آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال گردش گلستان با قطار گردشگری
S3 : 03:33:13 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۱۴ تا ۱۷ آبان - ۲۸ آبان تا ۱ آذر ۱۳۹۸
بها: ۱,۰۵۰,۰۰۰، ۱,۴۵۰,۰۰۰، ۱,۰۰۰,۰۰۰ و ۱۰۰,۰۰۰ تومان  |  جزییات
هر نفر در اتاق دو تخته: ۱.۰۵۰.۰۰۰ تومان
هر نفر در اتاق یک تخته: ۱.۴۵۰.۰۰۰ تومان
هر نفر در اتاق سه تخته: ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان (تخت نفر سوم کاناپه تخت شو است)
کودک زیر ۲ سال: ۱۰۰.۰۰۰ تومان بدون اختصاص تخت و اقلام پذیرایی

در سفری دیگر به ما هم‌قطار شوید برای دیدن پاییز بی نظیر گلستان، بزرگ‌ترین آبشار خزه‌ای (کبودوال) چشم انداز دریاچه سد خاکی کبودوال، جنگل النگدره، اثر ثبت جهانی میل گنبد کاووس خانه تاریخی تقوی و باقری


در ادامه برگزاری موفق تورهای ترکیبی قطار گردشگری و ریلی به مقاصد از جمله مسیر زیبای راه‌آهن شمال، گرگان، زنجان و مسیر راه‌آهن جنوب این‌بار به دیار مازندران می‌رویم.


مدت: ۳٫۵ روزه
اندازه گروه: ۴۰ تا ۱۲۰ نفر
اقامت: دو شب در قطار، دو شب در هتل جهانگردی ناهارخوران
حمل و نقل: قطار ۴ تخته رجا رفت و برگشت، اتوبوس توریستی در اختیار جهت بازدیدها
غذا: سه روز پذیرایی روزانه


» توجه: مسافرین عزیز، لطفا به زمان حرکت قطار توجه کنید. لازم است ۴۵ دقیقه پیش از حرکت قطار در ایستگاه راه‌آهن حضور داشته باشید.


خدمات تور • دو شب اقامت درقطار ۴ تخته رجا رفت و برگشت

 •  دو شب اقامت در  هتل جهانگردی ناهارخوران

 • بلیط رفت و بازگشت قطار ۴ تخته تهران - گرگان

 • اتوبوس توریستی در اختیار جهت بازدیدها و ترانسفر

 • سه وعده صبحانه، دو وعده ناهار در رستوران، یک وعده شام در قطار هنگام برگشت، پذیرایی روزانه

 • پرداخت ورودیه‌ها، پوشش بیمه مسافرتی و راهنمای تور


لوازم ضروری


کارت شناسایی برای زوجین شناسنامه، فلاسک، قمقمه و لیوان شخصی، کفش سبک مناسب طبیعت گردی، لباس گرم، صندل برای داخل قطار، دو عدد ملحفه، دوربین عکاسی، وسایل استحمام، کوله یک روزه، عینک و کلاه آفتابی، داروی مصرفی شخصی، پشت گردنی جهت استراحت در قطار


روز اول: حرکت با قطار به سمت گرگان (حرکت از ایستگاه ساعت: ۲۲:۰۰)
قطار ما راس ساعت ۲۲:۰۰ از ایستگاه راه‌آهن تهران حرکت خواهد کرد. حضور به موقع و حداقل ۴۵ دقیقه قبل از حرکت در سالن ایستگاه راه آهن تهران فرصتی هرچند کوتاه ولی لذت بخش برای آشنایی اولیه با همسفران خواهد بود. پس از اعلام آمادگی قطار برای پذیرش مهمانان به سمت سکو حرکت کرده و با قطار ۴ تخته رجا حرکت شبانه خود به سمت گرگان را آغاز خواهیم کرد.


روز دوم: ورود به شهر گرگان
در روز دوم بیش از دو ساعت در قطار فرصت خواهیم داشت تا از آفتاب صبحگاهی برای دیدن مناظر اطراف مسیر راه آهن شمال ایران تا مقصد گرگان لذت ببریم صبحانه را در قطار صرف خواهیم کرد. پس از رسیدن به گرگان، و انتقال وسایل از قطار به اتوبوس های توریستی که در ایستگاه منتظر ما خواهند بود، برای دیدن اولین جلوه های طبیعت پاییزی گلستان ادامه مسیر می دهیم و از دریاچه سد توشن و طبیعت اطراف آن را به نظاره می نشینیم، سپس به سمت هتل محل اقامت خود می رویم و پس از گرفتن اتاق ها صرف ناهار در رستوران هتل خواهیم داشت.گشت و گذار عصرگاهی در میان زیبایی چشم نواز منطقه النگ دره داریم و با تمام وجود پائیز بی نظیر گلستان را حس می کنیم، به سمت هتل باز می گردیم و صرف شام در هتل خواهیم داشت، و شبی خاطره انگیز را در این هتل سپری خواهیم نمود.


روز سوم: حرکت به گنبد کاووس
در این روز پس از صرف صبحانه در رستوران هتل به سوی شهر علی آباد کتول حرکت کرده و در ابتدا دریاچه زرین گل و پس از آن از مجموعه گردشگری آبشار کبودوال بلندترین آبشار تمام خزه ای ایران بازدید خواهیم کرد. صرف ناهار در رستوران در شهر گنبد کاوس خواهیم بود و بعد از میل ۱۰۸۰ ساله گنبد، بلندترین برج تمام آجری در جهان که جز آثار جهانی ایران در یونسکو است بازدید می کنیم و عکسی به یادگار با این بنای زیبا و خارق العاده می اندازیم. پذیرایی میوه و شیرینی چای آخرین برنامه ما در روز سوم خواهد بود، به سمت هتل باز می گردیم و صرف شام در هتل خواهیم داشت، و شبی خاطره انگیز را در این هتل سپری خواهیم نمود.


روز چهارم: گشت در گرگان و حرکت به سمت تهران
در این روز پس از صرف صبحانه در رستوران هتل، اتاق های خود را تحویل رزرواسیون داده و سپس گشتی در شهر گرگان خواهیم داشت و از خانه ها و بافت تاریخی تقوی متعلق به دوران قاجار بازدید می‌نماییم و پس از صرف ناهار در بهترین رستوران گرگان به سمت ایستگاه راه آهن گرگان حرکت و با قطار به سوی تهران باز می‌گردیم و به امید خدا ساعت ۰۳:۰۰ در ایستگاه راه‌آهن تهران قطار را ترک خواهیم کرد.


اطلاعات تکمیلی • برنامه‌های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.

 • خواهشمند است ما را از طریق کانال تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید تا در جریان آخرین اطلاعات مربوط سفر خود قرار بگیرید.

 • به دلیل قوانین موجود ایمنی جابجایی لیوان حاوی آب جوش حین حرکت قطار ممنوع است. 

 • جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست از آوردن هرگونه ظروف یک‌بار مصرف خودداری فرمایید.

 • لطفا با دقت کامل برنامه سفر، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر ما اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

 • مسافرت با قطار تابع مقررات جاری راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران است.


هماهنگی:
۸۸۸۳۵۵۲۸
۰۹۱۲۸۸۰۳۹۲۱

دسته‌بندی
فرهنگی
حمل و نقل
ریلی
محدوده
داخلی
مناسب برای
خانواده
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید