آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش سوتفاهم
S3 : 15:56:09 | com/org
۱۲ تا ۳۱ مرداد
۱۸:۰۰
۱ ساعت و ۳۰ دقیقه
بها: ۳۰,۰۰۰ تومان
مسافرخانه ای کوچک و تمیز با وسایل قدیمی در ابتدای جاده ای که به شهر سرد و ابری ختم می شود. مادر و دختری تنها در این مسافرخانه مشتریان خود را می کشند تا....

نگاهی متفاوت به زندگی آدم ها وقتی در شرایط مشابه قرار می گیرند. زمانیکه تصمیم نهایی آدم ها مسیر زندگی آن ها را رقم می زند. وقتی مکان آرامش روان و افکارت را بهم می ریزد . آیا همه‌ی ما در زمان ها و مکان های یکسان قدرت رفتاری متفاوت را داریم؟

مکان

خیابان انقلاب، ضلع شمال غرب چهارراه ولیعصر، جنب داروخانه، پلاک ۱۴۷۸
تلفن:  ۶۶۹۷۹۴۶۸، ۶۶۹۷۹۴۷۵

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
لولی وش مغموم
درباره نمایش سوتفاهم i
نمایش بسیار عالی و خوبی بود. با اینکه متن نمایشنامه کمابیش تغییر کرده بود ولی باز هم به خوبی از اَلمان های فلسفه و دیدگاه کامو، بهره برده بود. با اینکه خود محتوا در اصل سنگین هستند اما بازی‌ها و کارگردانی به خوبی توانسته‌اند آن‌ها را تبدیل به نمایشی برای عامه‌ی مردم کرده و حوصله‌سربر نباشند. موسیقی و نور هم به خوبی از پس القای حس برآمده بودند. دکور و صحنه هم با ظرافت و وسواس تحسین برانگیزی طراحی و چیده شده بودند. تشکر میکنم از تیم هنری سافاتا بابت زحماتی که کشیدند و نمایش خوبی که ترتیب دادند.
پویا فلاح این را خواند
Mahyar Mehdikhani این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
برای من که شیفته‌ی ادبیات اگزیستانسیالیستی هستم هر اجرایی از کامو یا سارتر دلنشین و دوست داشتنی است. اجرای خوبی بود و شعارگونگی اصل نمایشنامه را حفظ کرده بود، "انسان‌ها تنها به دنیا می‌آیند، تنها زندگی می‌کنند و تنها می‌میرند". با توجه به وضعیت کرونا و اقبال کمی که به حضور در سالن‌های نمایش وجود دارد ترجیح می‌دهم فعلا نقد نکنم و فقط از دوستان خواهش کنم سالن‌های تئاتر را خالی نگذارند و این هنر شکننده را بدون پشتوانه اجتماعی رها نکنند، قطعا حضور در سالن تئاتر با رعایت پروتکل‌ها خطرناک‌تر از حضور در خیلی اماکن دیگر نیست. در این سراشیبی بی‌انتهای عصبانیت پرورش ذهن انتزاعی برای رویارویی با آینده‌ی مبهم یک کنش فعال است.
جعفر میراحمدی و امیر مسعود این را خواندند
شاهین، پویا فلاح، فاطمه زمانی و Mahyar Mehdikhani این را دوست دارند
درود بر شما؛ البته به‌نظر من نقد بجا در درجه اول راهنما و کمک بزرگی به خود گروه اجرایی در جهت پیشرفتشون خواهد بود و در درجه بعدی به پویایی اندیشه مخاطب هم کمک می‌کنه.
در چنین شرایطی شکی نیست که مخاطبان سالن‌های تئاتر بی‌شک مخاطبین حرفه‌ای و عاشقان این حوزه هستند و به‌خاطر نقدی به‌جا از دیدن نمایش قاعدتا پا پس نمی‌کشند.
درود به همه گروه‌های اجرایی و مخاطبانی که درین دوران سخت همچنان این هنر همیشه مورد کم لطفی رو مورد حمایت و لطف خودشون قرار می‌دن.
۵ روز پیش، سه‌شنبه
سپاس استاد و به امید اینکه کار بهتر بشه و پر بازدید
۴ روز پیش، چهارشنبه
شاهین
درود بر شما؛ البته به‌نظر من نقد بجا در درجه اول راهنما و کمک بزرگی به خود گروه اجرایی در جهت پیشرفتشون خواهد بود و در درجه بعدی به پویایی اندیشه مخاطب هم کمک می‌کنه. در چنین شرایطی شکی نیست ...
ممنون که از ما حمابت کردین و اومدین
۳ روز پیش، پنجشنبه
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید