آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال گردش سقراطی |برنامه سیزدهم: محاکمه سقراط در روزگار کرونا|
S3 : 08:12:44 | com/org
خـریــــد
٪۲۰ تخفیف
ظرفیت محدود است.
۱۲ و ۱۳ تیرماه ۱۳۹۹ - از ساعت ۱۸ تا ۲۰
۱۸:۰۰
بها: ۳۰,۰۰۰ تومان

برنامه سیزدهم: محاکمه سقراط در روزگار کرونا


می‌گویند سقراط برای حقیقت جام شوکران را نوشید و خود را کشت. آنها همه حقیقت را نمی‌گویند. کسانی که در دادگاه به مرگ سقراط رأی دادند دلایل روشنی داشتند. سقراط که در بند بود امکان فرارش مهیا شد اما ماند و شوکران را سرکشید. همچنان صدها سوال درباره این ماجرا وجود دارد. هزاران سال است که مفسران درباره آن می‌نویسند. شاید کرونا فرصت خوبی باشد که بار دیگر با سقراط درباره ماهیت حقیقت شهر بیاندیشیم. دموکراسی، قانون، تعلیم و تربیت، قضاوت، و ده‌ها مفهوم دیگر. مبنای ما دو متن است: آپولوژی و کریتون.


برای شرکت در این گردش سقراطی نیاز به هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید. با اثرگذارترین اتفاق تاریخ فکر مواجه خواهیم شد، بدون پیش‌فرض و با همراهی هم.


با ارائه امیر خراسانی


» این برنامه در دو جلسه (۱۲ و ۱۳ تیرماه - از ساعت ۱۸ تا ۲۰) به صورت آنلاین برگزار خواهد شد و جزییات چگونگی شرکت در جلسات به آگاهی خریداران خواهد رسید.


اطلاعات بیشتر:
۰۹۳۹۱۲۰۷۶۰۳

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید