آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش شادی حقیقی، آرام و بی صداست
S3 : 01:37:40 | com/org
امکان خرید پایان یافته
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳
۱۹:۰۰
بها: ۲۰,۰۰۰ و ۱۵,۰۰۰ تومان  |  جزییات
همکف: ۲۰.۰۰۰ تومان
بالکن: ۱۵.۰۰۰ تومان

گزارش تصویری تیوال از تمرین نمایش ایمایی شادی حقیقی آرام و بی صداست / عکاس: بابک حقی

... دیدن همه عکس‌ها ››

مکان

تقاطع خیابان انقلاب و ولی‌عصر (عج)، مجموعه فرهنگی و هنری تئاترشهر
تلفن:  ۶۶۴۶۰۵۹۲-۴

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
دوستان عزیز و گرامی تیوالی
با سلام
نمایشِِ «شادی حقیقی، آرام و بی صداست»، با هدف حمایت از بیماران مبتلا به سرطان، در حالی بر روی صحنه می رود که جناب بهرام ریحانی عزیز- که خود نیز با این بیماری به سختی دست و پنجه نرم می کنند- هفته ی گذشته تحت عمل جراحی دشواری قرار گرفته و اینک با زخم هایی دردناک بر تن، تصمیم دارند ان شاء الله امروز (شنبه مورخ 18 مرداد 93- ساعت 19) خود نیز در کسوت بازیگر، بر روی صحنه ظاهر شده و ایفای نقش نمایند.
ضمن آرزوی سلامتی و بهبودی برای این هنرمند گرامی و تمامی مبتلایان به این بیماری؛ از دوستان هنردوستِ تیوالی تقاضا دارم با حضور و استقبال از این اقدامِ زیبا و ستودنی، گروه را در رسیدن به این هدفِ خیر، حمایت و یاری نمایند.
با سپاس
دوستان عزیز
سامانه ی فروش اینترنتی بلیت تئاتر شهر، از دیشب تا الان و صرفا" برای خرید بلیت این نمایش دچار مشکل شده (!) و امکان تهیهٔ بلیت از سایت مذکور، مقدور نیست! تلفن تئاتر شهر هم پاسخگو نیستند. به شمارهٔ سامانهٔ پیامکی هم پیام ارسال نمودم، اما متأسفانه مشکل مرتفع نشد. نمی دانم واقعا" چه کسی باید نسبت به این سهل انگاری برای نمایشی که فقط یک اجرا دارد و با چنین شرایط خاصی مواجه است، پاسخگو باشد!
۱۸ مرداد ۱۳۹۳
مگه شنبه ها تعطیل نیست ؟
۱۸ مرداد ۱۳۹۳
استثنا برای این نمایش خیر:)
۱۸ مرداد ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید