آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال فیلم آموزشی بازطراحی پوشاک
S3 : 06:34:40 | com/org
خـریــــد
٪۱۰۰ تخفیف
بها: ۲۰,۰۰۰ تومان

دیگر احتیاجی نیست که با یک پارگی یا لکه‌ای که از بین نمی‌رود لباس خود را دور بیندازیم در حالیکه می‌توانیم ارزش آن لباس را بالا ببریم!

ما در دوره‌ای زندگی می‌کنیم که فشن و پوشاک یک تفریح محسوب نمی‌شود. فشن امروز، فشن مسئولیت‌پذیر است. قرار گرفتن این صنعت در زمره آلوده‌ترین صنایع جهان، مسئولیت‌پذیری افراد جامعه را از یک دعوت به هشداری جدی تبدیل کرده است. در نتیجه مخاطب امروزی فشن باید آگاهی خود را افزایش دهد، مهارت فردی‌اش را بالا ببرد و در جهت کاهش تولید زباله تاثیرگذار باشد و این موضوع تنها با انتخاب سبک زندگی پایدار امکان‌پذیر است.
سبک زندگی پایدار، برقرار کردن تعادلی بین اقتصاد، جامعه و محیط زیست است تا کمترین آسیب به هر یک از این بخش‌ها وارد شود و منابع موجود، ماندگاری بیشتری برای نسل‌های آینده داشته باشند. بنابراین از دیدگاه سبک زندگی پایدار باید به اقداماتی که افراد جامعه انجام می‌دهند و پیامدهای آن توجه داشت.

ارتباط سبک زندگی پایدار و این فیلم آموزشی:
سبک زندگی پایدار با توجه به شرایط ناگوار فعلی محیط زیست بسیار اهمیت دارد. نگهداری صحیح از داشته‌های روزمره زندگی، از جمله بازطراحی لباس در چرخه مصرف از موارد سبک زندگی پایدار محسوب میشود.

چرا این فیلم آموزشی را تماشا کنیم؟
افزایش مهارت‌های فردی برای تحقق آرمان‌های زندگی پایدار بسیار ضروری است. خیاطی یکی از همین مهارت‌های فردی لازم است تا هم از نظر اقتصادی به کیفیت زندگی خود کمک کرده و هم از افزایش دورریز و زباله جلوگیری کنیم.

در این فیلم آموزشی چه چیزی یاد می‌گیریم؟
- یاد می‌گیریم اقلام مصرفی خود در حوزه پوشاک را با تغییراتی ساده به چرخه مصرفی بازگردانیم.

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید