تیوال نمایش صعصعه
S3 : 20:41:21
امکان خرید پایان یافته
  شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷
  ۲۰:۰۰
  ۵۵ دقیقه
 بها: ۳۵,۰۰۰ تومان

: بهرنگ بقایی
: دیبا خاتمی

: بهرنگ بقایی
: مرتضی حقیقت بیان
: آرش فصیح
: امیر نباتی
: زهرا سلطانی
: حورا سلیمانی
: هانیه همتی
کاری از گروه نمایش کارگاه
: گروه فیلم و تیاتر «و ناگهان»

همچنین می‌‌توانید به عنوان یک تماشاگر حامی، بسته هر پنج اجرا را با تخفیف ویژه و دیگر تسهیلات مخصوص تماشاگران حامی از لینک زیر خریداری کنید: » کنداکتور رپرتوار مونوگهان

«صعصعه»، روایتی از زندگی «بی‌بی مریم بختیاری» از چهره‌های برجسته‌ی مبارزه علیه استبداد قاجاری است. بی‌بی نقشی تاثیرگذار در فتح تهران و پایان استبداد صغیر داشته است.
شهر:
تهران

اخبار وابسته

» «صعصعه» نمایشی از بهرنگ بقایی

مکان

خیابان انقلاب، خیابان خارک، بن بست اول، پلاک ۵ خانه نمایش مهرگان
تلفن:  ۶۶۷۲۲۶۲۲ - ۶۶۷۲۴۸۱۵


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
خبرگزاری مهر

کاری از رپرتوار «مونوگهان»؛
«صعصعه» تنها یک شب روی صحنه است.

دومین نمایش رپرتوار «مونوگهان» با عنوان «صعصعه» به کارگردانی بهرنگ بقایی آهنگساز تئاتر است که فقط یک شب روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، دومین نمایش رپرتوار «مونوگهان»، نمایش «صعصعه» کاری از بهرنگ بقایی آهنگساز تئاتر است که فقط یک شب در خانه نمایش مهرگان اجرا می شود.

شنبه ۲۶ آبان‌ نمایش «صعصعه» به نویسندگی، کارگردانی و آهنگسازی بهرنگ بقایی در تماشاخانه مهرگان روی صحنه خواهد رفت. این نمایش که برای یک بازیگر نوشته شده تازه‌ترین نوشته‌ بهرنگ بقایی است که تنها بازیگر آن دیبا خاتمی خواهد بود. بقایی پیش از این نمایشنامه‌های «حملط»، «کورتیزول»، «و قطار ساعت بیست و یک به مقصد هرجا» را نوشته است.

مدیرتولید، دستیار و برنامه‌ریز نمایش «صعصعه» آرش فصیح و طراح نور آن مرتضا حقیقت‌بیان است. نمایش «صعصعه» دومین نمایش رپرتوار «مونوگهان» شنبه ۲۶ آبان‌ماه ساعت ۲۰ تنها برای یک بار در تماشاخانه‌ مهرگان اجرا خواهد شد.... دیدن ادامه »


امیرمسعود فدائی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
هنر آنلاین

"صعصعه" نمایشی از بهرنگ بقایی ا‌ست.

دومین نمایش رپرتوار "مونوگهان"، نمایش "صعصعه" کارِ بهرنگ بقایی، آهنگ‌ساز صاحب‌سبک در تئاتر است که در تماشاخانه مهرگان، فقط یک شب، روی صحنه خواهد رفت.

"صعصعه" نمایشی از بهرنگ بقایی ا‌ست
به گزارش هنرآنلاین، شنبه 26 آبان‌ماه نمایش "صعصعه" به نویسندگی، کارگردانی و آهنگ‌سازیِ بهرنگ بقایی، آهنگساز صاحب‌سبک در تئاتر، در تماشاخانه مهرگان، روی صحنه خواهد رفت. این نمایش که برای یک بازیگر نوشته شده، تازه‌ترین نوشته‌ بهرنگ بقایی است که تنها بازیگر آن "دیبا خاتمی" خواهد بود.

بقایی پیش از این نمایشنامه‌های حملط، کورتیزول، و قطار ساعت بیست و یک به مقصد هرجا را نوشته است. بهرنگ بقایی برای تماشاگران تئاتر با آهنگ‌سازیِ نمایش‌هایی چون: مرد بالشی، مریم و مرداویج، قرمز ... دیدن ادامه » و دیگران و ...بسیار آشناست و سال گذشته رمانِ نوگرای "مدارِ بدونِ باد" به قلم او از سوی نشر چشمه وارد بازار کتاب شد که با استقبال خوبی از سوی مخاطبان روبه‌رو شده است.

لازم به ذکر است، مدیرتولید، دستیار و برنامه‌ریزِ نمایشِ "صعصعه" آرش فصیح و طراح نور آن، مرتضا حقیقت‌بیان است. نمایش "صعصعه"، دومین نمایش رپرتوار "مونوگهان"، شنبه 26 آبان‌ماه ساعت 20 تنها برای یک بار در تماشاخانه‌ی مهرگان اجرا خواهد شد و سایت تیوال، سامانه‌ی خرید بلیت این نمایش است.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید

«صعصعه» بهرنگ بقایی در دومین نمایش رپرتوار «مونوگهان»

دومین نمایش رپرتوار «مونوگهان»، نمایش «صعصعه» کارِ بهرنگ بقایی، آهنگساز صاحب‌سبک در تئاتر است که در تماشاخانه مهرگان، فقط یک شب، روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش ایلنا، شنبه ۲۶ آبان نمایش «صعصعه» به نویسندگی، کارگردانی و آهنگسازیِ بهرنگ بقایی، آهنگساز صاحب‌سبک در تئاتر، در تماشاخانه مهرگان، روی صحنه خواهد رفت. این نمایش که برای یک بازیگر نوشته شده، تازه‌ترین نوشته‌ی بهرنگ بقایی است که تنها بازیگر آن «دیبا خاتمی» خواهد بود.

بقایی پیش از این نمایشنامه‌های حملط، کورتیزول، و قطار ساعت بیست و یک به مقصد هرجا را نوشته است. بهرنگ بقایی برای تماشاگران تئاتر با آهنگسازیِ نمایش‌هایی چون: مرد بالشی، مریم و مرداویج، قرمز و دیگران و ...بسیار آشناست و سال گذشته رمانِ نوگرای «مدارِ بدونِ باد» ... دیدن ادامه » به قلم او، از سوی نشر چشمه وارد بازار کتاب شد که با استقبال خوبی از سوی مخاطبان روبه‌رو شده است.

لازم به ذکر است، مدیرتولید، دستیار و برنامه‌ریزِ نمایشِ «صعصعه» آرش فصیح و طراح نور آن، مرتضا حقیقت‌بیان است. نمایش «صعصعه»، دومین نمایش رپرتوار «مونوگهان»، شنبه ۲۶ آبان‌ماه ساعت ۲۰ تنها برای یک بار در تماشاخانه‌ی مهرگان اجرا خواهد شد و سایت تیوال، سامانه‌ی خرید بلیت این نمایش است.
محمد لهاک این را خواند
دانیال درنا و Yasaman Khodadoust این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایش، از نمایش‌های رپرتوار مونوگهان،به نویسندگی، کارگردانی بهرنگ بقایی و با بازی دیبا خاتمی، آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید