کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال نمایش کمدی، موزیکال، عاشقانه شاخ نبات
S3 : 07:07:16 | com/org
امکان خرید پایان یافته
  ۰۴ مهر تا ۰۲ آبان ۱۳۹۳
  ۱۸:۱۵
  ۲ ساعت و ۱۰ دقیقه
 بها: ۳۰,۰۰۰، ۲۵,۰۰۰ و ۱۵,۰۰۰ تومان  |  جزییات
همکف: ۳۰.۰۰۰ تومان
بالکن یک: ۲۵.۰۰۰ تومان
بالکن دو و سه: ۱۵.۰۰۰ تومان


خلاصه نمایش:

نگاهی متفاوت به منظومه موش و گربه عبید زاکانی

گر تو داری عقل هوش * بشنو حدیث گربه و موش
بی جوش و بی خروش * بنشین به پای قصه‌ای نوش

از وقتی آدمها آن عمارت قدیمی را به دلیل نامعلوم ترک کرده بودند، آنجا مکانی شده بود برای عیش و

معاش موش‌ها و گربه ها.
از وقتی که آدم ها آن عمارت قدیمی را به دلایل نامعلوم ترک کرده بودند، اگر چه قصه‌ی آدم‌ها تمام شده بود، اما قصه ی زندگی همچنان ادامه داشت.
قصه‌ ای که یک سویش "بودن" وسوی دیگرش "نبودن" بود. قصه‌ی هستی و نیستی.

شاخ نبات: گربه می‌خواد زنده باشه،‌موش محکوم به فناست.
از قدیم الایام فی ما بین جماعت موش و گربه عمارت پیمانی منعقد بود، که در سال یک شبانه روز کامل میان دو جماعت پیوند دوستی نامحدود حاکم باشد. یعنی اینکه در آن شبانه روز گربه از شکار موش اکیدا منع بود.

در آن 24 ساعت موسوم به "گربه روز موش" طنین آوای موسیقی و پای کوبی دست افشانی تو امان موش و گربه در فضای عمارت می‌پیچید و درو دیوار می لرزاند.
قصه‌ی شاخ نبات از صبح آن روز جشن "گربه روز موش" آغاز شد. زمانی که فقط دقایقی به پایان جشن مانده بود، آن زمان که چند موش شیطنت می‌کنند و به سبب حماقت گربه ها عقربه ساعت را، محض رقص و شادی طولانی تر نیم ساعت بر می‌گردانند تا گربه‌ها بازی را برهم زنند و به سوی موش‌ها یورش برند...

یادداشت کارگردان:

دست‌مایه‌ی اصلی نگارش نمایشنامه‌های من جملگی معلول اتفاقات است. این اتفاقات گاه با شنیدن و دیدن تولید شده و گاه حاصل تلنگری بوده که طی دوره‌ای مطالعاتی به دست آمده و البته گاه نیز نتیجه‌ی سفارش دیگری بوده است. بنابراین هرگز از پیش تصمیمی خودآگاه برای طرح نمایش در قالب موضوع یا قصه‌ی خاص در ذهن پرورش نداده‌ام.
نمایش "شیخ صنعان" گرچه محصول بخشی از خاطرات گم شده و مبهم کودکی‌ام بود، اما فکر اولیه‌ی آن در یک بعدازظهر بارانی شاعرانه در یکی از شرقی ترین روستاهای ایران در ایام تصویربرداری کلیپ "نوایی" حادث شد.

"سلامان و ابسال" تبلور شور و حال تجربه‌ی روحانی بود که همچون که یک واقعه در شبی مهتابی،‌ ناگاه همه‌ی وجودم را در نور دید و ناگاه چشم گوشودم و آم شور و غوغا را به صورت طرحی نمایشی یافتم. "کنیزک من" در آغاز سفارش دوستی خوش قریحه‌ی بود. برای سال مولانا. اما آنگاه که متن به پیروی از زیبای‌های ناخودآگاهم شکل گرفت،‌ از اندیشه‌ی آن دوست دور افتاده و در اجرا مورد بی مهری قرار گرفت و مهجور ماند و بالاخره "شاخ نبات" نخست تقاضای نافرجام دوست و همکارم بود که ناگهان برای بازنویسی متنی از "منظومه‌ی عبیدزاکانی" به دستم رسید. همزمان با اوضاعی مالامال از یاس و ناامیدی و نیز به موازات ادامه‌ی پژوهش‌های چندین ساله‌ام تحت عنوان " دایرة المعارف قافیه". پس در حوزه‌ی معنا قایم به آن فضای یاس‌آور شد و درحوزه‌ی زبان از حال و هوای آن دوره‌ی پژوهش کل وزن و قافیه تبعیت کرد.
بنابر این شاخ نبات به خلاف دیگر آثارم، پیش از آن که نتیجه‌ی احساسات آنی شاعرانه ام باشد، یک شوخی متکی بر مهندسی کلمه و عبارت است...

 **دانشجویان محترم می توانند 6 تا 8 مهرماه با ارایه کارت دانشجوی به گیشه از تخفیف ۳۰٪ برخوردار شوند**

نکته مهم: تماشاگران محترم دقت نمایند به دلیل تعمیرات در خیابان شهریار، امکان استفاده از پارکینگ مجموعه بنیاد رودکی و محدوده خیابان شهریار به عنوان پارکینگ فعلا وجود ندارد.

گزارش تصویری تیوال از نمایش شاخ نبات / عکاس: شراره سامعی

... دیدن همه عکس‌ها ››

گزارش تصویری تیوال از تمرین نمایش شاخ نبات / عکاس: شراره سامعی

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› تخفیف دانشجویی نمایش " شاخه نبات " برای دانشجویان کلیه‌ی رشته‌ها

›› به بهانه اجرای نمایش "شاخ نبات" در تالار وحدت

آواها

مکان

خیابان حافظ، خیابان استاد شهریار، تالار وحدت
تلفن:  ۶۶۷۳۱۴۱۹، ۶۶۷۰۵۱۰۱

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
لغو اجرای نمایش شاخ نبات در روز جمعه 2 آبان

خریداران محترم با ارسال ایمیلی به پشتیبانی تیوال به نشانی support@tiwall.com (دربرگیرنده نام نمایش، شماره پیگیری، شماره کارت و نام صاحب کارت) خرید خود را لغو نمایند.
رومینا خلج هدایتی و وحید مقدم این را خواندند
چرا؟!!!
۰۱ آبان ۱۳۹۳
شاهین جان اگر نظر خانم مدیرزاده رو "آقای نصیری ، درواقع لذت دیدنش رو ازما گرفتند!!" بخونی فک کنم مسأله حل بشه :-p
۰۳ آبان ۱۳۹۳
D:آقای نصیری آخه شما گفتین لذت دیدن نمایش رو از "خودتون" گرفتین ... منم منظورم این بود که ما بی تقصیریم !:)
۰۳ آبان ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
خبر مهم: با توجه به اعلام روابط عمومی نمایش کمدی، موزیکال، عاشقانه شاخ نبات، در روز های سه شنبه ۲۲ و چهارشنبه ۲۳ مهرماه اجرا نمی‌شود، خریداران محترم این برنامه می توانند به روز های دیگر این برنامه جابجا شوند. برای جابجایی لطفا با شماره تلفن ۶۶۰۳۰۰۵۶ تماس بگیرید.
همچنین دوستانی که امکان یا تمایل حضور در این روز را ندارند می توانند با ایمیلی به پشتیبانی تیوال به نشانی support@tiwall.com (دربرگیرنده شماره پیگیری، شماره کارت و نام صاحب کارت) خرید خود را لغو فرمایند.
عاطفه جنابی و وحید هوبخت این را خواندند
علی کریمی( کاکتوس ) این را دوست دارد
این دومین باره که بلیت میگیرم و نمایش لغو میشه شانس منه
۲۳ مهر ۱۳۹۳
با درود شماره ای که دادین میره رو فکس
۲۳ مهر ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
اگر داری تو عقل و دانش و هوش / بیا بشنو حدیث گربه و موش
................
موش و گربه به عنوان یکی از منظومه های سیاسی عبید زاکانی، روایت حاکم و محکوم است در تمامی زمان ها و اقتباس جناب شمسایی از این اثر و نمایش ارائه شده، بن مایه اصلی روایت را بر همین مبنا پیش می برد. هرچند نحوه اجرای موزیکال وزنه سنگین نمایش است و اولویت جذابیت های بصری سبب شده محتوی در لایه های پنهان تر قرار گیرد، تلاش این گروه و سبک مورد نظرشان ستودنی است. روایت موش و گربه همانطور که در قطعه ای که در میانه نمایش نیز مدام تکرار می شود، دعوت به تفکر است برای آنکه دارد عقل و دانش و هوش،،، تفکر در نسبت ها و روابط حاکم بر این دنیا و فریبکاران و فریب خوردگان. موش های ساده ای که چه راحت نسبت گربه با خود را فراموش کرده وی را که به ظاهر توبه کار و زاهد و عاشق شده، بر تخت می نشانند و با خوشحالی و سرور بندگیش را می کنند، خود کرده را که تدبیر نیست، مجبور به فنا می شوند برای سیر کردن ولع شاه دست نشانده شان!
معاصر سازی اثر با استفاده از نحوه ی بیان، محتوای کلام و طعنه به آداب و گفتمان امروز، کنایه است با ابزار طنز به اکنون ما که نقطه اوجش صحنه تاج بر سر گذاشتن گربه ابلق است و سخنرانی وی و چه شوری دارند موشان شوربخت.
آهنگسازی و اجرای موسیقی متناسب با ماهیت اثر و سازهای منتخب و آواها همگی همچون حرکات موزون، هماهنگ و دل نشین. و تکرار نظرات دوستان است و بسیار مهم که بار سنگینی بر دوش جناب اختری است در جذب تماشاگر برای 130 دقیقه و به حق که از عهده این مسئولیت به خوبی برامده اند.
و کم لطفی است اگر بازی دیگر عزیزان این گروه نادیده گرفته ... دیدن ادامه ›› شود که بسیار عالی بودند و دوست داشتنی.
پیشنهادم برای عزیزان این گروه در باب مدت زمان نمایش است، داستان از زمانی که گربه ابلق عاشق شاخ نبات شده جان گرفته و در بخش هایی دچار افت و خیز است، نحوه اجرا به شکلی است که می تواند سبب جذب تماشاگر حاضر در سالن باشد اما برای انتخاب اثر، زمان طولانی، تاحدی ریسک انتخاب را بالا می برد. تصورم بر این است اگر نمایش فشرده تر بود و شاید با اثری در حدود90 یا 100 دقیقه روبرو بودیم، تمایل بر دیدن این نمایش برای عده ای افزایش میافت. به هر حال سبک نوینی است و تماشاگران بسیار پیش فرضی ندارند که مورد علاقه شان است یا خیر و همین سبب می شود با در نظر گرفتن زمان طولانی، پرهیز کنند هرچند شاید که میدیدند و میپسندیدند.. از زحمت بسیار این گروه سپاسگزارم و امیدوارم استقبال روزهای آتی با توجه به شخصی بودن ساخت این نمایش و عدم حمایت مالی نهادها، خستگی از دوش عزیزان بزداید.
** تخفیف ویژه ۵۰% ویژه اعضای تیوال برای فردا سه شنبه و چهارشنبه همینک روی تیوال **
سپیده و غزل بانو این را خواندند
علی ابراهیم، فربد و علی کریمی( کاکتوس ) این را دوست دارند
همیارى عزیز بهتر نیست تخفیفات زودتر اعلام کنید حالا که ما براى دوشنبه بلیط گرفتیم سه شنبه وچهارشنبه شامل تخفیف شد
۱۴ مهر ۱۳۹۳
اینجا نوشته که:
- برای دو روز سه شنبه ۱۵ و چهارشنبه ۱۶ مهرماه "تمامی بخش های سالن" با ۵۰٪ تخفیف
پس چرا من وقتی می خوام بالکن یک رو بگیرم تخفبف کمتر از 50 درصده؟ به جای 25000 می زنه 17500.
دلیلش چیه؟!
۱۵ مهر ۱۳۹۳
کاش میشد تخفیف برای اعضای تیوال برای هفته ی بعدم تمدید میشد. امکانش هست؟؟
۱۷ مهر ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
به آگاهی می‌رسد امکان خرید روزهای تازه این نمایش از ساعت 15 امروز در تیوال جای خواهد گرفت.
نیلوفر مخلصی این را خواند
گلشن قربانیان و علی کریمی( کاکتوس ) این را دوست دارند
سلام
ببخشید ردیف 1 تا 7 رو از کجا باید بگیریم؟
۰۵ مهر ۱۳۹۳
بازهم که هفت ردیف اول رو گروه محترم اشغال کردن ؟!! مگه عنوان نشد این جریان مربوط به چند روز اوله ؟؟؟؟
۰۵ مهر ۱۳۹۳
سلام. من دیشب تئاتر رو دیدم.
آیا فیلم تئاتر موجوده؟
۰۷ مهر ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
خبر مهم: با توجه به اعلام مرکز هنرهای نمایشی، نمایش اپرا-تئاتر ایرانی شاخ نبات (کمدی عاشقانه) در روز چهارشنبه ۰9 مهرماه به علت وفات امام محمد باقر (ع) اجرا نمی‌شود، خریداران محترم این برنامه می توانند به روز های دیگر این برنامه جابجا شوند.
همچنین دوستانی که امکان یا تمایل حضور در این روز را ندارند می توانند با ایمیلی به پشتیبانی تیوال به نشانی support@tiwall.com (دربرگیرنده شماره پیگیری، شماره کارت و نام صاحب کارت) خرید خود را لغو فرمایند.
رومینا خلج هدایتی و نیلوفر مخلصی این را خواندند
علی کریمی( کاکتوس ) این را دوست دارد
جسارتا وفات امام باقر یه حادثه ی ناگهانی نبود که بگیم در این هفته روی داده! بی زحمت آدرس مرکز هنر های نمایشی رو اعلام بفرمایید که یک سررسید براشون به عنوان هدیه بفرستیم!
۰۱ مهر ۱۳۹۳
درود بر شما خانم انصاری

برای جابجای می توانید ایمیلی به پشتیبانی تیوال به نشانی support@tiwall.com ارسال بفرمایید.
۰۱ مهر ۱۳۹۳
میبخشید همیاری جان...
شهادت هست البته:)
۰۴ مهر ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
به آگاهی می رسد امکان خرید اینترنتی هفته نخست این نمایش آغاز شده است.
manimoon این را خواند
علی اصغر شیرازیان و علی کریمی( کاکتوس ) این را دوست دارند
جرا روز رو انتخاب میکنم امکان انتخاب صندلی نمیده
۲۴ شهریور ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
دوستان پیشنهاد میکنم دیدن این اپرا-تئاتر رو از دست ندین . اقای روزبه اختری در نقش گربه ابلق واقعا شاهکار هستند .
با سلام خدمت همه دوستانم بخصوص مهران عزیزم...
به عنوان بازیگری که مدت چندین ماه افتخار تمرین در کنار بازیگران بزرگی چون روزیه اختری عزیز نصییبم شد,مژده یک ایفای نفش شگرف و متفاوت رو یه علاقه مندان این هنر متعالی میدم...به امیدش و به یاریش
۲۳ شهریور ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
تیزر دیدنی این نمایش که از مهرماه در تالار وحدت به روی صحنه می رود در برگه نمایش جای گرفت.

آغاز خرید اینترنتی از شنبه 22 شهریورماه ساعت 12 ظهر در تیوال
دوستان عزیز تیوالی و علاقه مندان به هنر تاتر جهت پیگیری اخبار و آگاهی از زمان اجرا و جزئیات نمایش "شاخ نبات" میتوانید از لینک های زیر استفاده نمایید...
.
.
.
.
google plus: https://plus.google.com/u/0/communities/117568922184192075611
facebook: https://www.facebook.com/shakhnabat2
.
.
ازینکه با نظرات و انتقادهای سازنده مارا در رفع کاستی ها یاری میکنید متشکریم....
"گروه نمایش شاخ نبات"

گپی با مهناز غمخوار بازیگر اپرا تئاتر شاخ نبات دوشنبه 16 تیر

سابقه ی حرفه ای:

بازی در نمایش رو از سال 70 در هفت سالگی شروع کردم و بعد از اون در سینما و تلویزیون هم فعالیت میکنم. در
زمینه موسیقی)سینما تلویزیون تأتر( هم بطور حرفه ای از سال 75 فعالیت دارم.
بازی در نمایشهای:بچه تابستان-شازده کوچولو-شهرزاد- شمس- ملکه جنیان- رویاهای خلیج فارس و...... فیلم سینمایی
عیالوار... .سریالها:آرزو- عکاسخانه- خانه ... دیدن ادامه ›› ای در تاریکی- شهرقشنگ- سلام-هتل پاپلی- این دادگاه نیست-فرزند صالح
و.........خوانندگی سولیست برای فیلمهای سینمایی: ژانیگل- مرثیه برف- چشمان سیاه- چپ دست- سه زن-ورود اقایان
ممنوع.خوانندگی برای تلویزیون: سرزمین جادو- آهنگ جشن عاطفه ها)پنجره ها واشده سوی عاطفه ها(مسافر- واقعیت
مجازی- دست بالای دست- آسه آسه)رسانه های خانگی.دوبله و آواز(و.......خوانندگی در تأتر: آوا- روژان- رویاهای
خلیج فارس- نصرت خانوم مادرم- آسمان و زمین- ساقی- یک دامان ماه وستاره و.......¬¬
درباره نقشت بگو ؟...........
در نقش جگرگوش بازی میکنم، یه موش آوازه خوان..
چطور شد در این نمایش همکاری کردید ؟ ..........
من آقای شمسایی رو از قدیم ) کودکی ( می شناختم و کارهاشون رو دنبال می کردم ولی هیچوقت فرصتی نشد که با
ایشون همکاری داشته باشم، تا اینکه چند وقت پیش این کار به من پیشنهاد شد و باتوجه به اینکه کار جالب و جدیدی بود..
قبول کردم.
درباره متن بگو ؟...............
متن کار برگرفته از موش و گربه عبید زاکانی هست اما متفاوت از اون، به سبک کمدی عاشقانه.. شخصیتهای نمایش در
قالب موش و گربه ظاهر میشن..نه تنها متن، ایرونی و زیباست و جای بحث داره، که با فضای کاملا موزیکال ایرونی هم
روبه رو میشید، که همین جالب و دوست داشتنیه..و چقدر خوبه که شاهد به روی صحنه رفتن این نوع کارها باشیم، چرا
که این فرهنگ ماست و همانطور که اروپایی ها اپرا دارند ما هم می تونیم تأتر موزیکال خودمون رو داشته باشیم با
معیارهای خودمون و...........
آیا این کار که در سال 89به روی صحنه رفت رو دیدی ؟.........
بله دیدم... و دوست داشتم.
کار با آقای شمسایی چطوره ؟..........
بسیار خووب.....کار کردن در کنار ایشون رو دوست دارم، بخاطر شخصیت خاص و مهربونی که دارن و بیشتر از اینکه
کارگردان کار باشن با گروه رفیق هست

گفتگو کننده : رخساره اخوت
چه عجب :) امیدوارم هر روز مصاحبه ها و اخبار بیشتری از این نمایش بشنویم :)
۰۳ مرداد ۱۳۹۳
حتما جناب نصیری عزیز...
۰۳ مرداد ۱۳۹۳
آقا هادی عزیز واقعا مدت طولانیه که این صفحه ایجاد شده اما اخبار بسیار کمی در مورد این نمایش منتشر شده. ممنون از قرار دادن این مصاحبه
۰۳ مرداد ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
اطلاعات اپرا تئاتر شاخ نبات در صفحه فیس بوک (کمدی-عاشقانه "شاخ نبات") درج شده است .
با لایک کردن این صفحه، اخبار آینده این نمایش هم در صفحه شما قرار می گیرد .
hadi safararab و آرمان امامی این را خواندند
رخساره اخوت و زهره شاداب این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
دوست عزیز تیوالی : یکی از معضلات امروز تئاتر ایران اینه که نمایش ها به دلیل مشکلات ممیزی فقط چند روز قبل از اجرای عمومی مجوز اجرا هاشون صادر می شه تا اینگونه امکان تبلیغات از گروه سلب بشه.حالا نمایشی موفق شده 4 ماه قبل از اجرای عمومی مجوز بگیره تا بتونه تبلیغات مختصرش رو شروع کنه، کار بد یا به زعم شما کاری عجیب کرده؟! به نظر من کار شما عجیب تره. اینکه نمایشی رو یک گروه 60 70 نفره به مدت شش ماه با خون دل تمرین کنند و با مغازه ساندویچ فروشی قیاس بشوند!!
جناب شمسایی عزیز گروه کار عجیبی نکرده. خیلی هم کار خوبی کرده و دستش درد نکنه. انتقاد دوستان به صفحه ی که تیوال برای این نمایش ایجاد کرده نه گروه نمایش.
البته این انتقاد تا حدی به شما هم وارده. اگه قصدتون انجام تبلیغ برای نمایش که خیلی هم کار خوبی باید بگم متاسفانه به غیر از یک لینک هیچ اقدام دیگه ای جهت شناسوندن کارتون انجام ندادید. تئاتری که ظاهرا قبلا هم اجرا شده پتانسیل خیلی بیشتری برای تبلیغ داره. میتونید لینک خبرهای مربوط به اجرا قبل رو بذارید. اسم بازیگران اجرا قبل و این اجرا رو بذارید. عکسهای قبل و تمرین این اجراء رو بذارید. نظر بزرگان این عرصه رو در باره این کار بذارید و......
مطمئن باشید کسی قصد توهین به شما و گروه شما رو نداشته.
امیدوارم سوء تفاهم پیش اومده رو تونسته باشم برطرف کنم.
مانا باشید
۱۵ تیر ۱۳۹۳
جناب شمسایی عزیز سلام

گفتنی ها رو جناب آقای قویم گفتند. من اون شوخی رو انجام دادم و مخاطبم کاملا تیوال بود نه گروه شما. متاسفم که سو تفاهم ایجاد شده و بابت این سوتفاهم پوزش میخوام و امیدوارم دلگیر نشده باشید. ماه هاست این صفحه رو در فهرست خواسته های خودم در تیوال گذاشتم و به شدت منتظر شروعش هستم. من هم مثل جناب قویم انتظار دارم حداقل این برگه اندکی تکون بخوره و اطلاعاتی از بازیگران و عوامل نمایش منتشر بشه. بعضی شنیده ها میگه این نمایش باز اجرایی از یک کار قدیمیه. دست کم اطلاعات مربوط به اون اجرا رو در اختیار تیوال قرار بدید. خدا نیاره روزی رو که ما زحمت هنرمند رو با شغلی مثل ساندویچی مقایسه کنیم. فقط خواستم بگم ساخت این برگه بدون وجود اطلاعات کافی چنین حسی رو به من میده. انتظار دارم اطلاعات بیشتر و بهتری رو از کار شما بشنوم و بی صبرانه منتظر شروع نمایش تون خواهم بود.
۱۵ تیر ۱۳۹۳
واقعن تیوال هم عجیبه بعضی از نمایشها روزای آخر اجراشون برگشون درست میشه و بعضی ها هم ماهها قبل از شروع اجرا...
درهرصورت جناب شمسایی ما هم مانند دوستان منتظر شروع این نمایش هستیم و مطمئنن به تماشای این کار خواهیم نشست....
۱۵ تیر ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
یکی از عجیب ترین برگه هایی که تا به حال در تیوال ایجاد شده! چندین ماه پیش از اجرای یک برنامه و در حالتی که هیچ اطلاعات خاصی از اون برنامه وجود نداره! مثل این پارچه نوشته هایی که توش می نویسند: به زودی در این مکان پیتزا و ساندویچی . . . افتتاح خواهد شد :) حالا عجله ای نبود دوستان تیوالی.
بهتره یکم صبور باشین مطمئنم این کار ارزش تلاش در تبلیغات و اطلاع رسانی رو داشته باشه
۲۳ مرداد ۱۳۹۳
خانم اخوت یه بار دیگه هم توضیح دادم الان هم عرض می کنم: این نوشته ی من به هیچ عنوان جسارت به گروه این نمایش و نادیده گرفتن و بی ارزش پنداشتن تلاش های این بزرگواران نبوده. انتقاد به تیم تبلیغات و تیواله. اتفاقا خیلی خوبه که چند ماه قبل از یک اجرای مهم برگه اش در تیوال ایجاد بشه و مخاطب به انتظار یک اثر خوب بنشینه اما وقتی برگه خالی از اطلاعاته و تیم تبلیغاتی این کار هیچ حرکتی برای اون انجام نمیدن (خبر های مربوط به تمرین، تصاویر تمرین، خاطرات اجرا های گذشته، خلاصه داستان، نقد های قبلی در مورد اجرای گذشته و غیره) این برگه فایده ای نخواهد داشت.
۲۳ مرداد ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
بازیگراش کیا هستن؟
علی ابراهیم این را خواند
بازیگرها ی کار اغلب خواننده هم هستند. انشالله تشریف میارین می بینین
۲۳ مرداد ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
من این نمایشو چند سال پیش (یادم نیست 3 یا 4 سال پیش بود فکر کنم ) ..از هر جهت عااالی بود نمایش ،خوشحالم که دوباره اجرا میره و حتما به دیدنش میرم ..
تنها بری نمی بخشمت زهره ;)))
۱۳ خرداد ۱۳۹۳
manam biyam?
۲۲ شهریور ۱۳۹۳
فرزانه جون خوشحال میشیم ببینیمتون
۲۲ شهریور ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
سلام
دوستان من خیلی سرم شلوغه تا موقع اجرا هم کلی کنفرانس و مقاله و از این داستانها دارم
لطفا دوستانی که پیگیرن برای دیدن این نمایش هر وقت اعلان شد برای من هم ٤ تا بلیط بگیرن هزینشو کارت به کارت میکنم!
اینم شماره موبایلم
٠٩١٢٣٩٩٤٩٩١
دستتون درد نکنه
آرامیس
niloofar.Lotus، hanieh kh، زهره شاداب و فاطمه شجاعى این را خواندند
علی اصغر شیرازیان این را دوست دارد
دیگه این یه موردو تو تیوال ندیده بودیم که دیدیم :)))
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳
یادمه بابا بزرگم میگفت واسه موفقیت تو هر کاری یا باید اولین باشی یا بهترین!
مصطفی جون یه جوری خواستم اولی باشم :))))
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
وای این همون برداشت آزاد از منظومه ی موش و گربه اس دیگه؟ اشتباه که نمیکنم !
چقدر اون اجرا برام خاطره انگیز و زیبا بود ... :)
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
این نمایش عالی بود جناب صالحی در این نمایش بی نظیر بودند!
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید