آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال کنسرت سهیل نفیسی
S3 : 05:44:24 | com/org
امکان خرید پایان یافته
جمعه ۱۴ تا ۱۵ شهریور ۱۳۹۳
۲۱:۰۰
۲ ساعت
بها: ۷۰,۰۰۰، ۶۰,۰۰۰ و ۵۵,۰۰۰ تومان  |  جزییات
همکف بخش میانی، ردیف ۱ تا ۱۴: ۷۰.۰۰۰ تومان
همکف بخش میانی، ردیف ۱۵ تا ۱۷: ۶۰.۰۰۰ تومان
همکف بخش های کناری: ۶۰.۰۰۰ تومان
بالکن: ۵۵.۰۰۰ تومان

سهیل نفیسی، نوازنده گیتار و خواننده، متولد آبان ۱۳۴۶ (تهران) است. او از کودکی به همراه خانواده خود به هرمزگان مسافرت نموده و به مدت ۲۳ سال ساکن بندرعباس بوده است.

موسیقی‌ سهیل نفیسی تا حد زیادی تحت تاثیر فرهنگ و موسیقی جنوب کشور است. علاقه فراوان نفیسی به شعر معاصر ایران، او را به سوی ترانه‌سازی بر اساس برخی از اشعار به یاد ماندنی ایران معاصر سوق داده است. سبک خوانندگی و نواختن گیتار او را می توان نوعی نقالی موسیقایی به شمار آورد. سهیل نفیسی، شعر را به گونه‌ای اجرا می‌کند که گویی در حال قصه گویی ِ داستانی است برای شنوندگان.

از جمله فعالیت های هنری سهیل نفیسی می‌توان تحقیق و مقاله نویسی در هفته نامه مهر، مجله سروش، فصلنامه مقام، ماهنامه زمان و… تهیه و تولید فیلم مستند هرموز به سفارش شبکه دو صدا و سیما تدریس موسیقی و… را نام برد.

از سهیل نفیسی تا کنون ۳ آلبوم به نام های ری‌ را (۱۳۸۴) از نشر موسیقی هرمس،  ترانه های جنوب (۱۳۸۸) از نشر موسیقی ماهریز ،چنگ و سرود (۱۳۹۰) از نشر موسیقی هرمس منتشر شده است. دو آلبوم ری را و چنگ و سرود با استقبال زیادی روبرو شدند و جزء پرفروش ترین آلبوم های سال قرار گرفتند. همچنین کنسرت های او در کاخ نیاوران، با استقبال فراوان مخاطبان برگزار گردید.

» کنسرت بعدی این هنرمند با کلیک اینجا

عکس‌های پایه

کنسرت سهیل نفیسی | عکس کنسرت سهیل نفیسی | عکس کنسرت سهیل نفیسی | عکس کنسرت سهیل نفیسی | عکس

اخبار

›› برندگان دور دوم قرعه کشی وفاداران تیوال اعلام شد

›› سری دوم هدایای بامیلو به اعضاء وفادار تیوال

›› کنسرت سهیل نفیسی تمدید شد

›› کنسرت سهیل نفیسی یک روز دیگر تمدید شد

آواها

مکان

تقاطع خیابان حافظ و سمیه، حوزه هنری
تلفن:  ۸۸۸۹۲۰۰۱-۵

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید