط کردیم. تدوین صحیح این فیلم‌ها به ما کمک می‌کنه که خروجی با کیفیت‌تری از تصاویری که گرفتیم داشته باشیم، بازخورد خوبی از مخاطب‌هایی که اونا رو میبینن بگیریم و همچنین بتونیم حس بهتری رو به واسطه ویدیویی که ساختیم انتقال بدیم.
برای همین تصمیم گرفتیم وبیناری رو برگزار کنیم که نکات مهمی از تدوین یک ویدیو رو توی اون آموزش بدیم و کمک کنیم تا محتواهای تصویری شما جذاب‌تر از پیش باشن.

توی این وبینار با موارد زیر آشنا می‌شید:
- آشنایی کلی با نرم‌افزار پریمیر
- مراحل ساخت کلیپ‌های کوتاه و باکیفیت
- برخی اصول در تدوین یک کلیپ
- آشنایی با ترنزیشن‌های پرکاربرد
- تنظیمات صدا برای کلیپ

آگاهی بیشتر: ۰۹۱۲۷۹۷۸۲۲۴

مدرس: علی رستگار

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید