آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال فیلم رسوایی
S3 : 21:38:41 | com/org
افسانه دختر جنوب شهری که به علت بدهی های مالی پدر زیر فشار طلبکاران قرار دارد اقدام به دزدیدن سفته های پدرش می کند. در حین فرار با روحانی زاهدی آشنا می شود. روحانی در مسیر کمک به افسانه دچار مشکلاتی می شود
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
غیر از بازی خوب اکبر عبدی فیلم چیز دیگری برای گفتن نداشت
لذت بردم از اینکه هنر به خودی خود موجب رشد هنرمند و آفریده هایش میشود.

به امید رشد هرچه بیشتر در آثار بعدی
مهدی ملک زاده، ترانه و یگانه کربلایی این را خواندند
amin mahmodi این را دوست دارد
یعنی الان ده نمکی رشد کرده بود؟!!!
۳۰ مهر ۱۳۹۲
این اصطلاحات غربی زدایی شده ی چند ساله ی اخیر ایران هم دردسر بزرگیست، نقد سازنده، استفاده ابزاری و ....

سرکار خانم پریسا خانم شکوهی،
من فکر میکنم اصولا هنر از هر قماشی که باشد استفاده ایست ابزاری جهت آفرینش چیزی، چه زمانی که چادر و چاقتول سر بازیگر باشد چه زمانی که ماتیک و کفش پاشنه بلند. حالا کسی که این اصطلاح «استفاده ابزاری» را ساخته شاید حواس محترمش به جامعیت و مانعیت تعریفش نبوده و ترکیبی ساخته مثل «بد حجاب» که هیچ تعریف مشخصی بر آن نتوان آورد.
اما در خصوص جناب ده نمکی، اینکه می فرمایید «کسی که مدعی اسلام و ...». حالا در این فیلم، ... دیدن ادامه ›› این بنده ی خدا به این رسیده که نمیتواند فاحشه گی را با ظاهر به قول شما «اسلامی» نمایش بدهد و بایستی دختری خوش سیما با لباسهای روز نشان دهد (که البته مادر 65 ساله من خیلی خوش لباس تر از این دختر در این فیلم است و ایشان هنوز چشمشان بسته مانده رو به جامعه ای که در آنند) اما خب این هم شروعیست.
همینکه ایشان از انکار دست کشیدند باز جای تقدیر دارد و این «استفاده ابزاری» هم چون ذاتا چیزیست موهوی، خود ایشان خیلی بحثی در خصوصش براه نمی اندازند.
در کل به تناقض خوبی اشاره کردید که فکر کنم آقای ده نمکی سعی در این دارد که با آن کنار بیاید و این موجب رشدش میشود.
۰۲ آبان ۱۳۹۲
قطعا ده نمکی رشد کرده خانم شکوهی
چون بقول ظریفی:
باعث خوش وقتیست که جناب ده نمکی از سینما آتش زدن به فیلم ساختن روی آورده اند
فقط در این بین جایگاه ایشان که همردیف امثال دکتر شعبان جعفریهاست نباید فراموش شود
همین
۲۸ مرداد ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
Man tarjih midam ke film nabinam tu zendegim ta inke beram ham chin filmi
manimoon این را خواند
شیوا اکبری، الهام حصاری و کیمیا توکل نیا این را دوست دارند
موافقم منم اصلن از فیلم رسوایی خوشم نیومد
۰۵ مهر ۱۳۹۲
البته اون نظر صرفا طعنه ای است به برخی دوستان! نظر من به نظر شما نزدیکتره :)
۰۷ مهر ۱۳۹۲
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
متاسفانه در مسیر به بابلسر، اتوبوس این فیلم رو گذاشت. و فقط یک کلمه می تونم بگم. مزخرف بود
واقعا این اتوبوسها یه فیلمهایی میذارن که سفر به کام آدم زهرمار میشه!!!
۱۵ شهریور ۱۳۹۲
توهین اجباری!
۱۸ شهریور ۱۳۹۲
بله.در هر دو دفعه ای که عازم سفر بودم مجبور به دیدن این فیلم شدم !
شاید بهتر است بگویم تحمل این فیلم!
شاید بهترین لالایی در یک راه طولانی بود!
۰۱ دی ۱۳۹۲
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
فیلم خیلی زیبایی بود . با اونچه که تو اخراجیها میدیدیم فرق داره
ف.پ این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
من برخلاف دوستان رفتم که این فیلم را ببینم چرا که اخراجیهای یک دارای یکی دو صحنه واقعا خوب و هنرمندانه و تاثیر گذار بود .
این فیلم هم در جاهای اندکی حال و هوای خوبی داشت و اگر بازی اکبر عبدی و شخصیت آن را از فیلم می گرفتی , فیلم دیگر یک بسته کامل خزعبلات می شد.
فیلم از لحاظ سینمایی هیچی نداشت. من خودم دوستدار فیلمهای دینی هستم ولی آقای ده نمکی فکر کرده که چون فیلم را با اذان شروع کرده و با اذان پایان داده فیلم دینی ساخته .
مزخرفترین صحنه های فیلم , صحنه های ابراز فضل روحانی با علم غیبش بود که این علم غیب را به رخ تماشاچی می کشید. مشخصا آقای ده نمکی به حال و هوای امثال روحانی فیلم (که به زیباترین شکل در سریال صاحبدلان تصویر شده بود) اصلا نزدیک نشده که به این شکل فیلم را جلو می برد.
مثلا سید خلیل صاحبدلان پس از گم شدن دینا می گوید که علم غیب من فقط به درد این می خورد که جلوی تلف شدن وقت جوانی رو بگیرم
من اصلا مخالف فیلمهایی که نقش اول آن در آخر کار متحول می شوند نیستم(مانند سه فیلم بسیار زیبای cast away , contact و The polar express) , ولی در این فیلم به بدترین حالت اینکار را انجام داد و با فروش بالای این فیلم من واقعا می ترسم این تصور در مردم ایجاد شود که حتما باید برادر رو به موتت نجات پیدا کند تا تو ایمان بیاوری.
حدیثی این را خواند
غزاله کهن دل، فاطمه بای و hoda e این را دوست دارند
منم این فیلم و دیدم تا بتونم عادلانه در موردش قضاوت کنم.
آره حقیقتا هیچی نداشت جز یه ویترین !!
۲۴ مرداد ۱۳۹۲
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بهتره آدم وقتی کارای ی آدمو میخونه یا میبینه انقد به هم شبیه نباشه ک قیافه طرف هی بیاد تو ذهنت و وقتی خودشو میبینی کاراش تو ذهنت بیاد..من در طول تماشای این فیلم فقط آقای ده نمکی رو دیدم!!
الهه الف و آیدا حصاری این را خواندند
رعنا جمالی، علیرضا، parinaz zeinal، یاسمین رحیمی و hoda e این را دوست دارند
:))))
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
هاها! البته بنده به این فیلم کاری ندارم ولی می گویند که در عوالم هنر بهتر است که امضای کارگردان پای فیلمش معلوم باشد و این گونه نباشد که اگر اسم کارگردان از تیترااژ برداشته شود مشخص نباشد که این فیلم محصول کدام کارگردان است!
گویا ایشان در این امر موفق بودند!
من سه گانه!! اخراجی ها رو دیدم (البه دی وی دی) و به جرئت و با شجاعت از اخراجی های 1 دفاع می کنم ولی اخراجی های 2 و 3 مهملی بیش نبودند.
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خیلی ممنون از راهنمایی همگی. من گرچه قصد نداشتم این فیلمو ببینم اما منتظر نقد شما بودم که به یقین برسم. اگه حتی اینجا تیزر فیلم رو نگاه نمی کردم کاملاً از پوسترهای فیلم مشخص بود که در چه سطح پایینی هستش. دوره ی این فیلمها خیلی وقته گذشته اما آقای ده نمکی ظاهراً فریز شدن توی همون دوره! آقای شریفی نیا هم انگار عهد بستن تا زمانی که پابرجان یه همچین نقشهای بی اساس و بی معنی و به درد نخورو وقت گذرون رو تقبل کنه! واقعاً حیف پول. واسه عده ای هم که آگاهانه میرن نگاه می کنن متأسفم واقعاً متأسفم
دیروز بعدازظهر با دوستان رفتیم سینما که حوض نقاشی رو ببینیم . اما در کمال تعجب دیدیم که تا شروع سانس هاش خیلی مونده و کلا سانس های خیلی کمی داره ؛ و بیشترین تعداد سانس و سالن اصلی دست رسوایی و هیچ فیلم دیگه ای ساعتش به ما نمی خوره . پامو می کوبیدم زمین که من نمی خوام به فروش این فیلم کمک کنم و ترجیح می دم 1 ساعت و نیم تو محوطه سینما قدم بزنم ، اما به اجبار رفتم .

به جرئت می تونم بگم از بـــــدتــــــــریــــــــن فیلم هایی بود که تو زندگیم دیده بودم .
در این حد که هروقت یکی می گفت چرا فلان چیز اینجوری شد داد می زدم ینی تو واقعا هنو تو فیلمنامه این فیلم دنبال روابط منطقی می گردی ؟
از موسیقی افتضاح و رومخ و نورپردازی مصنوعی و داستان پردازی تخیلی هم که بگذریم ، از عشوه خرکی های الناز شاکردوست و تعریفی که فیلم از نشانه های دختر خراب می داد نمی تونیم بگذریم !
توقعم از مسعود ده نمکی که انقدر دستش بازه حداقل تو دیالوگ های تیکه انداز مسخره ای که عده ای به امیدش می رن فیلم رو ببینن بیشتر بود
باور نمیکنم که این فیلمو دیدی غزاله،باور نمیکنم
۲۸ فروردین ۱۳۹۲
غزاله جان ایندفعه رو بخشیدیمت... تبرعه شدی.;)))
منتظر خوندنِ نقد و نظرت در موردِ فیلم حوض نقاشی هم هستیم.;)
۲۹ فروردین ۱۳۹۲
مچکرم رعنا جان :)
پس از نجات یافتگی از اون خودسوزی به خاطر کمبود فندک ، قول می دم برم حوض نقاشی رو ببینم .
ولی واقعا سانس هاش کم بود ، نمی دونم دو یا سه سانس داشت فقط
۲۹ فروردین ۱۳۹۲
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
افتضــــــــــــــــــــــــــــــــــاح به معنای واقعی و یه بازی کلیشه ای مسخره از شاکردوست.
سلام به همه دوستان
از همون اولش بگم که قصد هیچ جسارتی رو به دوستانی که رفتن و فیلم دیدن ندارم اما واقعا خیلی دوست داشتم وقتی میام تو این قسمت هیچ نظری رو نبینم چون همه دوستانی که تو این سایت می یان هم از سابقه مبارزات ایشون اطلاع دارن و هم از سابقه مثلا سینمایی ایشون اگاهیم و لازم نبود ما هم به فروش این کار کمک کنیم.
پیشنهاد میکنم وقت رو با دیدن دستپخت ده نمکی دور نریزید.
میشه گفت یک فاجعه ی دیگه به سینمای ایران اضافه شد، کاملا با نظر امید رستگار موافقم،سطحی و کوته بینانه بود،این همه مسائل مهم تر توی جامعه ی ما وجود داره؛واقعا" دیده نمی شه؟؟؟؟