کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال گردش با ریل تا ساحل |قطار گردشگری ساری|
S3 : 15:41:03 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۲۴ تا ۲۷ مهر - ۶ تا ۹ آبان ۱۳۹۸
بها: ۸۲۰,۰۰۰، ۱,۱۰۰,۰۰۰، ۷۹۰,۰۰۰ و ۱۰۰,۰۰۰ تومان  |  جزییات
هر نفر بزرگسال در ویلای دو تخته: ۸۲۰.۰۰۰ تومان
هر نفر بزرگسال در ویلای یک تخته: ۱.۱۰۰.۰۰۰ تومان
نفر اضافه (سه نفر در اتاق دو تخته - به نفر اضافه تشک تعلق می‌گیرد): ۷۹۰.۰۰۰ تومان
کودک زیر ۲ سال (بدون تخت): ۱۰۰.۰۰۰ تومان

در ادامه برگزاری موفق تورهای ترکیبی قطار گردشگری و ریلی به مقاصد از جمله مسیر زیبای راه‌آهن شمال، گرگان، زنجان و مسیر راه‌آهن جنوب این‌بار به دیار مازندران می‌رویم.

مدت: ۳٫۵ روزه (شامل سه شب و سه روز)
اندازه گروه: ۶۰ تا ۱۲۰ نفر
اقامت: مجتمع گردشگری پارمیس (خزر آباد)
حمل و نقل: قطار و اتوبوس توریستی
غذا: ۳ وعده صبحانه در رستوران، یک وعده ناهار در رستوران و یک وعده شام در قطار

در این سفر از باغ عباس‌آباد بهشهر، تنها اثر جهانی یونسکو در استان مازندران بازدید می‌کنیم، گشتی در پایتخت طبرستان، شهر ساری خواهیم داشت و از دو خانه تاریخی کلبادی و عمارت فاضلی دیدن خواهیم کرد. محل اقامت ما ویلاهای خانوادگی اختصاصی پارمیس در خزرآباد خواهد بود. این فضای آرامش‌بخش دارای  رستوران، ساحل ماسه‌ای زیبا، سینما، زمین والیبال و فوتبال، پیست اسکیت و سایر امکانات اقامتگاهی برای سفری آرامش‌بخش و بی‌دغدغه است.

» توجه: مسافرین عزیز، لطفا به زمان حرکت قطار توجه کنید. لازم است ۴۵ دقیقه پیش از حرکت قطار در ایستگاه راه‌آهن حضور داشته باشید.

خدمات تور

  • بلیط رفت و برگشت قطار ۴ تخته البرز تهران به بهشهر و ساری به تهران
  • اتوبوس توریستی در اختیار جهت بازدید ها و ترانسفر
  • سه وعده صبحانه، یک وعده ناهار در رستوران، یک وعده شام در قطار هنگام برگشت، در روزهای اول و سوم سفر پذیرایی میان وعده در بین روز انجام می‌شود.
  • گشت‌ها مطابق برنامه سفر
  • پرداخت ورودیه‌ها، پوشش بیمه مسافرتی و راهنمای تور

لوازم ضروری

کارت شناسایی، فلاسک، قمقمه و لیوان شخصی، کفش سبک مناسب، لباس گرم، صندل برای داخل قطار، دو عدد ملحفه، دوربین عکاسی، کوله یک روزه، عینک و کلاه آفتابی، داروی مصرفی شخصی، پشت گردنی جهت استراحت در قطار

روز اول: حرکت شبانه با قطار به شمال
حرکت ما در روز نخست و در ساعت ۲۲:۱۵ از ایستگاه راه آهن تهران خواهد بود.حضور به موقع و حداقل ۴۵ دقیقه قبل از حرکت در سالن ایستگاه راه‌آهن تهران فرصتی هرچند کوتاه ولی لذت بخش برای آشنایی اولیه با همسفران خواهد بود.لیدر ریل‌رو در ایستگاه منتظر شما خواهد بود. پس از اعلام آمادگی قطار برای پذیرش مهمانان به سمت سکو حرکت کرده و با چهار تخته البرز شرکت رجا حرکت شبانه خود را آغاز خواهیم کرد.

روز دوم: بازدید از آثار تاریخی بهشهر و لذت از ساحل دریا
در حدود ساعت ۰۶:۳۰ صبح وارد ایستگاه راه‌آهن بهشهر می‌شویم، پس از رسیدن به بهشهر، و انتقال وسایل از قطار به اتوبوس های توریستی که در ایستگاه منتظر ما خواهند بود، به سمت رستوران جهت صرف صبحانه می رویم پس از صرف صبحانه به سمت یکی از باغ‌های ایرانی در میراث جهانی یونسکو  باغ عباس آباد خواهیم رفت و گشت و گذاری یک ساعته در این باغ زیبا خواهیم داشت، سپس به سمت ساری مرکز استان مازندران می رویم و عمارت زیبای کلبادی متعلق به دوران قاجار بازدید می کنیم، پس از صرف ناهار در رستوران به سمت مجموعه ویلاهای ساحلی پارمیس رفته ویلاهای خود را دریافت استراحتی کوتاه می نمائیم، رستوران مجموعه با منوی متنوع آماده پذیرایی از میهمانان خواهد بود.
ضمن استفاده از فضای زیبای این اقامتگاه می‌توانید از برنامه‌های تفریحی و ورزشی که گروه ریل‌رو در اقامت شما طراحی و اجرا می‌کند استفاده کنید.
اجرای موسیقی، گشت عصرگاهی، تماشای فیلم در سینمای روباز ساحلی ( در صورت مساعد بودن هوا)،  پیاده روی در ساحل اختصاصی و شب نشینی دل انگیز کنار آتش از جمله برنامه‌هایی است که در طول اقامت در این مجموعه می‌توانید از آن استفاده کنید.

روز سوم: پلاژ ساحلی
اجرای نرمش صبحگاهی در هوای مطبوع ساحلی، صرف صبحانه در رستوران، گشت های اختیاری داخل مجموعه اقامتی پارمیس، شامل: دوچرخه سواری، پیاده روی در کنار ساحل یا استفاده از فضاهای ورزشی فوتبال، بسکتبال، والیبال، تنیس روی میز است. رستوران مجموعه با منوی متنوع آماده پذیرایی از میهمانان خواهد بود.

روز چهارم: سفر با قطار البرز
پس از صرف صبحانه و تحویل ویلاها در ساعت ۱۰با اتوبوس به سمت سد سلیمان تنگه می رویم و جنگل های منطقه و زیبایی دریاچه سد لذت می بریم به هتل زیبا و جنگلی سالاردره می رویم و پس از صرف ناهار از طبیعت اطراف هتل استفاده می کنیم. به سمت ایستگاه راه آهن ساری حرکت کرده و ساعت ۱۸:۳۵ به سمت تهران باز می گردیم و در ساعت ۰۲:۴۰ صبح روز بعد در تهران خواهیم بود.

اطلاعات تکمیلی

  • برنامه‌های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
  • خواهشمند است ما را از طریق کانال تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید تا در جریان آخرین اطلاعات مربوط به سفر خود قرار گیرید.
  • لطفا با دقت کامل برنامه سفر، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر ما اطلاعات لازم را دریافت نمایید.
  • مسافرت با قطار تابع مقررات جاری راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران است.

هماهنگی:
۸۸۸۳۵۵۲۸
۰۹۱۲۸۸۰۳۹۲۱

دسته‌بندی
فرهنگی
حمل و نقل
ریلی
محدوده
داخلی
مناسب برای
خانواده
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید