آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال فیلم معکوس
S3 : 16:45:24 | com/org
بها: ۵,۱۰۰ تا ۷,۰۰۰ تومان
قصه اعضای یک خانواده که در فضایی بیرون از خانه با یکدیگر مواجه می شوند.
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
شوکه شدم! نور/ صدا/ دوربین !!!! همه باطل
مناسف شدم
فاجعه ای به نام فیلم ...
اقای کیمیایی عزیز لطفا هیچ وقت دیگه فیلم نساز .
اشفته بازاری به هیچ روایتی به هیچ دیالوگی بی هیچ پایان بندی ... پایان فیلم های هندی ۴۰ سال پیش بالیوود از کار شما شریفتر بود . کاش بودی و میدیدی که ۳۰۰ نفر داخل سینما به شما و فیلمت خندیدن . تمام داشته هایت از پدرت و سینمایی که در آن بزرگ شدی شد اش بد مزه ای که صرفا فانتزیه و حتی روی کاغذ هم بی معتی بود . بر من ثابت شد میشود پسر ادم بزرگ بود اما فیلم سخیف ساخت .
متاسفم
رضا جان با احترام به نظرتون،کلا به نظرم وقتی یه اثر هنری رو قضاوت میکنیم نباید به اصل و نسبِ سازنده و پیشینه و زندگی شخصیش کار داشته باشیم، کمی بی انصافی است به نظرم..
هر فردی جهان خودش رو داره..دنیای فکری خودش رو داره..
پولاد هم مثل سایرین حق داره تجربه کنه، گند بزنه یا خوب باشه..همیشه دلم واسه این آدمها که فرزندِ ادمهای بزرگ هستن،میسوزه.. ناخودآگاه حقِ خیلی چیزا، به خاطر قضاوت و قیاسِ مردم،ازشون گرفته میشه..
۱۳ بهمن ۱۳۹۷
خانم نیلوفر فرمایش شما زمانی پذیرفتنی میشه که خود کارگردان هم کاری به اصل و نسب خودش نداشته باشه و تو کنفرانس نگه من بزرگای سینما رو خاله و عمو صدا میکنم پس باید تو سینما باشم و بقیه نباید باشن
۱۳ بهمن ۱۳۹۷
جناب جهان ، همچنان متوجه نمیشم!!!
تمامی افرادی که پدر و مادرشون در هنر( هر رشته ای) ، فعالیت دارن،طبعاً این اتفاق براشون می افته که از کودکی افراد مشغول در اون رشته رو از نزدیک ببینن و خاله و عمو صداشون کنن( پسر خسرو شکیبایی، پسر علی پروین، پسر آتیلا پسیانی،پسر اغداشلو،...)،حالا ما بیابیم بگیم تو که از بچگی با اینا بزرگ شدی چرا خودت هیچی.نمیشی پس؟؟؟ !!! راستش نمیتونم این سوال رو،سوالِ منطقی ای بدونم!!
اتفاقا به نظرم تعداد بچه هایی که پدر و مادر بسیار بزرگ و حرفه ای دارن ولی خودشون نبوغ خاصی ندارن به مراتب بیشتر از حالتِ عکسش هست..
۱۳ بهمن ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید