کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال نمایش مستر پرزیدنت
S3 : 13:43:26 | com/org
  ۰۴ تیر تا ۲۷ مرداد ۱۳۹۱
  ۱۹:۰۰
 بها: ۵,۰۰۰ تومان
این نمایش روایت گر داستان یک سرباز آمریکایی از جنگ برگشته است که چیزهایی زیادی را در زندگی و جنگ از دست داده است و حالا از رییس جمهور می خواهد به مطالباتش پاسخ دهد .

مکان

تقاطع خیابان انقلاب و ولی‌عصر (عج)، مجموعه فرهنگی و هنری تئاترشهر
تلفن:  ۶۶۴۶۰۵۹۲-۴

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
بازی علی سلیمانی رو دوست دارم.سعی می کنم این مونولوگ رو از دست ندم :)
هنوز این نمایش را ندیدم. ولی شیوه ی تبلیغ این کار بسیار نا مناسب بود. چسباندن پوستر کار به صورت برچسب های کوچک بر روی پوستر سایر اجراها در دانشگاه ها و تبلیغات شهری، حرکتی بسیار ناپسند و به دور از اخلاق حرفه ای است. برچسب هایی که به سختی پاک می شوند و کندن آن موجب آسیب رسیدن به دیوار و سایر پوسترها می شود.
بازی تنها بازیگر این کار خوب و کاملا مسلط است. از حیث متن اما این کار را بیشتر باید نوعی تفریح و گونه ای شبه پارودی سطحی به حساب آورد. به هر حال ساعتی را برای مخاطبش می گذراند اما تصویری ماندگار در ذهن مخاطبش باقی نمی گذارد.
و نکته ای به ظاهر کوچک: ترانه های این کار به شدت دم دستی اند و نشان از نداشتن توان ترانه سرای و ناآشنایی با واژه ها و برخوردار نبودن از گنجینه وسیع واژگانی و یا در بهترین حالت ممکن نداشتن وقت کافی برای سرودن ترانه ها می دهند که به هر روی هیچ یک از این دو حالت در گستره ی ترانه و ترانه سرایی پذیرفته نیست. و موافقید که وقتی دست به عرضه ی عمومی کاری می زنی در برابر هر کوچکترین ذره ی آن به تمامی مسئولی و هر آن اندازه دقت و وقت بیشتری برای جزء به جزءش که بگذاری احترام خودت را به مخاطب وانموده ای و...؟
اصلاً به من نخود هر آش چه ربطی دارد خودم را وارد معقولات بکنم؟ حرفهای بزرگ بزرگ را به آدمهای بزرگ بزرگ باید سپارد. بگویید، می شنویم!
مستر پرزیدنت تک گوییه خوبی ست . من که دوست داشتم.
میزانسن بسیار خلاقانه ست و
علی سلیمانی سر نسری بسیار مسلط بازی کرده است