آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش صد درصد
S3 : 06:49:49 | com/org
از شهریور ۱۳۹۷
۱۶:۰۰، ۱۹:۰۰ و ۲۰:۰۰
بها: ۴۰,۰۰۰ و ۵۰,۰۰۰ تومان

تندیس بهترین بازیگر زن برای ستاره پسیانی و دیپلم افتخار بهترین بازیگر مرد برای هوتن شکیبا از سی و ششمین جشنواره بین المللی تیاتر فجر
کاندیدای بهترین کارگردانی، موسیقی و طراحی صحنه از سی و ششمین جشنواره بین المللی تیاتر فجر

اجرای پیشین این نمایش›› فروش اینترنتی بلیت در دیگر سایت‌های محترم انجام می‌شود- از همراه داشتن فرزندان زیر ۱۲ سال خودداری نمایید.

مکان

خیابان نوفل‌لوشاتو، تقاطع خیابان رازی
تلفن:  ۶۶۷۶۰۵۳۰-۶۶۷۵۱۰۴۶-۶۶۷۶۳۵۶۹

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
متن خوب - فضا سازی ارزشمند - دکور جذاب - بازیهای خوب از بازیگران خوب برابر هستند با اثری که با لذت دنبال می کنی و ابدا پشیمون پشیمون نمیشی که چرا به تماشاش نشستی بلکه به هر کی می رسی توصیه به دیدنش می کنی
یادداشتی بر نمایش صد در صد :
فضا :
در این نمایش، فضا به درستی خلق شده است و در آن رویداد دراماتیک شکل می گیرد و با ارتباط با مخاطب به معنا می رسد . این فضا ، هم در نوع فیزیکی که شامل دکور و لباس و گریم است در خدمت نمایش است و هم در نوع احساسی . در فضای فیزیکی اش از همان ابتدا برایمان سوالاتی را ایجاد میکند در مورد اینکه اینجا کجاست؟ با چه شخصیت هایی روبه رو هستیم و قرار است چه اتفاقی بیوفتد ؟
که ما را مشتاق میکنند تا حواسمان را به نمایش جمع کنیم .
دیوار عظیم و سخت، صندلی فلزی، میز، پنجره ها، عروسک دلقک، نیم تنه ، کف صحنه و... همه و همه در انتقال معنا و شناخت و ایجاد ارتباط به درستی کارشان را انجام می دهند و در راستای مفاهیم اثر هستند .
فضا در نوع احساسی اش نیز با نور، صدا، رنگ و بافت تاثیر عاطفی خودش را باز هم در انتقال معنا میگذارد و موفق است زیرا مخاطب را به ادراک ... دیدن ادامه ›› می رساند .
نشانه ها :
در این اجرا ، نشانه ها جایگاه ویژه ای دارند . نشانه هایی که در طراحی صحنه، صداها، رنگ ها، بافت و حتی میزانسن وجود دارند و از همان ابتدا مخاطب را به وادی کشف وشهود می کشانند و بعد از آن ادراک حاصل بسیار لذت بخش می شود . این نشانه ها در ساحت های ارجاعی، عاطفی، فراکلامی، و بافت صوتی به درستی به کار گرفته شده اند و در انتقال معنا درست عمل می کنند .
موسیقی :
در این نمایش موسیقی هم به شکل تماتیک و هم دراماتیک جریان دارد. در خیلی جاها، متوجه موسیقی نمی شویم ولی حضور دارد و حس های ما را تقویت می کند و در جاهای دیگر ، موسیقی روایتگر است و حتی میتوان ادعا کرد که کاراکتر می شود . ولی سوالی که برایمان باقی مانده این است که منبع این موسیقی کجاست ؟ آیا با توجه به سبک اجرا بهتر نبود منبعی برایش مشخص می شد؟
کارگردانی :
همه موارد فوق الذکر مربوط به حیطه کارگردانی می شود و این نتیجه به دست می آید که کارگردان و طراحان به درستی و هوشمندی و فکر ، کارشان را انجام داده اند . کارگردان در هدایت بازیگر نیز موفق بوده خصوصا در مورد خانم پسیانی ولی نه به اندازه خلق فضا و البته که توانایی خانم پسیانی هم در ایفای چنین نقش پر فراز و نشیبی قابل ستایش است .
به امید موفقیت های بعدی...


نمایش 100% با داشتن لحظات پر کشش مانع از دور شدن تماشاگر و از دست دادن لحظات می شد . به نظر من بزرگترین اتفاق 100% کارگردانی درست و به جای مرتضی اسماعیل هست که باعث شده این نمایش پر کشش، جذاب و با موقعیت های مناسب اتفاق بیفته. انتخاب موسیقی فوق العاده، طراحی صحنه عالی،متن فوق العاده و البته حضور بازیگران باهوشی مثل هوتن شکیبا و ستاره پسیانی عزیز ... همه و همه باعث گیرایی این نمایش شده . پایان جالب نمایش از دیگر نکاتی بود که باعث ماندگاری در ذهن تماشاگران می شد.از نظر من هوش و تیزبینی کارگردان کار باعث اتفاق افتادن این اثر فراموش نشدنی بوده ... تشکر از همه عوامل نمایش 100%
از من هم تشکر میکردی خانم اخوان که بلیط هام رو بهت فروختم :))))
۱۹ مهر ۱۳۹۷
با تاخیر جندین ماهه با تشکر از محمد جواد عزیز :)))
۱۳ شهریور ۱۳۹۸
مرسی دوستم :)))
۱۳ شهریور ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
یک تاتر فوق العاده. متاسفانه قبلا از اجرا جو متشنجی توسط برخی هموطنان عزیز پیش اومد که دیر میان و انتظار دارن یک سالن منتظرشون بمونن و فکر میکردم زیاد نتونم تمرکز کنم. ولی خوشبختانه بقدری بازی ستاره پسیانی و هوتن شکیبا قوی بود و دیالوگها و همه چیز عالی بود که شما رو کاملا با خودشون میکشونن به دنیای دیگه و از همون لحظه اول تا آخر میخکوبتون میکنن. از دست ندین دوستان...
انتظارمون از یه نمایش خوب چیه؟ بازیگران خوب؟ نمایشنامه عالی؟ دکور صحنه جذاب ؟ این نمایش همه کاراکترهای یک نمایش خوب و دوست داشتنی رو داشت. و من رو یاد نمایش خوب و عالی اتاق ورونیکا انداخت که چند سال پیش در عمارت مسعودیه اجرا شد.
فقط ای کاش تو یه سالن خوبی هم اجرا میشد تا ما تحریم کنندگان شهرزاد هم به دیدنش میرفتیم...
۱۴ مهر ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
شاهکار به معنای واقعی کلمه
یه نمایش معمایی هیحانی با تعلیق بسیار
چقدر جذاب ...دلهره اور...و چه بازی درخشانی داشت ستاره پسیانی...اون خنده های هیستریک
واقعا خوب نقش رو دراورده بود
این کار کارگردانی خیلی خوبی داشت ...
"من به پایان رسیدم،
مرگ حتمى؛
صد در صد..."
چقدر هربار که بلیت فروشى شروع میشد و عین هربار هم من تصادفاً ازش جا مى موندم حسرت میخوردم و مطمئنم اگه امشب بالاخره موفق نمیشدم نمایش رو ببینم تا ابد حسرت میخوردم!
چه اسم برازنده اى داره "ستاره". واقعا ستاره بود.
یکى از بهترین بازى هاى هوتن شکیبا رو دیدم.
موزیک و نور چقدر مناسب کار بودن.
طراحى صحنه جالب بود.
تله ها عالى بودن؛ هرچند که تقریباً من تو هیچکدومش نیوفتادم (حتى تو آخرین تله) ولى از دیدنشون با همه ى وجودم لذت بردم.
ممنونم از ... دیدن ادامه ›› همه ى عوامل کار و همینطور از همه کسایى که اینجا پست گذاشتن و منو در دیدن این نمایش مصمم تر کردن.
از آقاى ١٩٥ سانتى صندلى جلوییم هم سپاسگذارم که صحنه رو برام پوشش میداد :))
کاش بتونم دوباره هم این نمایش رو ببینم.
آقای 195 سانتی :)))))
من بیچاره هم همین ماجرا رو داشتم
۱۰ مهر ۱۳۹۷
البته اگر حامد حدادی صندلی جلو بشینه تازه قدر 195 سانتی ها را میدونید
۲۸ مهر ۱۳۹۷
بهاره خانم :))
۲۸ مهر ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
تئاتر صد در صد از تئاترهایی بود که بعد از جدا شدن از عزیزانم ترجیح دادم مسافتی را پیاده گز کنم و مسیر طولانی کنم و فکر کنم و تراوشات ذهنم را بنویسم...

شاید یکی از مهمترین درگیری های ذهنی من از کودکی سرنوشت و انتخاب بوده است.گاهی از دیدن زیادی فیلم و تئاتر میترسم چون حس میکنم دوربینی بالای سرم نصب شده و من راه میروم،سایه ها پشت سرم حرکت میکنند و من حضور انسانهایی را حس میکنم که در سرنوشتم اثر میگذارند اما نیستند،تنها خیالی از آنها در ذهن من است.ترس تمام وجودم را فرا میگیرد اما به راه خود ادامه میدهم.هر قدم من میتواند طبق داستانی که خدا نوشته پیش برود یا حتی خدا را میتوانم به چالش بکشم.هر اتفاق نه فقط یک حادثه یا یک تصادف،هر اتفاق ساده مثل ورق زدن همین کتاب که داخل کیف من هست یا نه باور کردن شبحی که دقایقی پیش دیدم یا ندیدم،میتواند اتفاق بعدی را رقم بزند،و ما زنجیر وار بهم وصل شده ایم.من و تو و او....شاید ما پازلی از پیش تعیین شده ایم و شاید میتوانیم تکه های پازل را جابجا کنیم.شاید من به او میرسم در داستانی که پروردگار برای ما نوشته و شاید این من نیستم که این آرزو را میکنم،تصوری از من است،خیالی که شکل گرفته از تمام قصه هایی که خوانده ام،فیلمهایی که دیده ام،تئاترهایی که رفته ام.و امشب عجیب صدای خش خش برگهایی را میشنوم که زیر پای مسافران خورد میشود،به عقب برمیگردم،کسی نیست،کسی هست شاید،کسی که قدمهای بعدی مرا تعیین میکند و شلیک آخر زندگی میتواند مرا بکشد یا سرنوشت را به سخره گیرد...

اجراهای پایانی این تئاتر بی نظیر را از دست ندهید.
تو اتفاق رو به وجود میاری
یا این اتفاقِ که برات پیش میاد..؟؟

صد درصد نمایشی که ۱۰۰% ارزش دیدن داره
مخصوصا با بازی خوبه هوتن شکیبا و ستاره پسیانی
آخرشم رو هم خیلی خوشم اومد که دوتا پایان متفاوت رو روایت کردن و من پایان دوم رو پسندیدم.

یه اتفاق جالبم ابتدای نمایش افتاد که یکی از تماشاگران اعتراض به تاخیر در شروع اجرای نمایش در شهرزاد رو داشت که همیشگیه و یکی دیگه از تماشاگرانم اعتراض ... دیدن ادامه ›› به اینکه چرا شوهرشون رو راه نمیدن بابت تاخیری که به خاطر نبود جای پارک در رسیدن به شهرزاد داشته.
این دوگانگی و پارادوکس واقعا جالب بود که چجور میشه از یک موضوع و مسئله مشخص که جوابه مشخصی هم داره این دو موضع گیری متفاوت رو دید.
وطنم پاره تنم...
بالاخره موفق شدم جمعه شب سانس 8 که البته با 30 دقیقه تاخیر شروع شد ، این نمایش رو ببینم.نمایش فوق العاده ای بود. از متن قویش گرفته تااااااا بازیهای درخشان خانم پسیانی و اقای شکیبا.خسته نباشید میگم بهشون . حالا که در این وضعیت اقتصادی هزینه میکنیم و تئاتر میبینیم ، امیدوارم باز هم شاهد این دسته از نمایش های خوب و لذت بخش باشیم.
البته یه خسته نباشید هم میگم به آقایی که کنار من نشسته بودن و باعث شدن که من از 100% فقط 70% لذت ببرم.
از این به بعد قبل از شروع نمایش علاوه بر اینکه میگن موبایلهاتون رو خاموش کنین ( که یه گوشی باز هم زنگ خورد وسط اجرا) باید بگن که از خودتون بویی ساطع نکنید!!!!
یعنی من آخرای نمایش دچار سردرد شده بودم و نتونستم خیلی تمرکز داشته باشم.برای همین باعث شد که باز جمعه برم کار رو ببینم.
یعنی همین الان هم که به نمایش فکر میکنم ، بو توی سرم میپیچه!!!!
دلیل اصلی مجازات اینه که قربانی قدر اصلی از دست رفته اش رو دوباره بتونه پیدا کنه تا بتونه خودشو کم کم بهتر بشناسه
آدم های ضعیف به سرنوشت اعتقاد دارند
من به تصادف اعتقادی ندارم میتونیم جلوشو بگیریم
اگه فقط یکم زودتر اومده بودی بیرون از اون اتاق من به قطارم میرسیدم
من فقط یه امضا میخوام
چه باشکوهه که رهایی من از زندکی منجر به حبس ابد تو میشه
فاحشه ها هیچ وقت غریبه ها رو با عشق نمیبوسند اما بازیگرها چرا
تو بدترین بازیگر بودی، پر ازتپق و فراموشی دیالوگ ها و استرس اما من فقط تورو دیدیم
آینده اون چیزی که تو میسازیش
آدم ها ٢دسته اند کسانی که اتفاقات را بوجود میارند یا منتظرن اتفاق براشون پیش بیاد

من فقط میخواستم یک امضا بگیرم همین
( ستاره عزیز تو واقعا ستاره تاتر ما هستی )
قصه تلخ و دردناک دختری که در یک لحظه عاشق بازیگری میشود و این قصه عاشقی یک طرفه برایش بسیار سنگین تموم میشه و به دنبال نقشه ای برای انتقام هست
نمایشی که نمیتونی قضاوت کنی حق با کیست دختری که اسیر عشق یکطرفه شده یا بازیگری بوالهوس و دائم الخمر
نمایشی معماگونه که بازیگر و مخاطب در تله بازی دختر قرار میگرند و با گذشت زمان پازل های این بازی بیشتر کنارهم قرار میگیرد و اما پازل نهایی با علامت سوال به پایان میرسد، آیا دختر به فکر رهایی خود از سرنوشت به دست کسی که او فکر میکند علت این اتفاق است و با مرگش به نوعی دنبال انتقام است یا فقط به دنبال بازی کردن و به لجن کشیدن و تحقیر کردن علت ذهنی سرنوشت خویش است ؟؟؟؟؟؟
اگه فقط اگه یکم زودتر از اون اتاق لعنتی بیرون میومدی من به قطارم میرسیدم. اتفاق همیشگی و تکراری بازیگران و طرفدارانشون و نشون میده وقتی به شهرت رسیدی چقدر مسئولیت در برابر رفتار و کردار و آدم ها داری و نمیتونی به سادگی از کنار آدم ها و توجه و محبتشون ... دیدن ادامه ›› رد بشی
نمایشی به شدت جذاب با بازی مثل همیشه عالی و جذاب و ظریف ستاره پسیانی عزیز که بی شک یکی از بهترین های تاتر ما هستند و هوتن شکیبای خوب و دوست داشتنی
طراحی صحنه و دکور و نور و موسیقی و گریم عالی
و کارگردانی خوب و خلاق و غافلگیرکننده مرتضی اسماعیل کاشی نازنین
همه چی خوب و دوست داشتنی و عالی بود
نمایش صد در صد تا حدی شبیه به آثار دیوید فینچره. از تماشای این نمایش لذت بردم. دختری ضعیف که بعد از از بین رفتن آزادی، توانمندی و هویتش، قصد داره تا از سرنوشت و تقدیر و نهایتاً خودش انتقام بگیره. بُن‌مایه داستان رو مضمون اثر پروانه‌ای تشکیل میده که به نظرم بهترین پرداخت از این مضمون رو وودی آلن در فیلم match point داره.
بازی هوتن شکیبا رو دوست نداشتم؛ در شبی که من اجرا رو دیدم؛ احساس کردم خانم پسیانی اون شاهکار همیشگی نبودن.
با سلام من احساس میکردم اقای هوتن شکیبا از تماشاگر طلبکاره و یکجورایی خسته شده از اجرای هر شبه! نمیدونم شاید فقط احساس من بود
۲۸ مهر ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایش فوق العاده.... در کنار تاخیرهای فرسایشی، غیرقابل توجیه و "غیرمودبانه" پردیس تئاتر شهرزاد. غیرمودبانه ش برای او بخش هست که نه تنها هیچ عذرخواهی بابت تاخیر 40 دقیقه ای نمیشه، بلکه رفتار نامحترم و نگاه بالا به پایین "بسیار مشخص هست" که دقیقا موندم از کجا و چگونه نشات میگیره!
بی تردید و ۱۰۰‎٪ یکی از بهترین بهترییییین تئاترهایی بود که دیدم، فوق العاده بود! در تک تک صحنه ها تا لحظه ی پایانی نمایش به طرز عجیب و مسحورکننده ای تمام مغز و ذهنم درگیر اجرا بود و به هیچ عنوان متوجه گذر زمان نبودم! فوق العاده ترین و واقعی ترین حسها رو تجربه کردم!!! هر ثانیه همراه با مایکل تا لحظه ی آخر میفتادم در تله !
و خوشبختانه برای اولین بار که از ردیف ۹ بیننده ی اجرایی بودم، نور هیچ گوشی ای تمرکزم رو بهم نزد ، سکوت و نظم سالن کاملا گویای این بود که چقدر همگی در لحظه درگیر اتفاقات و بازی های ناب اند .
هر چقدر از کارگردانی عالی و بازی های درخشاااااااااان ستاره پسیانی و هوتن شکیبا بگم باز هم کمه .. موسیقی و نور عاملهای دیگر موفق و اثرگذار کار بودند بخصوص نور در بعضی صحنه ها .
چقدر یکبار دیدن این کار حیف بود. لحظه ای برای دیدن این اجرای بینظیر درنگ نکنید.
ممنون از نظر پر از اشتیاق اتون ؛ نظرات تماشاگران این نمایش رو که می خونم مشتاق میشم برای دیدن اش ؛ حتمن می بینم
۲۸ شهریور ۱۳۹۷
سپاس جناب شاهین ممنون از لطف شما،
شک نکنید در دیدنش .
۲۸ شهریور ۱۳۹۷
تمدید شد نمایش صد درصد
۲۹ شهریور ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید