آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال فیلم سلام بمبیی
S3 : 07:45:13 | com/org
بها: ۱,۵۰۰، ۱,۸۰۰، ۲,۰۰۰ و ۲,۵۰۰ تومان  |  جزییات
کیفیت ۴۸۰: ۱.۵۰۰ تومان
کیفیت ۷۲۰: ۱.۸۰۰ تومان
کیفیت ۱۰۸۰: ۲.۰۰۰ تومان
کیفیت ۱۰۸۰ (HQکیفیت بالا): ۲.۵۰۰ تومان
«سلام بمبیی» ملودرامی عاشقانه بوده و داستان آشنایی یک دختر هندی و یک پسر ایرانی را روایت میکند که هر دو دانشجوی پزشکی هستند و درگیر اتفاقات پیچیده ای می شوند.

عکس‌های پایه

فیلم سلام بمبیی | عکس
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
سینما مسوول بالا بردن سطح سوادِ مخاطبه! حتی در حوزۀ خودش و سواد سینمایی. این جدای از بحث اثرات فرهنگی و اجتماعی روی تماشاگرهاست. خوبه سینماگرهای ما با ساخت کارهای خوب، شعور مردم رو نسبت به سینما و فرهنگ ملی بالا ببرند. به هر قیمتی پول در نیارید عزیزان!
mohsen miladi، محمد روشنیان و امیر مسعود این را خواندند
محدثه این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
در مزخرف بودن این فیلم هرچی بگی کم گفتی
فنی هنری داستان موسیقی....
افتضاح
ارزش دیدن نداشت
امیر مسعود این را خواند
زی، محدثه و الهه الف این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
اصلا راجع به جزییات این فاجعه حرفی نمیزنم... فقط یه سوالی به شدت ذهن منو مشغول کرده، این که واقعا هندی ها تو خانواده خودشون انگلیسی صحبت میکنن؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!!!!!
تو فیلمای هندی معمولاً در مکالماتشون نرکیبی از انگلیسی و هندی استفاده می کنند. اما اینکه صد در صد انگلیسی صحبت کنند غیر وطبیعی جلوه می داد. :|
۱۱ دی ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
یعنی حتی برای آموزش زبان هم این فیلم رو توصیه نمی کنم ، علاوه بر نداشتن قصه ، شخصیت پردازی وووووو حتی تلاش نکردن دیالوگ ها رو با دستور زبان انگلیسی چک کنن. اینهمه سروصدا و ریخت و پاش بعد با همچین چیزی مواجه شدن ؟؟ فکر کنم لقب ضعیف ترین فیلم تاریخ سینمای ایران براش مناسب باشه
من فیلم رو ندیدم ولی همین که خوشبختانه تونسته انقد خوب بفروشه و باعث نجات سینمای ما و سینماهامون میشه قطعا نه تنها بدترین فیلم تاریخ نیست بلکه فیلم بدی هم نیست...هر فیلمی باید در کلاس و در حد ادعای خودش بررسی بشه ،سلام مومبای قرار بوده یک فیلم سرگرم کننده و شاد صرف باشه اون هم به سبک فیلمهای هندی پس قرار نیست داستان پیچیده یا پیچیدگی داستانی داشته باشه و با توجه به سبک هندی حتی لازم نیست به منطق خیای پایبند باشه و قرار هست تجسم ساده ترین و شیرین ترین و الکی ترین رویاهای بخش بزرگی از مردم باشه..... از همه اینها که بگذریم فروش بالای این فیلم و مشابهاش باعث میشه که سینماها تعطیل نشن ...و تهیه کننده ها اونقدری پول دتشته باشن که گهگاه فیلمای خوب هم بسازن و مثل مرگ ماهی و مارادونا نیستم با شکست تجاری مواجه بشن اما فاجعه رخ نده
۲۸ آذر ۱۳۹۵
کلا اگر کسی می خواد هرچی زبان استاندارد بلده یادش بره باید بره چند سال هند زندگی کنه یا اونجا درس بخونه. برای دانشجوهای رشته زبان انگلیسی هند یکی از بدترین گزینه های تحصیله. چون در اونجا انگلیسی پیجین صحبت می شه نه استاندارد.
۲۸ آذر ۱۳۹۵
جناب محمد رضا دانش به صرف پرفروش بودن یک اثر نمی تونیم بگیم اثر خوبیه. چه بسا فیلم ها و تئاترهای زیادی که فروش زیادی داشتند و رضایت مخاطب رو برآورده نکردند. مهم نظر بیننده بعد از تماشای فیلم یا تئاتره. فروش بالا که صرفا" با بازیگرای معروف و صد البته حضور بنیامین که خیلی ها به خاطر اون رفتند به دست میاد. من تو نظرات اکثر مردم خوندم که فقط به خاطر بنیامین رفتند و حالا اصلا" راضی نبودند. این میتونه نشون بده که این اثر یک اثر خوبیه؟
۲۹ آذر ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
من از فیلم خوشم اومد.کاری به هندی ایرانی بودنش ندارم همین که تونست با اینهمه مخاطب ارتباط بگیره نشون از خوب بودن فیلمه!
فیلم زردی که پیشنهاد نمیکنم حتی برای وقت گذرانی دیده بشه!
الهه الف، محمد لهاک و امیر مسعود این را خواندند
یاسمن، محدثه قربانی و زی این را دوست دارند
جناب گلسرخی

فرمایش شما متین.درسته که با یه نگاه اجمالی به اسامی بازیگران و محل فیلمبرداری میشه فهمید که به چه جور فیلمی رو به رو هستیم. اما همه اینا دلیل نمیشه که تماشاگر نظرش رو نسبت به فیلم و بازی ها بیان نکنه.

این حرف شما مثل این هست که کسی بگه معلومه فیلم آقای فرهادی فیلم خوبیه و در نتیجه نیازی به تعریف نداره.
۲۴ آذر ۱۳۹۵
متوجهم منظورتون هستم. اما همین زرد بودن و توصیه نکردنش صرفاً نظر شخص نسبت به فیلمه. حتی اگه بیان بدیهیات باشه :)
۲۴ آذر ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
یاسمن
درباره فیلم سلام بمبیی i
یه فیلم هندی زرد. با رعایت تمام مولفه های فیلم هندی. از زد و خورد و ازدواج اجباری گرفته تا اتفاقات تصادفی غیر محتمل. با این تفاوت که مولفه های هندی دیگه رو به دلیل خط قرمزهای سینمای ایران نمی بینیم. به هرحال این فیلم یه فیلم تجاری و گیشه هست که پول خوبی رو میتونه برای عوامل به ارمغان بیاره.
من گزینه "دیدم" رو انتخاب کردم. هرچند توصیه نمی کنم تماشاشو. :|
مرسی نظرتون رو نوشتین کمک کننده بود
۲۷ آذر ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید