آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش سیستم گرون هلم
S3 : 07:48:38 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۰۱ تیر تا ۰۸ مرداد ۱۳۹۳
۲۱:۰۰
۱ ساعت و ۲۰ دقیقه
بها: ۲۵,۰۰۰ تومان

"سیستم گرون هلم" یکی از جذاب ترین نمایشتامه های جدید سال های اخیر است. این نمایش نامه بر اساس یک اتفاق واقعی نوشته شده است و بسیار دقیق مشکلات زمان را به تصویر می کشد و سیستم درنده خو و ضد انسانی بازار کار و به نوعی هم، جامعه بشری را کالبد شکافی می کند.
قصه روشنی دارد و از نظر دراماتورژی بسیار منطقی پایه ریزی شده است. داستان طوری طراحی شده که تماشاچیان را تا آخرین لحظه در هیجان غریبی غرق می کند. این نمایشنامه برای اولین بار در سال 2003 به صحنه رفت و از آن به بعد صحنه های تاتر جهان را تسخیر کرد. در چند سال اخیر این نمایشنامه رکورد دار بیشترین اجراها در کشورهای مختلف شد.
چهار نفر متقاضی یک شغل بسیار مهم در یک کنسرن گردن کلفت جهانی چند ملیتی هستند. ما شاهد آخرین مصاحبه ی مسیولین این کنسرن با این چهار نفر هستیم. مصاحبه ای کاملن غیرمتعارف با "سیستم گرون هلم" که با شیوه های روان کاوانه آبزورد و تحقیر کننده، پرده از روی تمام رازها، ضعف ها و به طور کلی زندگی شخصی کاندیداها بر می دارد.
در این نشست ما شاهد این هستیم که چهار انسان کاملن متفاوت برای رسیدن به هدف مادی شان حاضر به نابودی تمام ارزش های معنوی خود و دیگران هستند. به یکدیگر به شکل رقیبی سر سخت می نگرند و برای تصاحب این شغل پر زرق و برق، تن به هر خفتی می دهند و به سان گرگ های وحشی، با زیر پا نهادن تمام معیار های اخلاقی و انسانی به جان هم می افتند.
جذابیت قصه زمانی بیشتر می شود که متوجه می شویم یکی از این چهار نفر، کارمند این کنسرن است و وظیفه سه نفر دیگر شناسایی این فرد است. این که آیا این مسیله واقعیت دارد یا نه، و اگر واقعیت دارد، کدام یک از این چهار نفر کارمند شرکت است، تقریبن تا به انتها روشن نمی شود. ما شاهد این جریانیم که چهار کاندید رسیدن به پست ریاست کنسرن جهانی، این انسان های مدرن و متمدن، به مرور تبدیل به لاشخورهایی درنده خو می شوند.
ترکیب لحظات آبزورد، کمیک، گروتسک و تراژیک، باعث فرود و فرازهای بی شمار و خلق شرایط بی نظیری می گردد که گاه از شدت خنده تماشاچیان را به گریه می اندازد.
گالچران، نویسنده اسپانیایی، با این اثر که ترکیبی است از درام، کمدی و نمایش روان کاوانه جنایی، مشکل روز بسیاری از کشورهای جهان (بی کاری) را با خشونت تمام و در عین حال بسیار مفرح، به تصویر می کشد.

این نمایش از روز 23 الی 28 تیر به دلیل شب های قدر اجرا نخواهد داشت و پس از تعطیلات 3 اجرای پایانی خود را به روی صحنه خواهد برد

اختتامیه سیستم گرون هلم به روایت تصویر

... دیدن همه عکس‌ها ››

گزارش تصویری تیوال از نمایش سیستم گرون هلم / عکاس: آزاده مشعشعی

... دیدن همه عکس‌ها ››

گزارش تصویری تیوال از تمرین نمایش سیستم گرون هلم / عکاس: حانیه زاهد

... دیدن همه عکس‌ها ››

گزارش تصویری نشست خبری نمایش سیستم گرون هلم برگزار شد / عکاس: محمد جواد عبدی

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› «سیستم گرون‌هلم» فیلم‌تئاتر شد/ گلایه از بی‌اعتباری تهیه‌کنندگان

›› آوا فیاص:نباید از تهیه کننده سینما و تئاتر به یک اندازه انتظار داشت

›› تلنگر جدی هنر-یادداشت محمدعلی ابطحی

›› سیستم گرون هلم به پرویز پورحسینی تقدیم شد

›› «سیستم گرون هلم» علیرضا کوشک جلالی تمدید شد

›› اجرای هنرمندان سیستم گرون هلم برگزار شد.

›› تخفیف ویزه دانشجویی و هنرجویی نمایش سیستم گرون هلم

›› «سیستم گرون هلم» به روح باقر صحرارودی تقدیم شد

›› کالبد شکافی اسارت انسان نو

›› افتتاحیه سیستم گرون هلم با حضور آقای بازیگر

آواها

مکان

خیابان پاسداران، بعد از سه راه اقدسیه، روبروی پارک نیاوران، خیابان فرهنگسرا
تلفن:  ۲۲۲۸۷۰۸۱-۲، ۲۲۲۹۹۷۳۰

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
در گفتگو با مهر مطرح شد:
«سیستم گرون‌هلم» فیلم‌تئاتر شد/ گلایه از بی‌اعتباری تهیه‌کنندگان

آوا فیاض تهیه‌کننده سریی اول اجرای تئاتر «سیستم گرون‌هلم» با گلایه از بی اعتبار بودن شغل تهیه کنندگی در تئاتر به عرضه فیلم تئاتر این اثر از ۱۳ اسفند خبر داد.
آوا فیاض تهیه‌کننده تئاتر نمایش «سیستم گرون هلم» درباره توزیع فیلم تئاتر آن به خبرنگار مهر گفت: فیلم تئاتر «سیستم گرون هلم» چهلمین دی وی دی است که توسط مرکز موسیقی بتهوون وارد بازار می شود. این فیلم تئاتر قرار است از روز چهارشنبه ۱۳ اسفندماه وارد بازار شود. این دی وی دی در مرکز موسیقی بتهوون، مراکز فرهنگی و پردیس های سینمایی مثل آزادی و ملت و تماشاخانه ایرانشهر در دسترس علاقمندان تئاتر قرار خواهد گرفت.

فیاض که تهیه کنندگی اجرای اول این نمایش را که تابستان امسال در تماشاخانه نیاوران به صحنه رفت بر عهده داشته است، بیان کرد: بابک برزویه کارگردانی تلویزیونی ... دیدن ادامه ›› این فیلم تئاتر را که با سه دوربین تصویربرداری شده بر عهده داشته است. همچنین قرار است این اثر به تعداد محدودی از دانشجویان با ۲۰ درصد تخفیف عرضه شود.

وی که اولین تجربه تهیه کنندگی اش در تئاتر را با این نمایش پشت سرگذاشته درباره جایگاه تهیه کننده در تئاتر ایران یادآور شد: درحال حاضر تهیه کننده در تئاتر هم به نوعی سرمایه گذار یک اثر است و هم روند اجرایی و مدیریت کلان پروژه را بر عهده دارد. در واقع تهیه کننده در تئاتر شخصی مثل مدیر تولید در سینما است و حرفه اش تخصصی تر از این در تئاتر جا نیفتاده است. تهیه کننده ای در تئاتر پیدا نمی‌شود که حاضر باشد پول کلانی را وارد این چرخه کند چون می داند بازگشتی برای سرمایه اش در کار نیست.

فیاض ادامه داد: از طرف دیگر نیز وقتی که اسم تهیه کننده در یک گروه نمایشی مطرح می شود توقعات افراد گروه بالا می رود و انتظاراتی بیش از حد از و رقم های عجیب و غریبی را مطرح می کنند. نکته دیگر اینکه تهیه کنندگی در تئاتر مقطعی است و از یک بازه زمانی تا یک تاریخ مشخص اعتبار دارد و اگر مکان اجرای نمایش و یا گروه بازیگران تغییر کند عنوان تهیه کننده دیگر اعتباری نخواهد داشت و گروه می تواند بدون حضور وی اثرش را در جای دیگری به صحنه ببرد در حالیکه در سینما، تهیه کننده صاحب حقوقی یک اثر به حساب می آید.

وی درباره حضور نداشتن به عنوان تهیه کننده در اجرای مجدد این اثر نمایشی توضیح داد: این مساله به همان مقطعی بودن عنوان نام تهیه کننده در تئاتر بازمی گردد. در اجرای مجدد نمایش «سیستم گرون هلم» عوامل تصمیم گرفتند بدون تهیه کننده و تبلیغات حرفه ای مجددا کار را به صحنه ببرند. البته از بازتولید مجدد این اثر نمایشی بسیار خوشحالم و برای گروه نمایش آرزوی موفقیت دارم چون اجرای چنین آثاری به رونق تئاتر ما کمک فراوانی خواهد کرد.

فیاض متذکر شد: من تلاش کردم در اولین تجربه تهیه کنندگی ام در اجرای اول نمایش «سیستم گرون هلم» با همه افراد گروه قرارداد امضا کرده و تا ۱۰ روز بعد از پایان کار با آنها تسویه حساب کنم. خوشبختانه با وجودی که نمایش همزمان با جام جهانی و ماه رمضان و مسابقات والیبال به صحنه می رفت اما با استقبال خوبی روبرو شد.

نهیه‌کننده سیستم «گرون‌هلم» که در زمینه تبلیغات تئاتر نیز فعالیت می کند با اشاره به مشکلاتی که در این حرفه وجود دارد، متذکر شد: متاسفانه در تئاتر ما اگر کاری بتواند پرفروش شود و مخاطبان زیادی را جذب کند می گویند خود اثر توانسته مخاطبان را جذب کند و اگر هم فروش نکند مدیر تبلیغات اثر را مقصر می دانند. در حال حاضر نه تهیه کنندگان تئاتر و نه روابط عمومی ها و گروه های تبلیغات هیچکدام جایگاهی در خانه تئاتر ندارند و به عنوان یک صنف به رسمیت شناخته نمی شوند. بارها شده که گروه های نمایشی حقوق روابط عمومی ها را تنها به این دلیل که آنها اعتباری در خانه تئاتر ندارند و به عنوان یک صنف شناخته شده نمی شوند، نادیده گرفته اند.

این تهیه کننده و مدیر روابط عمومی تئاتر در پایان درباره دیگر فعالیت هایش بیان کرد: تصمیم دارم در عرصه تهیه کنندگی بیشتر از گروه های جوان و دانشجو حمایت کنم که این گروه ها از طریق اساتیدشان در دانشگاه ها به من معرفی می شوند. همچنین قرار است تهیه کنندگی نمایشی به کارگردانی فواد خراباتی را بر عهده داشته باشم که اردیبهشت و خرداد احتمالا در فرهنگسرای ارسباران به صحنه می رود.

http://www.mehrnews.com/news/2508991/%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%86-%D9%87%D9%84%D9%85-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D8%AA%D8%A6%D8%A7%D8%AA%D8%B1-%D8%B4%D8%AF-%DA%AF%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AA%D9%87%DB%8C%D9%87-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86
این متن دقیقا 9 شب ساعت شروع اجرا روز 9 مرداد در صفحه شخصی فیس بوکم نوشته شده:

شب آخر ... بعد از سه ماه پر از فشار و استرس...حالا دلتنگ گروهی هستم که امشب ساعت 9 شب کنار هم نیستیم.
بچه ها همتونو صمیمانه دوست دارم و امیدوارم یه زودی باز هم در کنار هم کار کنیم.
علیرضا جان کوشک جلالی خوشحالم از همکاری دوباره و جاتون خالی بود،الهام جووونم دوست چند ساله چقدر آرامش داشتم در کنارت،امیرحسین رستمی این اولین تجربه با تو عجیب فوق العاده بود تو بی نظیری، رضا مولایی جان دومین همکاریمون این بار خیلی بالا و پایین داشت امیدوارم به صدمین برسیم،سینا جون رازانی چقدر همراهی آخه، رهااااااا رهاااااا شیرازی می دونی عاشقتم که؟ امیرحسین بزرگزادگان عکاس باشی جانم لپتو بکشم هی،سارا جونی شاهرودیان خوشحالم از اینکه از طریق همین فیس بوک باهات آشنا شدم دختر مسوول،رضا سید آبادی مطئنم پیشرفت خواهی کرد،هلیا جون رفائی تمام لحظات ما به دست تو ثبت شد مرسی که همیشه هستی،عسل جونی عباسیان کلی کمک کردی ،سینا افشار جان به نظرم تو خلاق ترین جوون گرافیستی و چقدر عالی و منظم بودی،کردیا جونم بهت عادت کردیم و زود رفتی عزیز دلم،ارشام مودیان خیلی خوشحالم از اینکه در کنارمون بودی،شیوا اردوئی عزیزم با اینکه در کنارمون نمموندی اما زحماتت از یاد من نمی ره،مارال یکدل همون اوایل خیلی کمکون کردی ممنونتم.معصومه جان سپاس از زحماتت.فواد می دونی که بدون تو اساسا نمی شد؟! تو بهترین همکار و دوست و مدیر تولید دنیایی.
و در آخر ممنون از همه تماشاچیانی که باعث شدند ما اجرا بریم،تمدید شیم و اساسا ،باشیم.دوستانی که به دلیل چند بار اومدن قطعا اسامیشون ... دیدن ادامه ›› یادم مونده مثل سعید چاه کوتاهی (9 بار) ،فهیمه تردست (5 بار)،سپهر سنگین( 3 بار)، نیلوفر،صبا،فرزانه،پیمان لسان و همه دوستان تیوال و فیس بوک که همراهمون بودند که اسامیشون رو حفظ نیستم.
اولین تجربه تهیه کنندگی من به لطف همه شما خاطره ای به باد ماندنی شد.
آوا فیاض عزیز
از طرف همه کسایی که اسم بردی
منم ازت ممنونم
و کاملاً این حس دل‌تنگیت رو درک می‌کنم.
امیدوارم به‌زودی با کارهایی به‌تر و قوی‌تر
روی صحنه ببینیمت.

manimoon..
۱۰ مرداد ۱۳۹۳
خانم فیاض خسته نباشید نمایش بسیار خوبی بود. از شما ممنون به خاطر سعی و تلاشی که در این مدت داشتید. من اجرای آخر رو مجددا به همراه مادرم اومدم و در عکس دسته جمعی تون جای گرفتم :) تجربه ی بسیار شیرینی بود :)

راستی یه نکته ای خطاب به سایت تیوال: تخفیف وفاداری تیوال برای اجرای آخر این نمایش به ضرر من شد :) یعنی روز آخر که بلیت برای همه ده تومان بود برای من بلیت به خاطر تخفیف وفاداری پانزده تومن حساب شد :) یعنی به جای تخفیف وفاداری چوب وفاداریم رو خوردم :D
۱۱ مرداد ۱۳۹۳
وای آوا فیاض دوست داشتنی ...
شما و تیم این نمایش معرکه بودین
به امید ادامه این کارای خوب با شما .
۱۳ مرداد ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
روزنامه اعتماد،امروز 6 مرداد 93،صفحه آخر
http://etemadnewspaper.ir/Released/93-05-06/151.htm
به بهانه اجرای نمایش «سیستم گرون هلم» علیرضا کوشک جلالی
تلنگر جدی هنر
محمدعلی ابطحی

رقابت انسان‌ها با یکدیگر برای به دست آوردن هرنوع منفعتی یکی از مهم‌ترین حوزه‌هایی است که جوهر آدم‌ها معلوم می‌شود. در این ارتباط است که اصلا اخلاق درگیر می‌شود. خیلی‌ها تا منافع‌شان درگیر نشود، بهترین شعارها را می‌دهند. بهترین افراد هستند. در مقام نظری جوری از خودشان یاد می‌کنند که انگاری اصول اخلاقی در آنها جمع شده. حقوق دیگران را پاس می‌دارند اما وقتی که قرار است بین اخلاق و اصول اخلاقی و منافع فردی یکی برگزیده شود اگر‌چه نمی‌خواهند دیگران آنان را همان‌گونه که هستند بشناسند ... دیدن ادامه ›› اما در عمل همه آن اصول اخلاقی را که مدعی بودند، زیر پا می‌گذارند. در تهران نمایشی روی صحنه است در فرهنگسرای نیاوران که به شکل زیبایی این حقیقت را با هنر فاخری ارائه می‌کند. نام نمایش سیستم گرون هلم است.

چهار نفری برای استخدام در شرکتی به رقابت پنهان درگیرند که یکی از آنان عضو همان شرکت است و تا آخر این ابهام وجود دارد که کدام‌یک از آنهاست. در این میان نشان می‌دهد که چگونه آدمی با گرایش‌های اجتماعی مختلف وقتی پای منافع شخصی‌اش در کار باشد، با وجود همه ادعاهایی که دارد، چگونه تمام مبانی اخلاقی و اجتماعی را زیر پا می‌گذارد تا به آن برسد. این نمایشنامه که نویسنده آن جوردی گالچران اسپانیایی است در سراسر دنیا نمایش داده شده است و مورد استقبال قرار گرفته. شاید به دلیل اینکه این نوع رفتار مرز نمی‌شناسد. آقای کوشک‌جلالی آن را کارگردانی و ترجمه کرده و خانم آوا فیاض که همیشه غرق در تئاتر است، تهیه‌کننده این نمایش است. الهام پاوه‌نژاد، امیرحسین رستمی، سینا رازانی و رضا مولایی هم با بازی‌های زیبا کار را بیشتر به چشم بیننده نوازش می‌دهند. رگه‌های طنز شیرین در مورد این موضوع تلخ که همه درگیر آن هستند، قدرت متفاوت نویسنده را نشان می‌دهد. چنان که اشاره رفت می‌گویند این کار در نقاط مختلف دنیا مورد توجه قرار گرفته است. بعضی خصلت‌ها هست که متاسفانه دامن انسان‌ها را گرفته و در هر جامعه‌یی به شکلی بروز می‌کند اما نمایش آن در ایران از طعم متفاوتی برخوردار بود. دلیل تفاوتش هم در این است که در ایران به دلیل فقدان هویت جمعی و به دلیل اینکه به نوعی ریا‌کاری نهادینه شده است. آدم‌های جامعه در سنین مختلف و در مراسم گوناگون و برای به دست آوردن هر نوع امکانی باید رنگ‌های گوناگون را بشناسند و تحت تاثیر آن رنگ‌ها هویت‌های جدید و متفاوتی برای خود تعریف کنند. در این جامعه هر چهار شخصیت نمایش سیستم گرون هلم ذهن مخاطب ایرانی را به سرعت به سمت مشابه‌سازی‌هایی می‌برند که در سطوح مختلف جامعه، معمولا اهالی ایران یا مستقیما درگیر آن هستند یا نمونه‌های فراوانی از آن را دیده‌اند. اهالی هنر تنها گروه موثری هستند که می‌توانند تلنگر‌های جدی به جامعه بزنند و آن را اصلاح کنند.
سلام خانم فیاض
سوالی داشتم در رابطه با این تجربه ی شما، در صورت امکان ایمیل خودتون رو بدید.
۰۶ مرداد ۱۳۹۳
این متن قابل توجه منتقدین.
۰۷ مرداد ۱۳۹۳
خانم فیاض لطفا ایمیل خودتون رو چک کنید، با تشکر.
۱۲ مرداد ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
کم کم به پایان این اجرا هم داریم نزدیک می شیم. تجریه ای سخت اما دلنشین که این دلنشینی فقط و فقط برای من حضور شما عزیزانی بود که در بدترین شرایط زمانی برای اجرای یک اثز (تقاارن با جام جهانی فوتبال و بازی های ایران،والیبال، و ماه رمضان ) تنهامون نذاشتید.تئاتر به حضور شما زنده است...

عیدانه عالی بود خانوم فیاض مرسی
من 3 تا بلیط خریدم هوررررررررررررررررررررررررررا
۰۶ مرداد ۱۳۹۳
خانم تردست به عنوان تماشاچیه برتر انتخاب شدن در پست خط حمله و جایزه ی بلیط طلایی رو از آن خودشون کردن !!
من هم تماشاچیه جوان و پدیده ی این دوره بودم و در خط هافبک با خلاقیت بازیسازی میکردم.
جایزه ی صندلی طلایی هم مال من، باشه ؟ ؛))
۰۷ مرداد ۱۳۹۳
آقای ابراهیم کلا 4 بار میشه با فردا ، اخه میدونین دوستای متفاوتی دارم که دوست دارم همشون ببینن این کار خوب رو خودم هم باهاشون میام دیگه ..

مرسی آوا جان لطف داری فرداشب با دوستام میام که از مشهد دارن میان .

جایزه منو کی میدیدن ؟؟ آخ جووووون تماشاچی برتر
۰۷ مرداد ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
عیدانه ویژه تیوال برای این نمایش!

از 40 تا 60 درصد تخفیف. برای اطلاعات بیشتر به برگه خرید نمایش سر بزنید.
نوشتید: " روز سه شنبه و چهارشنبه 7 و 8 مردادماه سانس ساعت 21 با 60% تخفیف و بهای 10.000 تومان برای همه سالن. ولی برای خریداران نمایش "خدای کشتار" از همین کارگردان و نمایش "شکلک" از همین تیم تولید (که خرید خود را از تیوال انجام داده اند) با 40% تخفیف."
اینجوری بدون تخفیف وفاداری ارزونتر میشه؟
۰۶ مرداد ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایش را خیلی دوست داشتم در مجموع. دیالوگ های طولانی و دشوار که به خوبی ادا می شدند و تمام مدت نمایش ریتم بازی ها یکسان و خوب بود.موسیقی را نپسندیدم و دوست دارم بدانم در متن اصلی موسیقی دقیقا همین هست؟
و البته طراحی لباس،مو و گریم مرسدس ( خانم پاوه نژاد) می توانست بهتر باشد.
طراحی صحنه خوب بود و همینطور انتخاب کار خوان میرو به عنوان پس زمینه
در مجموع کار ارزشمندی بود که ذهن را درگیر میکرد در عین اینکه میخنداند.
مگه توی متن کتاب نوع موسیقی رو مشخص می کنن؟ من تا حالا ندیدم همچین چیزی.
۰۵ مرداد ۱۳۹۳
منم ندیدم این جز وظایف کارگردان هست
۰۵ مرداد ۱۳۹۳
نازیلا جان ممنون از حضورت و بیان نظراتت.

در نمایشنامه موسیقی ذکر نمی شه.معمولا به نظر کارگردان بستگی داره
۰۶ مرداد ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
امشب نیز مهمان زیادی در هر دو سانس داشتیم.
البته بازهم اول از حضور تماشاگران تشکر می کنم.

عزیزان:شعله پاکروان،نیما شاهرخ شاهی،محمدرضا شریفی نیا،تهمینه منزوی،سارا خسرو آبادی،فرهاد شریفی،یوحنا حکیمی، احمدرضا شجاعی و ...

امشب به یاد اولین سالگرد محمود استاد مجمد کارت پستال هایی به تماشاگران تقدیم شد.
همچنین به دلیل حضور بانو شعله پاکروان، خانم پاوه نژاد از طرف گروه اعلام کردند :

******به افتخار مادری که یا تمام قدرت تلاش می کنه تا ثابت کنه قدرت بخشش بیشتر و والاتر از انتقامه ....*******
آخی خانم پاکروان :(
کار قشنگی کردین
امیدوارم روزای خوبی پیش روشون باشه


شما هم موفق باشی خانم فیاض :) تا این ساعت فعال
۰۴ مرداد ۱۳۹۳
خوشحالم در جفت حضورام، اساتید بزرگ عرصه ی هنر رو دیدم.
۰۷ مرداد ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
این نمایش رو دوست نداشتم و اصلا نتونست انتظارات من رو از دیدن یک نمایش خوب بر آورده بکنه و...
آوا فیاض، Sep-Liverpool، مونا محمودی و farzam gh این را خواندند
امیراردلان امامی و علی سالار این را دوست دارند
رضا جان ممنونم از اینکه اومدی و نظرت رو بیان کردی.
۰۳ مرداد ۱۳۹۳
و اما برای جناب مستتاب لیورپول
متوجه نظر اولتون نشدم که این کار تم طنز داره و سقراط رو نرفتین ببینین یعنی چی؟... چون یک کاری تم طنز داره کسی نباید اون کا رو دوست نداشته باشه؟؟؟
مگه ما آمدیم اینجا رای گیری، که رای اکثریت رو ببینم که ٨٠، ٩٠ درصد راضی بودن و همه چی خوب بوده و همه خندیدن و ... ما هم باید خوشمون بیاد و بگیم به به چه نمایش فوق العاده ای ی ی ی. پس نظرات و تفکرات خودمون چی میشه؟
خوبه یاد بگیریم وقتی کسی نظرش رو ابراز کرد بهش احترام بزاریم و سعی به محکوم کردنش نکنیم!
و در آخر بقول دوست عزیزمون علی آقا که ... دیدن ادامه ›› خیلی سالاره، نیازی به این همه برآشفتن نیست این فقط یک نظر ساده از یک مخاطب ساده بود..

پی نوشت : وای به حاله سینما وتئاتری که شریفی نیا جز اساتیدش باشه (
۰۸ مرداد ۱۳۹۳
آقا رضا، دقت کرده باشید نوشتم نظرتون محترمه.
من خواستم دلیل خود را نیز ذکر کنید.
شاید نوع بیانم باعث سؤتفاهم شده که من از شما و علی آقا عذر میخوام.
۰۹ مرداد ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام.
من دیشب به اتفاق دوستام این نمایش رو دیدم.باید بگم که واقعا همه چی عالی بود.انقدر خوب بود که باعث شد به محض اینکه برسم منزل برم پای اینترنت و اطلاعات بیشتری رو سرچ کنم.
بازی عالی بود.طنز قوی و پرمفهوم که به دل می نشست.
علی الخصوص بازی آقای رضا مولایی به نظرم فوق العاده بود چون هم دیالوگ های سنگین تر و طولانی تری داشتند و با وجوداین تونستن حس رو به خوبی منتقل کنند.دست مریزاد آقای مولایی.
همه چی خوب بود.ممنونم از تمام بازیگران و عوامل این تئاتر خوب که یه شب خوب رو واسمون رقم زدند.
آوا فیاض و مونا محمودی این را خواندند
رومینا خلج هدایتی، mojdeh moj، Elros، مهراد، فرانک صادقی و farzam gh این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
امشب نیز با حضور تماشاگران محترم میزبان
حمید لبخنده و اصغر عبداللهی و تورج ثمینی پور گرامی بودیم.


همچنین در شب هاى گذشته این نمایش هنرمندان و چهره هایی همچون استاد انتظامى، سعید پور صمیمى، محمد رحمانیان، رضا بابک،اکبر زنجانپور،گلاب آدینه،هوشنگ گلمکانى،پرواز هماى،حسین سناپور،فرزانه طاهرى، مهدى غبرائى، سپیده گلچین، شیرین بینا،شقایق دهقان،پژمان جمشیدى،فرناز رهنما،اشکان خطیبى،آزاده نامدارى،رایا نصیرى،شیرین جاهد،هانا کامکار،حمید عسگرى، حمیدرضا صدر،بهاره رهنما،امیررضا دلارى،احسان کرمى،محمدعلى ابطحى،رضا ناجى،امید بنکدار،کیوان على محمدى،بابک کریمى، کاظم راست گفتار،خاطره اسدى،اشکان جنابى،هاله مشتاقى نیا،پریسا مقتدى،نسیم ادبى،ابراهیم اثباتى،شهرام مکرى،خاطره حاتمى و... مهمان این نمایش بودند.گفتنیست این نمایش به دلیل استقبال تماشاگران تا ٨ مرداد تمدید شده و روز جمعه ٣ مرداد در دو سانس ١٩ و ٢١ میزبان علاقمندان خواهد بود.
پرک این را خواند
ماهور ابراهیمی، mojdeh moj، گلبو لطفی، Elros، مونا محمودی و farzam gh این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
مرسدس بعد از یه کم فکر کردن...با یه لبخند بزرگ ...." نه!! تا اونجا که یادمه همه چی طبیعی بود!!!"......زیرکانه بود!!!!طرز گفتن خانم پاوه نژاد هم عالی بود!!! :-)))))
نمایش فوق العاده ای بود...
اولش قه قه میزنی...فقط میخندی از ته دل...با یه طنز جوندار...
ولی از وسطاش، وسط قه قه ها حس میکنی یه خبرایی داره میشه...
بعدش میبینی که حتی لبخندت هم نمیاد...
چون این نمایش مثه یه آیینه ست....یه آیینه که زشتی های زندگی ما آدمها رو میزنه تو صورتت...
یادت میاره که آدمها چقد راحت می تونن پست باشن.....
آخرش با یه بهت لذت بخش میای بیرون....چون
" ما دنبال یه آدم شارلاتان میگردیم که خوب به نظر برسه، نه یه آدم خوب که شارلاتان به نظر بیاد"
به جاى پست باید شارلاتان باشه .
۰۱ مرداد ۱۳۹۳
خواهش میکنم .
۰۱ مرداد ۱۳۹۳
مرسی از یادداشتتون
۰۲ مرداد ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
قبل اینکه راجع به نمایش بنویسم یه سوال:
کی قراره یه رده بندی سنی در مورد نمایش ها انجام بشه که هر کسی دست بچه شو نگیره بیاره تو هر نمایشی!؟!؟!؟!؟....واقعا حس بدی به آدم دست میده که تو طنز جنسی های نمایش ها با یه دختربچه 6 ساله کنارت که فکر می کنه اومده نمایش خاله شاهدونه قه قه بزنی!!!....بعد از خودت بپرسی یعنی منظور رو گرفته که اینطور قه قه زده؟!!؟!؟ البته از بچه های این دوره بعید نیست!!!
دقیقا من هم سر این نمایش این مشکل رو داشتم. پسر کوچولوی شیرینی کنار من نشسته بود و اینکه خسته شده بود و هی از این صندلی میرفت اون صندلی و جا عوض میکرد و حتی روی صندلی می ایستاد بماند تمام طول نمایش از مامانش میپرسید مامان این یعنی چی؟ مامان اون یعنی چی؟ مامان اون آقاهه چرا اینجوری کرد؟ مامان....
انگار گروه هیچ محدودیتی برای ورود اطفال به سالن نذاشته.
۰۱ مرداد ۱۳۹۳
http://www.tiwall.com/podcast/interview-avafayaz

اگر مایل بودید در زمینه مشکلات تئاتر مصاحبه منو گوش کنید.مشتاق شنیدن نظراتتون هستم
۰۲ مرداد ۱۳۹۳
همونطور که گفتم مشکل اولیه بر می گرده به پدرو مادری که دست بچه خودشو میگیره و بدون پرس و جو هر جایی می بره!...ولی به نظر من هم تیم اجرایی هم باید توی تبلیغات و پوسترهای این جور نمایش ها حتما با فونت بزرگ رده سنیرو یاد آور بشه!!...تا حداقل اون درصدی از پدر و مادرهایی که به این مساله توجه می کنن، در جریان باشن و شاید تنها تشریف بیارن برای دیدن نمایش!!!!...البته شاید!!
۰۴ مرداد ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
یک ماتادور وقتی داره با یه گاو نر می جنگه...گاو نر دلت نخواد نرااا!! مادرش داره... براش دعا می کنه :))
این جمله یادمه واقعاً با مزه بود :)))
۰۱ مرداد ۱۳۹۳
اوج خنده ی نمایش بود !!
۰۱ مرداد ۱۳۹۳
خیلی خندیدم با این جمله ...سالن ترکید :)
۰۳ مرداد ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام

دوستان برام از خوبی های نمایش بگین..
میخوام تنها برم نمایش رو ببینم.
یعنی پشیمون نمیشم؟ :-/
Sep-Liverpool، علی ابراهیم، mojdeh moj و آوا فیاض این را دوست دارند
اصلا و ابدا !!
بینظیره نبینی از کفت رفته !!
قصه تا آخر میکشونتت، طنزها بینظیر و مغز دارن، آموزنده نیز هست. نکاتی رو گوشزد میکنه که ماها تو زندگیه امروزی توش گم شدیم.
ببین، لذت نبردی من به شخصه بهای بلیط شما رو میپردازم، ١٠ سال گارانتی و وارانتی !!
۰۱ مرداد ۱۳۹۳
خواهش می شه خواهش میشه ؛)
۰۱ مرداد ۱۳۹۳
الهام جان برو ببین. فقط اولش ممکنه زیاد جذبت نکنه ولی 15 دقیقه بعدششششش میرسونتت به اوج
۰۸ مرداد ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام

دوستان برام از خوبی های نمایش بگین..
میخوام تنها برم نمایش رو ببینم.
یعنی پشیمون نمیشم؟ :-/
Sep-Liverpool این را خواند
آوا فیاض این را دوست دارد
اصلا و ابدا...
بینظیره !!
وقتی آقایان پورحسینی و آئیش مهمان این برنامه بودن و لذت بردن تا آخرش رو بخون دیگه...
هم طنزش پرمغزه، هم داستانش تا آخر نگهت میداره، هم تا آخر نمایش نمیفهمی چجوری تموم میشه !!
قصش عالیه، هم آموزندست هم هیجانی و هم خنده دار !
نبینی از کفت رفته !
۰۱ مرداد ۱۳۹۳
خیلی نمایش جالبی هست حتما برو از اون نمایشاس که میخ کوبت میکنه و اصلا و ابدا نمیتونی داستانو یعنی اخر داستانو حدس بزنی


۰۲ مرداد ۱۳۹۳
خیلی نمایش جالبی هست حتما برو از اون نمایشاس که میخ کوبت میکنه و اصلا و ابدا نمیتونی داستانو یعنی اخر داستانو حدس بزنی


۰۲ مرداد ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
همه چی طبیعی بود اصلا از طبیعی هم طبیعی تر بود ... قابل احترام بود !!
شما فکر کردن بهت نمی سازه !!!
دوستان یه سوال برای من پیش اومده! چرا برای این نمایش علاقه ای به رزرو صندلی های ردیف اول مشاهده نمیشه!!!!؟؟؟؟
آوا فیاض این را خواند
احتمالاً به خاطر ارتفاع حدود 1 متری صحن اجرا نسبت به صندلی‌ها باشه. البته بخش عمده‌ای از این نمایش در فاصله‌ای کم قرار داره مخصوصاً ردیف‌های جلوتر که بسته به علاقه شخصی ممکنه مطلوب بعضی از بچه‌ها باشه یا نه.
۰۱ مرداد ۱۳۹۳
ردیف 1 این سالن فوق العاده بده...ردیف های 5 تا 8 به نظرم خوبه
۰۱ مرداد ۱۳۹۳
ممنون بابت پاسختون
۰۹ مرداد ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید

روز ٣١ تیر که دو سانس هم اجرا داشتیم، در کنار حضور گرم تماشاگران، میزبان هنرمندان زیادى بودیم
سانس اول اجرا به پیشکسوت عرضه بازیگرى "پرویز پورحسینى" تقدیم شد.
بهرام سرورى نژاد نیز در این سانس حضور داشت.
سانس دوم نیز با افتخار میزبان فرهاد آئیش،دکتر امید روحانى،میترا حجار،سینا حجازى،مهدى بجستانى،رامونا شاه و پیام ایرایی بودبم.
manimoon و عسگری این را خواندند
ذوق زده، فهیمه تردست، Sep-Liverpool، mojdeh moj، سین الف، احسان فرناق و farzam gh این را دوست دارند
منم بودم سانس دوم منو یادتون رفت
۰۱ مرداد ۱۳۹۳
مرسی ذوق زده جان .
ولی هیچکدوم نیستم

ممنونم خانوم فیاض ، سومین بار .
۰۲ مرداد ۱۳۹۳
خانم فیاض نمایش تاثیر گذاری بود ...
اول خنده
بعد ....
مرسی
۰۳ مرداد ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید