آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش تا اون
S3 : 12:43:48 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۰۱ تا ۲۴ اسفند ۱۳۹۸
۲۱:۳۰
بها: ۴۵,۰۰۰ تومان

-  عزیزان فرهنگی، آموزگاران، دانشجویان، اساتید دانشگاه، سربازان وظیفه در حال خدمت، اعضای کتابخانه دارای کارت عضویت کتابخانه، هنرمندان، کارگران، پرستاران می‌توانند با وارد کردن کد تخفیف بلیت این نمایش را با ۵۰٪ تخفیف تهیه نمایند.

خلاصه نمایش: در لانه موشها اتفاقی  افتاده. ترس و وحشت به جان موشها رخنه کرده. آنها معتقدند این اتفاق از طاعون هم بدتر  است. هرج و مرج به وجود آمده فرصتی ست برای  انتقام و طرح توطئه. هیچکس به درستی نمیداند چه چیزی در انتظارشان است. اما همه به نوعی در فکر سوءاستفاده از وضعیت به وجود آمده اند.
آیا آگاهی باعث نابودی  ست؟
در  جهان تاریکِ موشها، هرچیزی با وحشتِ مرگ همراه است.

اخبار

›› رِوِرانسی تلخ و دردناک در برابر شما

›› آیین شب‌چراغ نمایش «تااون» برگزار شد

›› پوستر نمایش «تااون» رونمایی شد

مکان

میدان فلسطین، خیابان طالقانی، بین خیابان سرپرست و فریمان، پلاک ۵۴۴
تلفن:  ۶۶۹۶۸۴۴۳

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
جناب آقای رجایی عزیز
در گذشت مادر بزرگوارتان را تسلیت عرض نموده برای ایشان غفران و رحمت الهی و برای شما و بازماندگان محترم صبر مسئلت میکنیم
ما را در غم خود شریک بدانید
خویش را به دستان او سپرده ایم و آنچه برایمان رقم زده است.

کار هنر چیست ؟ اگر نتیجه اش بهبود شرایط انسان بر این کره خاکی نباشد و اگر غایتش نجات بخش بشر از ترس و تاریکی نباشد و اگر گامی موثر در زیباتر کردن مفاهیم زندگی و بهتر ساختن شرایط زیستن آدمیان نباشد.

ما که قصدمان روشن کردن چراغی فراروی مخاطبین مان بود ، تا لحظه ای فارغ از هیاهوی جهان در آرامش بگذراند؛ امروز به هر دلیلی و با هر علتی ، در شرایطی قرار داریم که جان خویش و هموطنانمان را در خطر می بینیم و چه چیزی در این جهان با جان آدمیان همسنگ است ؟

چندین ماه تمرینات گروهی سخت و طاقت فرسا، چندین ماه طی کردن تمامی نشیب و فراز های انجام کار، چندین ماه ریز به ریز و برای هر چیزی هزینه کردن ، ... دیدن ادامه ›› برای انجام هر کاری متعهد شدن ، ذیل دین دیگری قرار گرفتن ...

با اینهمه ، آنجایی که جان آدمیان در خطر است، قبول این طریق که با تعطیلی اجرا می توانیم مسبب نجات احتمالی دیگران باشیم یا حداقل از گسترش آفتی که به جان مردمیان افتاده است پیشگیری کنیم ، جز افتخار و شکر به درگاه پروردگار نیست .

گروه نمایش آدمک ضمن آرزوی سلامتی و امنیت برای تک تک هموطنان خویش اعلام میدارد که اجراهای نمایش "تا اون" تا اطلاع ثانوی تعطیل است و از صمیم قلب آرزومی کنیم که خداوند مهربانی و لطفش را از ما دریغ نکند و هماره به یادمان باشد.

تیاترِ امروز ما با بدنه ای نحیف در میان هزاران مشکل، تلاش میکند که خویش را زنده نگاه دارد و روشنایی صحنه اش رو به خاموشی نرود ، لیکن امروز پای جان و امنیت سلامتی هموطنان مان در میان است . گروه نمایش آدمک رِوِرانسی تلخ و دردناک را در برابر شما به تعظیم ، کمر خم میکند و با تعطیلی اجراهایش تا روزی به همین زودی که به صحنه بازگردیم ، شما را با بهترین امید و آرزوها به دستان پر مهر خداوند می سپارد.
خاک درگه اهل هنر
هدی حوری
سینه مالامال درد است ، ای دریغا مرحمی!
۰۴ اسفند ۱۳۹۸
درود به خانواده ی آدمک
گاهی سکوت میکنیم نه از رضایت................
با ایمان صبوری میکنیم.....................
درپناحق
۰۴ اسفند ۱۳۹۸
ما هیچ وقت از مردمان جدا نیستیم و نبوده ایم، بنابراین بر تصمیم گروه نمایش آدمک و حضرت عالی جناب هادی خان جان حوری گردن خواهیم گذاشت... ارادت
۰۴ اسفند ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بخشی از صحبت های آقای هادی حوری کارگردان نمایش تا اون

من همیشه پیش از آنکه به شروع چیزی فکر کنم ، به پایانش فکر کرده ام . به اینکه اگر نمایشی نوشته شود .نمایشی ساخته و اجرا شود ، با زمانی که آن نمایش وجود نداشته ، در جهان نبوده و خلق نشده ، چه تفاوتی دارد. آیا اگر حرفی زده نشود ، آیا اگر این اتفاق نیفتد ، چه خواهد شد .

هر "اتفاق" تلاشی ست برای نزدیک تر شدن به حقیقت ، و تئاتر اتفاقی ست که هرگز از حرکت باز نمی ایستد . به عقب بر نمی گردد . و علیرغم آنکه قادر به تکرار شدن است ، هرگز تکراری نخواهد شد.

وقتی به نمایشنامه هایی که نوشته ام از این منظر نگاه میکنم ( به جز آنها که غم نان آنها را نوشته است ) جز چند تایی ، بقیه شان را دوست میدارم و ... دیدن ادامه ›› فکر میکنم نبودن شان در جهانی که پیرامون من است ، قابل تصور نیست. این از خودخواهی من نیست که چنین حرفی را میزنم ، بلکه از نیاز وافری ست که جهان من به تکرار بعضی حرفها دارد و سکوتی که گاه بسیار تلخ و گزنده ست.

از سال شصت و هفت که "بی خانمان" و بعد از آن "سرود رود" نوشته شد, تا به امروز...و از میان بسیاری نمایشنامه هایی که به صحنه رفت یا آنها که تبدیل به کتاب شد ، یا حتی آنهایی که در میان دستنوشته های بسیارِ من جا خوش کرده اند ... گور، باران ، دایره ، دزد دریایی،سوزنبان ، برزخ ، رتیل، ملکه جنیان ، ماشینری، سیاهه ای برای سیاه ، هابیل ، سیاه مثل خون ، نوح ، پراگما، سیه نامه باستان ،هیچ آزمونی هیچ ، آواز تاریک ماهی در آبگیر همیشه ، ایلکوچ ستاره ، ترسا ،ترانه و تندر، چولی قزک ، کیارش، مرد نیک ، نقد حال ، فانوسهای تاریک ، بهشت خونین ، زیر گنبد کبود ، برف می بارد، بالهایش، نقل پرومته ، خاک کبود ، به یک جلاد ساده نیازمندیم و .... حالا : تااون... بنظرم میرسد همه اینها باید نوشته می شد . باید اینها را می نوشتم. باید تلاش میکردم تا آنها را به صحنه ببرم . باید در آنها زندگی میکردم. همانطور که این روزها من و گروهم در هوای تااون زندگی میکنیم و نفس می کشیم. زیرا تمام این ها اتفاق هایی ست که باید می افتادند.

تئاتر پدیده ای خارق العاده است اما همیشه با تردیدی نگران کننده همراه است. تردید از اینکه آیا توانسته ایم به حقیقتی که دریافته ایم ، قدمی نزدیکتر شویم ؟ آیا توانسته ایم در دیواره باورهایی که هر لحظه زندگی را برای مان کوچک و کوچک تر میکند ، رخنه ای ایجاد کنیم؟ آیا مخاطبی که به تماشایمان نشسته است ، تلاش ما را برای دوست داشتن و درکش، پذیرفته است ؟ آیا او هم همانند ما خواستار تغییر در احوالاتش هست ؟ آیا او هم مثل ما نیازمند اثری ست که رد پایی از او را در زندگی روزمره اش به جا بگذارد؟

و حالا من تمام این نگرانی ها ، تردید ها و زیباییِ بزرگ زندگی در تئاتر را، در نمایشنامه ای به نام " تا اون " با گروهی از جوانان خوشفکر و بازیگرانی خوش قریحه و پرتوان ، شریک شده ام . دوستانی که اگرچه هرکدام درک متفاوتی از زندگی و تئاتر دارند اما ، همه شان درعشق به تئاتر و مردم، به یک اندازه عاشق اند.

و حالا در آستان بلندِ مخاطبینی که با افتخار انتظارِ حضورشان را داریم ، تمامی این دوستان را می توانم نام ببرم و با اعتماد بگویم که هر کدامشان برای رسیدن به نقشی که در صحنه می آفرینند ، یا انجام امورِ دیگری که برای به صحنه رفتن این نمایش به عهده دارند، با تمام توان و عشق شان تلاش کرده اند و و قطعا لیاقت ایستادن در نوروروشنایی صحنه و منظر پر افتخارِ مردم را دارند.
بعداز مدتهای طولانی به اصلِ واقعی تئاتر برگشتم با نمایش تااون.و بسیار خوشحالم از این تجربه ی ناب.
۲۸ بهمن ۱۳۹۸
شما معزید و بزرگوارید و هر کجا که روید بزرگی ببرید و عزت ببخشید.
درود بر شما گروه خوب نمایش تااون که هستید و ماندگارید
۳۰ بهمن ۱۳۹۸
ارادت و مانا باشید جناب حوری...
۰۳ اسفند ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت این نمایش، به کارگردانی هادی حوری و با بازی هژیر سام احمدی، شیما پروهان، شیوا ترابی و ... امروز (یکشنبه) ساعت ۱۵:۰۰ آغاز خواهد شد.