تیوال نمایش مستر پرزیدنت
S3 : 12:07:54
  ۰۴ تیر تا ۲۷ مرداد ۱۳۹۱
  ۱۹:۰۰
 بها: ۵,۰۰۰ تومان


: علی سلیمانی سر نسری 
: امیر مفتخر دریایی نژاد 
: مصطفی محمودی
: مجید عبدی
: زهره رحمانی
: سپهر جلالوند
: ناز کریمی
: نغمه میمندی
: لیلی صدیق
: مرمیم الهامیان
: نسا نیکو ، ندا تهرانی و لاله محمودی

این نمایش روایت گر داستان یک سرباز آمریکایی از جنگ برگشته است که چیزهایی زیادی را در زندگی و جنگ از دست داده است و حالا از رییس جمهور می خواهد به مطالباتش پاسخ دهد .

مکان

تقاطع خیابان انقلاب و ولی‌عصر - مجموعه فرهنگی و هنری تئاترشهر
تلفن:  ۶۶۴۶۰۵۹۲-۴


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
بازی علی سلیمانی رو دوست دارم.سعی می کنم این مونولوگ رو از دست ندم :)
عالی بود
۳۱ شهریور ۱۳۹۱
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
هنوز این نمایش را ندیدم. ولی شیوه ی تبلیغ این کار بسیار نا مناسب بود. چسباندن پوستر کار به صورت برچسب های کوچک بر روی پوستر سایر اجراها در دانشگاه ها و تبلیغات شهری، حرکتی بسیار ناپسند و به دور از اخلاق حرفه ای است. برچسب هایی که به سختی پاک می شوند و کندن آن موجب آسیب رسیدن به دیوار و سایر پوسترها می شود.
بازی تنها بازیگر این کار خوب و کاملا مسلط است. از حیث متن اما این کار را بیشتر باید نوعی تفریح و گونه ای شبه پارودی سطحی به حساب آورد. به هر حال ساعتی را برای مخاطبش می گذراند اما تصویری ماندگار در ذهن مخاطبش باقی نمی گذارد.
و نکته ای به ظاهر کوچک: ترانه های این کار به شدت دم دستی اند و نشان از نداشتن توان ترانه سرای و ناآشنایی با واژه ها و برخوردار نبودن از گنجینه وسیع واژگانی و یا در بهترین حالت ممکن نداشتن وقت کافی برای سرودن ترانه ها می دهند که به هر روی هیچ یک از این دو حالت در گستره ی ترانه و ترانه سرایی پذیرفته نیست. و موافقید که وقتی دست به عرضه ی عمومی کاری می زنی در برابر هر کوچکترین ذره ی آن به تمامی مسئولی و هر آن اندازه دقت و وقت بیشتری برای جزء به جزءش که بگذاری احترام خودت را به مخاطب وانموده ای و...؟
اصلاً به من نخود هر آش چه ربطی دارد خودم ... دیدن ادامه » را وارد معقولات بکنم؟ حرفهای بزرگ بزرگ را به آدمهای بزرگ بزرگ باید سپارد. بگویید، می شنویم!
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
مستر پرزیدنت تک گوییه خوبی ست . من که دوست داشتم.
میزانسن بسیار خلاقانه ست و
علی سلیمانی سر نسری بسیار مسلط بازی کرده است